Araftayim...

Birileri bana baksın, onurum da zedelense böylesi daha kolay diye bir seçenek var.. Bir de ben 20 yaşımdayım ve böyle bir hayatı kendime reva görmeyeceğim diye bir sığınma evine gidip, zamanla iş bulup, onurunu ve kadınlığını kurtarmak var.. Hayat hep tercihlerden ibaret yeter ki seçeneklerinizi belirleyin.. Ben anlayamıyorum uçkuruna bile sahip çıkamayan adamın size nasıl bir hayat sunmasını bekliyorsunuz da "ne yapayım? Gidecek yerim yok.." diyorsunuz..
Ne hayaller kurarak evlendim beni kendime getirdi son cümleniz. Dik durmalıyım her şeye rağmen teşekkürler

Evet biliyor anlatıyor bende ailesine anlattım aradım. Babası çok üzerine gitti nasıl böyle birşey yapabilirsin diye
En iyisi olmuş .ben sadece size şunu soyliyim bunu kaldırmak çok zor ama affetdikten sonra hiç bir şekilde bu konuyu tekrar gündeme getirmemeniz lazım eşinizin de sizin içinize zerre kadar şüphe düşürecek bi harekette bulunmaması lazım . Bu surundurme süreci çok uzarsa eşiniz evliliğin duzelecegine olan inancını kaybeder ve vazda geçebilir onun da ayarını koruyun . Bu süreci atlatabilmek için aile terapistine gidin ya da bi psikologdan destek alın süreç kolay değil Allah yardımcınız olsun

Eşinizin karekteri çok bozuk malesef, iki tarafta evli, insanlar ne yapacaklarını sasırmışlar artık.. Barışacaksınız muhtemelen bana öyle geldi, çalışmayı şart koşun eğer barışırsanız, bir işe girin, 20 yaşındasınız daha okulunuzu devam ettirin acikögretimden de olsa , hayatınızı eşinize bağlı kılmayın bundan sonra..

En iyisi olmuş .ben sadece size şunu soyliyim bunu kaldırmak çok zor ama affetdikten sonra hiç bir şekilde bu konuyu tekrar gündeme getirmemeniz lazım eşinizin de sizin içinize zerre kadar şüphe düşürecek bi harekette bulunmaması lazım . Bu surundurme süreci çok uzarsa eşiniz evliliğin duzelecegine olan inancını kaybeder ve vazda geçebilir onun da ayarını koruyun . Bu süreci atlatabilmek için aile terapistine gidin ya da bi psikologdan destek alın süreç kolay değil Allah yardımcınız olsun
Teşekkkür ederim Allah razı olsun

Eşinizin karekteri çok bozuk malesef, iki tarafta evli, insanlar ne yapacaklarını sasırmışlar artık.. Barışacaksınız muhtemelen bana öyle geldi, çalışmayı şart koşun eğer barışırsanız, bir işe girin, 20 yaşındasınız daha okulunuzu devam ettirin acikögretimden de olsa , hayatınızı eşinize bağlı kılmayın bundan sonra..
Inanın bilmiyorum ama bir süre sadece kendim kalmak istiyorum şuan gitme taraftarayım o kadar zor bi durum ki aynı şehirde nefes almak bile zor geliyor

Daha bir yıllık cicegi burnunda evlilikte neyin arayısı neyin aldatması neyin doyumsuzlugudur bu
Adamın kostur kostur eve gelmesi gerekirken baska kadınlarla konusması belki görüşmesi üstüne birde siddet göstermesi affedilecek bişey değil
Lütfen kendinize biraz saygınız varsa eşinizden önce nasıl bir hayatınız varsa ona geri dönün

Daha bir yıllık cicegi burnunda evlilikte neyin arayısı neyin aldatması neyin doyumsuzlugudur bu
Adamın kostur kostur eve gelmesi gerekirken baska kadınlarla konusması belki görüşmesi üstüne birde siddet göstermesi affedilecek bişey değil
Lütfen kendinize biraz saygınız varsa eşinizden önce nasıl bir hayatınız varsa ona geri dönün
Şuan tek düşüncem bu gitmeliyim...

Merhaba ,
Eşime olan güvenimi bir türlü toparlayamıyorum.
Yaklaşık 1 yıllık evliyim geçenlerde eşim eve gelince annemi aramak için telefonunu aldım. Baktigim zaman kaydedilmemiş bir numara ile dakikalarca ve defacalarca gün içinde konuştuğunu gördüm . O gün hastaneye gitmeme rağmen beni bir kez olsun aramadı. Ve bu yüzden tartıştık . Neyseki iş telaşı dir olur diye uzatmadım. Daha sonra konuştuğu numaranın kim olduğunu sordum asker arkadaşım dedi ama bu kadar çok görüşmeyi basit bulamadim. Daha sonra numarayı kaydedip whatsap dan baktım. Kapalı bir bayandı. Beynim den vurulmuşa döndüm. Deli gibi severek evlendik. Kızı aradım daha sonra hoparlörü açıp teli yanına koydum kiza nasılsın kardeşim vs dedi . Kız iki çocuk annesi bir bayan ve çok argo konuşuyor. Ve esime evdesin diye mi benimle böyle konuşuyorsun dedi o lafın üzerine dayanamayıp bir anlık telefonu elime alıp kıza iki cocugunla sana ekmek parası getirecek olan adamı evinde böyle mi bekliyorsun sen diye bağırdım resmen sınır krizi geçirdim kapıları çarptım eşim o esnada yatak odasına gelip bir tokat atti . Canımı yakan yanagimdaki sizidan cok bana yalan söylemeseydi. Dondum kaldim odama geçip saatlerce ağladıktan sonra eşim geldi sarılmaya çalıştı sarilmadim ve gecelerdir elini duvara vura vura ağlıyor ben sana bunu nasıl yaptım diye ama ben kalbimi iyileştirip bir türlü gidemiyorum yapma diye öylece bakıyorum çok kirginim ne yapmalıyım?
O duvarı yumruklaya dursun sen tekmeyi bir an önce bas derim

X