Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Aramızda embriyo yapıştırma işlemi ile transfer yaptıran varmı? Benim bu islemin varlığından yeni haberim oldu, embriyolog ve doktoruma biraz kızgınım şuanda

Aramızda embriyo yapıştırma işlemi ile transfer yaptıran varmı? Benim bu islemin varlığından yeni haberim oldu, embriyolog ve doktoruma biraz kızgınım şuanda
Ben yaptırdım , onlar teklif ettiler transfer sırasında. Biz konuşmadık mı keşke söyleseydim hiç aklıma gelmedi . Acaba sizin yaptırdığınız labaratuvarda yapılmıyor mu ondan söylememiş olabilirler mi?

Siz nerden bileceksiniz, üzülmeyin
Dün öğrenince o kadar uzuldumki, sonucum bir çıksın, doktoru güzel bir fırça bekliyor.

Siz nerden bileceksiniz, üzülmeyin
Dün öğrenince o kadar uzuldumki, sonucum bir çıksın, doktoru güzel bir fırça bekliyor.
Bilimsel ve sonuçları kanıtlanmış bi yöntem olmadığını söylüyor çoğu doktor, prp gibi denenen bir yöntem olarak değerlendirildiği için rutin bi uygulama ve tavsiye değil sanırım. Yaptırıp sonuç alamayan da var o yüzden canınızı sıkmayın derim :)

Merhaba bende Emel Türkoğlu’nda yaptiricam tüp bebeği toplam da ne kadar ödediniz acaba ben daha fiyat almadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…