Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Üzüntüdendir canım
benm ilk denememde kimyasal olmuştu o belirsizlik de ben de öyle demiştim
İnsan ister istemez üzülüyo
Üzülme demek yersiz aslında
Allah en hayırlı zamanda verecek bebişlerimizi canım
sabretmek düşüyor bize de

subattada hamile kalmazsam 1 sene olacak ondan sonrada doktora gitcem ama hic istemiyorum bide niye olmuyor anlamiyorum doktor hic bir sorununuz yok dedi e yoksa niye olmuyorki...
sadece strestenmi eger ondansa nasil stresten uzak durcaz bide onu söyleseler bari

öyle aslinda sabreden muradina erer demisler ya

bir sene 10 aydır aralıksız mı denedin canım?

yok canim 10 ay oldu ocakta 11. deneme olacak daha dogrusu bu ay. bu ay 2 kez yumurtluyorum 28inde

bu ayda bir dene istersen bir yumurta takıbı yaptır buyuk yerdeysen..belkı tutturamayanlardnsndr..yüzde 20 lık bir kesım sırf tuttramadgı ıcın kalamıyormuş sorun olmasa bıle..takma yanı

bu ayda bir dene istersen bir yumurta takıbı yaptır buyuk yerdeysen..belkı tutturamayanlardnsndr..yüzde 20 lık bir kesım sırf tuttramadgı ıcın kalamıyormuş sorun olmasa bıle..takma yanı

canim bi kac kere ovulasyon testide denedim tehlikeli günleri degerlendirdim ama oda ise yaramadi diye bidaha yapmadim.... yumurta takibini doktordami yap diyorsun yani

canim bi kac kere ovulasyon testide denedim tehlikeli günleri degerlendirdim ama oda ise yaramadi diye bidaha yapmadim.... yumurta takibini doktordami yap diyorsun yani

ewet doktara yaptr bır de öyle dene derim ben...umıtszlığe kapılma...insanda ssankı hc kalamıcammı korkusu oluyor ama hormon sorunun yoksa bence ya tuttramıyorsndr yada strestendr

ewet doktara yaptr bır de öyle dene derim ben...umıtszlığe kapılma...insanda ssankı hc kalamıcammı korkusu oluyor ama hormon sorunun yoksa bence ya tuttramıyorsndr yada strestendr

yumurta takibini nasil yapiyolar biliyormusun yani igne falanla degil demi:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…