Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Günaydın merhaba kızlar bende bu ay deneyenler grubunu görünce bende varım demek istedim 😃
Ovulasyon yapmıyorum ama daha önce yumurta takibi yaptirmistim doktora 2kere, birisinde gebe kalmıştım ama kürtajla sonlandı o yüzden yumurtlama tarihi aşağı yukarı biliyorum ama her ihtimale karşı her günü değerlendirmeye çalışıyorum 🤭 insallah bu ay sonu herkezin yuzu guler 🤲🤲

Günaydın merhaba kızlar bende bu ay deneyenler grubunu görünce bende varım demek istedim 😃
Ovulasyon yapmıyorum ama daha önce yumurta takibi yaptirmistim doktora 2kere, birisinde gebe kalmıştım ama kürtajla sonlandı o yüzden yumurtlama tarihi aşağı yukarı biliyorum ama her ihtimale karşı her günü değerlendirmeye çalışıyorum 🤭 insallah bu ay sonu herkezin yuzu guler 🤲🤲
Hadi inşallah tatlım bıran once ay sonu gelsın zaten ne kaldı şurda gunler çok hızlı gecıyor😊🌸🌸🌸

Hoş geldiiiinn😍😍bende senin gibiyim ahaha yumurtlama testi almadım her günü değerlendiriyorum normal günler günde bir kere ise yumurtlama dönemi 2 3 😂😂tabi o iş olurken asla aklımda çocuk yok kocama da bir şey demiyorum kendiliğinden gelişiyor süreç 😂😂

Hoş geldiiiinn😍😍bende senin gibiyim ahaha yumurtlama testi almadım her günü değerlendiriyorum normal günler günde bir kere ise yumurtlama dönemi 2 3 😂😂tabi o iş olurken asla aklımda çocuk yok kocama da bir şey demiyorum kendiliğinden gelişiyor süreç 😂😂
😂😂 ıyiymis ama bizim planlı bu aralar tam günü her gün sıkıştırıyorum bunu dalga geciyo benimle artık ya diyorum basim agrisa daha mi iyi daha ne istiyosun hayde yatağa 😂😂😂🤭 hoş bulduk buarada 😊

future tense future tense sen ne zamandır deniyorsun canım olursa ilk çocuğun mu olucak
Evet ilk olcak ben bayadır uğraşıyorum 4 tup denemem var negatif sonra perde amelyati oldum 2 ay sonra kendiliğinden gebe kaldım 8 hafta kalp durması sonucu kürtaj oldum malesef,neyse kötü günleri unutup umuda sığındık tekrar 🤲 sizin ilk mi peki

Evet ilk olcak ben bayadır uğraşıyorum 4 tup denemem var negatif sonra perde amelyati oldum 2 ay sonra kendiliğinden gebe kaldım 8 hafta kalp durması sonucu kürtaj oldum malesef,neyse kötü günleri unutup umuda sığındık tekrar 🤲 sizin ilk mi peki
Evet canım benim de ilk olucak bir yıl 3 aydır evliyim 2 aylık gelinken kimyasal gebelik geçirdim ondan beri bir şey yok canım ama 2 3 aydır başladık düzenli çalışmalara bu 3. Ay olucak rabbim en kısa zamanda bize nasip etsin inşallah sağlıklı bebisler 🦋

Eşim çok kıskanç hastalık derecesinde babamlarla aynı mahalledeyiz zor gidip geliyorum bu yüzden zaten bu süreç beni bu kadar yordu sürekli evdeyim ve beni suçluyor doğru dürüst baş başa kalamıyoruz Eşimin ailesiyle altı üstlü oturuyoruz en büyük görümcem her şeyimize karışıyor babamlara gitsek bile eşim ondan habersiz gelmez ilk bebeğimi onun yüzünden kaybettim ikinci de eşimin aklına acele etti o yüzden yine kürtaj oldu diye sokmuş doktor onun bide eşimin yanındayken söylemişti kan pıhtılaşması olduğu için bir yıl sonra olsa bile yine ölecekti diye bir türlü bunu onlara anlatamıyorum beni çok yoruyorlar eşim haberi senin yüzünden deyip duruyor sürekli Kızıyor azarlıyor hevesim kalmadı istemiyorum artık diyor bir çocuk konusu açsam kavga edip evden çıkıp ablasına geliyor gelince dolmuş halde günlerce konuşmuyor bu yüzden bu süreç beni bu kadar yıprattı zaten üst üste iki kürtaj oldum eşim destek olsaydı bu kadar yorulmazdım uzun yazdım kusura bakmayın o kadar doluyum ki 😔
Üzülme canım olur hayırlısıyla

Ikı gundur yapıyorum bakalım kızllaaaar ovulasyon testlerını bakalım ne zaman cıkcaak ıkı kopkoyu cızgııı😊sizlerde nedır son durumlar

Eklentiler

• 43B32966-1A5C-49FD-A506-0A40D527745E.jpeg
    43B32966-1A5C-49FD-A506-0A40D527745E.jpeg
    155 KB · Görüntüleme: 37
  • 8D29BD13-31D4-43DF-BB04-1BCA67BF8855.jpeg
    8D29BD13-31D4-43DF-BB04-1BCA67BF8855.jpeg
    81,9 KB · Görüntüleme: 39
Sankı hayalet cızgı gordum gıbı oldu yaaa cano😀nıye hala gecmedıkı akıntı :KK43:
22sinde pik gördüm bide o yüzdende yaptım test. Pikten sonra gerçek bir adet görürsem 5 yada 6sında olmam gerek bakalım neler olacak. Aslında içimi rahat tutmaya çalışıyorum içtiğim hayıt , bal çörek otu, soğan suyu ve inofolic combiden kanaklı diye düşünüyorum bu kanamayı ama umarım öyledir. Baya araştırdım inofolicte ara kanama yapıyormuş ve uzun sürebiliyormuş. Bunların hepsini doktora söylediğimde yüz ifadesini merak ediyorum 😀

X