Gebeliğe Hazırlık Aralık ayı test yapacaklar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Dr gittiğimde dün o an söyledi kan verelim ona göre konuşuruz dedi bende daha öncekileri sağlıkocağında verdiğimden tekrar bu sabah orda verdim sonucu bekliyorum..ilk testim adet gecikmesin 3 cü günü 443.ikincisi iki gün sonra 1163..geçtiğimiz perşembe günü yani..
inşallah hayırlı haberlerini alırız..

merhaba arkadaşlar
yine ben
bu gün ovulasyondan sonra 9. günüm
kanda test için cumayı bekliyorum
ama evdeki idrarda hcg testlerim bana bakıp bakıp duruyor yapasım geliyor
erken idrar testi yapıp pozitif gören var mı
Benim gecen ay 8.gün de silik cizgiydi canim ama ignenin etkisiymis yani bence bekle

Ben gittim cnm dün doktora hem vajinal hem göbek ultrason yaptı ama net bişey söylemedi..kese var gibi ama emin olamadım dedi iki türlü muayene de de..kan verelim dedi bende aynı yerde vermiş olayım diye Bugün sabah verdim sağlıkocağında..ilk yaptırdığım test 443 iki gün sonrası 1163 çıkmıştı sonra yaptırmamıştım.( en son geçtiğimiz perşembe vermiştim kanı)..keseninin görülmemesine anlam veremedim..oğlumda adet gecikmesinin 5 ci gününde kese görülmüştü devlet hastanesinde..gebelik testi yaptığımda ise herseferinde çizgi daha koyu çıkıyor..ama kese olayına takıldım açıkcası..
Her çocuk farklıdır canını sıkma hiç... olumlu olacak inşallah duanı eksik etme...

Dr gittiğimde dün o an söyledi kan verelim ona göre konuşuruz dedi bende daha öncekileri sağlıkocağında verdiğimden tekrar bu sabah orda verdim sonucu bekliyorum..ilk testim adet gecikmesin 3 cü günü 443.ikincisi iki gün sonra 1163..geçtiğimiz perşembe günü yani..
aldın mı sonucunu canım

Ya kızlar hadi bana da yorum yapın yoksa benim beyin gitmek üzere..dün dr kontrolünde doktorum kese var emin olamadım demişti ya Bugün tekrar kan verdim...geçtiğimiz perşembe çıkan kan sonucu 1163 Bugün yani salı günü verdiğim kan sonucu 10565 çıktı..peki bu keseden dr neden emin olamıyor değer yeterince yüksek değilmi..dış gebelik desem bildiğim kadarıyla Doğum yapan birisinde dış gebelik görülmezmiş..kimyasal gebelik geçirdiğimde dr söylemişti..

Benimki dijital olan gulen yuzu yakaladim ama o seffaf yumurta aki o olmadi sadece cok islaklik oldu
Benim testim lapoquik markaydı koyu çizgiyi gördüğüm de ve ertesi gün silikleştiğinde ilişki oldu bide şeffaf akıntım epey yoğun gelmişti bu sefer

Aldım cnm sonucu 10565..oğluma hamileyken de Reglin 38 ci gününde 4850 di..buda 40 cı günde 10565..karşılaştırırsak aslında aynı gidiyor ama hala kese olayındayım tabi ben dr neden emin olamıyor
Bence değerleriniz çok güzel yükselmiş içiniz ferah olsun kese biraz geç oluşabiliyor haftası küçük daha çok normal rahat olun :) tebrik ederim bu arada darısı bize inşallah :)

İnş canım dediğin gibi olur
Canım başka bir doktora daha git istersen bu değerde karından çok rahat görebilirler aslında bana emin olamadım dediğinde değerim 2bindi nokta işaretlemişti bir tane bu olabilir diye. Başka bir doktora daha görün için rahat etsin yoksa iyice stres olacaksın.

Aldım cnm sonucu 10565..oğluma hamileyken de Reglin 38 ci gününde 4850 di..buda 40 cı günde 10565..karşılaştırırsak aslında aynı gidiyor ama hala kese olayındayım tabi ben dr neden emin olamıyor
Canim sonuclarin cok guzel..o dr becerememis bu isi sanirim..yarin mutlaka baska bi dr a git.. bu sonuclarla degil kese olusmasi..bebegin kalbini bile duymalari lazim..yarin hic ihmal etme..burayada yaz mutlaka

Canim sonuclarin cok guzel..o dr becerememis bu isi sanirim..yarin mutlaka baska bi dr a git.. bu sonuclarla degil kese olusmasi..bebegin kalbini bile duymalari lazim..yarin hic ihmal etme..burayada yaz mutlaka
Zaten benim kendi doktorum başka biyerde biraz uzak diye şimdilik başka hastaneye gideyim dedim..aksi gibi o hastanede de istediğim dr görünemedim mecburen bu dr girmek zorunda kaldım..yarın yada perşembe başka dr gideceğim inş..haber veririm mutlaka..

Arkadaşlar testte c çizgisi haricinde gölge gibi 2 tane daha çizgi var ama beyaz renkte. Bekleyince oluştu testin çizgisi mi foto atamıyorum Çünkü teste iyice bakmaya çalışırken suyun içine düşürdüm . Merak ettiğim hiç 3 çizgi olur mu :KK48:

Arkadaşlar testte c çizgisi haricinde gölge gibi 2 tane daha çizgi var ama beyaz renkte. Bekleyince oluştu testin çizgisi mi foto atamıyorum Çünkü teste iyice bakmaya çalışırken suyun içine düşürdüm . Merak ettiğim hiç 3 çizgi olur mu :KK48:
Olmaz...once beyaz bi cizgi gibi bisey belirdiyse hic hamilelige yorumlama..bende de cok olurdu..suya dusurmeseydin o beyaz cizginin normallesitigini ve orda cizgi mizgi olmadigini gorurdun..hayalet cizgi dedikleri cok ucuk gri bi cizgi belirir..testi hergun tekrarladikca koyulasirsa hamilelik lehine yorumlanir

X