Aralık 2020 / 40+ yaş üstü tüp bebek deneyimleri

Teşekkür ederim, zaman ayırıp cevap verdiğiniz için. Evet bazı doktorların embriyo için rahmin, laboratuvardan daha iyi olduğunu düşündüklerini okumuştum. 2 kutu Klomeni, adetin 2. gününden itibaren hergün iki tane mi içtiniz?
Rica ederim istediğiniz kadar sorun tabi. Adetin son günü başlattı. Günde iki tane içtim sanırım ve ikinci kutu bitmemişti yanlış hatırlamıyorsam, çok iyi değilim ilaçlar ve dozajlar konusunda, aklımda kalmıyor 😊

Son soru☺️ Hangi hastanede bu tedaviyi uyguladılar? Teşekkür ediyorum
İstanbul tüp bebek, aret kamar. Sanırım tek uygulayan da o. İlginç ama bi senedir o kadar iğneyle 4-5 yumurta ve 5. Güne giden 2-3 embriyo elde etmiştim. Şimdi basit bi hapla 4 tane embriyo oldu, gerçi 5. Güne giderler mi bilemem ama demek ki ileri yaş ve rezerv azlığında iğne yerine ilaç denenip netice alınabilir.

Herkese merhaba heyecanlı bekleyişim devam ediyor peki sizler nasılsınız
Merhaba sizin durumunuz neydi 🙈 Ben kaçırmış olabilirim kusura bakmayın. Benim de bekleyişim devam ediyor heyecanla 🤗 18 ocakta ki kese ve kalp atışlarını bekliyoruz 🤗

Ben 6 ocakta transfer oldu 12 sonra da 18 ocak da sonucu öğrenicem
Hah tamam birlikte aynı gün siz değerinize baktıracaktınız ben kontrole 🤗 Nasıl gidiyor peki ? Nasıl hissediyorsunuz? Bir ağrınız falan var mı?

Merhaba kaderdaşlar:)
Biraz önce transferim gerçekleşti ve odamda dinleniyorum. Bugün 5. Gündü ve sadece 2 embriyo yasayabildi.
Sabah doktorum 1 tanesini transfer edelim demişti ama tam çataldayken embriyolog ikinci embriyonun dondurulmaya dayanamayacagini belirtti ve hoooop ikisini birden transfer ettiler:)
21 Ocak ta bhgc tahlilim var:)
Tahlil gününe kadar bir sürü ilaç verdiler.
Yalnız progestan ve kan sulandırıcı iğneyi göbekten yapmamı söylediler🤷

Biraz önce transferim gerçekleşti ve odamda dinleniyorum. Bugün 5. Gündü ve sadece 2 embriyo yasayabildi.
Sabah doktorum 1 tanesini transfer edelim demişti ama tam çataldayken embriyolog ikinci embriyonun dondurulmaya dayanamayacagini belirtti ve hoooop ikisini birden transfer ettiler:)
Ben de sizi düşünmüştüm az evvel çok sevindim iyi geçmesine. Bebişler güvende, büyüyüp serpilsinler inşallah 😊

OOo hadi bakalım hayırlı olsun gelsin bebişler çifter çifter🙏🤗 inşallah güzel güzel tutunsunlar kardeş kardeş anlaşsınlar kaynaşsınlar 🙏 Progestron iğnesini bazı doktolar göbekten bazısı kalçadan veriyor belki kişinin durumuna göre değerlendiriyorlardır. Ama sonuçta etkisi aynı. Kan sulandırıcı bana corasprin verdiler iğne vermemişlerdi. Şimdi bugün dinlenin güzelce 🤗 keyfinize bakın 🎈🎈

Insan tuvalete gitmeye korkuyor:) psikolojik olarak duseceklerini düşünüyorum. Körün taşı gibide çok sık WC ihtiyacım oluyor😃
Benimde öyleydi psikolojik olarak hapşırmaya bile korkuyordum.yine de bol bol su için. İğneler kabızlık yapıyor lifli beslenin korkunç bir kabıZlığı var. Dulucan şurup verdi doktorum hamilelerde bile kullanılan bir şurup çok çok faydasını gördüm hayat kurtardı resmen .

Hadi bakalım hayırlısı olsun umarım pozitif sonuçlanır 🧿 ve bekleme süresi rahat geçer.🎈

X