Arabamız çalındı acil yardım lütfen....

evet canım zaten yapacak birşey yok beklemekten başka...:çok üzgünüm: canımıza birşey gelmedi ona şükrediyoruzzzzzzzzzzz..:Saruboceq:

Arkadaşlar ama polis bi parmak izi bile almadı... yaşadıklarımız kendime geldikçe aklıma geliyor teker teker...(((((((((

Arkadaşlar bu sabah saat 05.00 sıralarında evimize hırsız girdi..Arabamızın anahtarını alarak arabamızı,cep telefonlarımızı,eşimin laptop bilgisayarını alarak gitmiş..biz istanbul avcılarda oturuyoruz bu çevreye yakın semtlerde ve istanbul çevresinde veya şehir dışında gören arkadaşlar en yakın polis karakoluna haber verirlerse sevinirim..Allah rızası için yardımcı olun...Arabanın plakası 34 AF 2077..BEYAZ SEAT CORDOBA..Arkadaşlar yaşadıklarımızı yeniden tahlil etmeye başlıyorum da..bugün yenİden düzenliyorum yazdıklarımı...Polis bu kadar kaybımız olmasına rağmen parmak izi almadan gitti...(((

canım bnde istanbuldayım hatta aynı semtdeyiz görürsem haber verirm ama adam kaçmısdır ama görürsem söz haber verirm

Arkadaşlar 2 buçuk ay sonra 23 Mayıs 2009 Cumartesi günü saat 19 da aracımız Gaziosmanpaşada bulundu..a.s
İlgilerinden dolayı Eyüp Alibeyköy polis karakolundaki tüm polis memuru arkadaşlara çok teşekkür ederiz...a.s.

Arkadaşlar 2 buçuk ay sonra 23 Mayıs 2009 Cumartesi günü saat 19 da aracımız Gaziosmanpaşada bulundu..a.s
İlgilerinden dolayı Eyüp Alibeyköy polis karakolundaki tüm polis memuru arkadaşlara çok teşekkür ederiz...a.s.
gözünüzaydın.. ALLAH birdaha yaşatmasın inş..
ALLAH can sağlığı versin...:Saruboceq:

geçmiş olsun
rabbim bir daha yaşatmasın :Saruboceq:

Teşekkür ederim canlarım...İyi ki varsınız..
KK iyiki var...:enbuyukkk:
Hepinize yanımda olduğunuz için çok teşekkür ediyorum..
Hepinizi seviyorum...a.s.

gözün aydın canım bulunmuş arabanız

evet canım..:1hug:..
Allaha şükür hasarsız bulundu arabamız..:Saruboceq:
Aldıkları gibi bırakmışlar çünki arabanın içinde polis bir tek parmak izi bulabildi....ve içi tertemizdi...a.s

gözünüz aydın yahu çok sevindim
hasar falan var mı bari arabada

gözünüz aydın yahu çok sevindim
hasar falan var mı bari arabada

Teşekkür ederim tatlım...:1hug:
Allaha çok şükür ki yok aldıkları gibi bırakmışlar...
İçindeki yangın tüpü kriko vs.almışlar ..kaydirigubbakcemile3..
ama arabada bişey yok ..içi bile kirlenmemiş...

Teşekkür ederim tatlım...:1hug:
Allaha çok şükür ki yok aldıkları gibi bırakmışlar...
İçindeki yangın tüpü kriko vs.almışlar ..kaydirigubbakcemile3..
ama arabada bişey yok ..içi bile kirlenmemiş...

aman iyi bari giden yangın tüpü olsun sizin içiniz yanmıştır
2.5 aydır oda sadakanız olsun
şakkıdı

Gözünüz aydın canıma.s.Allah bir daha yaşatmasın:Saruboceq:

X