Aralık Ayı Ovülasyon Takip Edecekler-Gebeliğe Hazırlık Grubu🌸

Hee sende pcos var canım bu çörek otu kürünü denedin mi hiç pcoslu olup işe yaradığını söyleyen çok kişi var araştır derim bi
Canım ara ara yedim sürekli olmasa da özellikle brokoli karnabahar ıspanak ceviz kuru incir bunları tükettim amacım hamile kalmak değildi sağlıklı beslenmek için yaptım ve bunların yumurtlamaya etkisi olduğunu düşünüyorum ki araştırdım da doğurganlığı arttıran besinler olarak yazdım Google'a ve de yumurta kalitesini arttıran yiyecekler diye bunlardan tükettim ama bilerek tüketmedim ve bir ay boyunca bu şekilde beslendim bunların etkisi olduğunu düşünüyorum bence yumurtladım ben hatta akıntım vardı Bir bakayım acaba yumurtlama mı oldu dedim ve pozitifti doktor da bunlara takılma artık tedaviye başlayacağız dedi ondan sonra bıraktım zaten mutlaka bunları yapın kızlar hatta hemen yarın başlayın çok büyük etkisi var ve bol bol su içtim 💕💕💕💕💕 hatta test fotoğrafımı koyayım buraya kilo da verdim kızlar 90 kiloydum

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-21-19-03-00-83_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2022-11-21-19-03-00-83_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 37
Canım ara ara yedim sürekli olmasa da özellikle brokoli karnabahar ıspanak ceviz kuru incir bunları tükettim amacım hamile kalmak değildi sağlıklı beslenmek için yaptım ve bunların yumurtlamaya etkisi olduğunu düşünüyorum ki araştırdım da doğurganlığı arttıran besinler olarak yazdım Google'a ve de yumurta kalitesini arttıran yiyecekler diye bunlardan tükettim ama bilerek tüketmedim ve bir ay boyunca bu şekilde beslendim bunların etkisi olduğunu düşünüyorum bence yumurtladım ben hatta akıntım vardı Bir bakayım acaba yumurtlama mı oldu dedim ve pozitifti doktor da bunlara takılma artık tedaviye başlayacağız dedi ondan sonra bıraktım zaten mutlaka bunları yapın kızlar hatta hemen yarın başlayın çok büyük etkisi var ve bol bol su içtim 💕💕💕💕💕
Evet canım saydığım şeyler yumurtanın büyümesine ve çatlamasına yardımcı olan besinler inşallah dediğin gibidir ve tutmuştur 🌹

kaç aydır deniyorsunuz kızlar bu benim 8.ayım olucak 12.ayın sonunda 1 sene olucam evleneli ocakta doktor yolu güzüküyorr bana
Benım 2. Ayım canım.(önceden bir düşük dış gebelık ve myom amelıyatı gecmısım var ama 😊) Daha yenı evlısın olur tadınız cıkarmaya bak .ben 7 senelık evlıyım 😊🥳

Benim bir sene iki üç aydır evliyim canım başta kimyasal oldu bir kere ama düzenli denemelere iki aydır basladikkk
bu ay bir er gün arayla değerlendiricektik eşim bugun iş için şehir dışına gitti ahh kara bahtımm. Aslında hegğn değerlendirme denemek istiyordumda çalışıyorum çok yorgun oluyorum yaptıgın veya yaptıgınız içtiğiniz bişeyler var mııü

X