Arabamız çalındı acil yardım lütfen....

çok geçmiş olsun canım....
hırsızlık bu dönem çok arttı.
adilerkötükedihüsokötükedihüso:eek:klava:
siz uyuyormuydunuz merak ettim.
iyiki size birşey olmamış

dün soracaktım unutmuşum nasıl girmiş eve hırsız..

kadişim geçmiş olsun canım
sağolasın bozocum evet gelemiyorum dünden beri bittik karı koca..:1shok:..
Cnm polisler bulurlar merak etme. İnş en kısa zamanda ortaya çıkar
inşallah canım hep öyle söyleniyor ama...dua edin.:Saruboceq:
canım eğer satılmak amaçlı çalındıysa hemen yeni bir sahte plaka ve ruhsat düzenlenip arabanın kimliği değiştiriliyormuş

yada parçaları için satılıyormuş..parçalanıp..

umarım en kısa zamanda bulunur arabanız..

yanlış bilmiyorsam sigortası varsa çalınmaya, doğal afetlere vs

hemen yenisini alabilyorsunuz sigortadan..

geçmiş olsun..

sanırım adi hırsızlık için eve girmiş biri..para armış bulamamış kredi kartlarını almamış altınlarımda bazamdaydı biz yattığımız için alamamış..eşimin ceplerini karıştırmış kapının önüne fırlatmış atmış pantolonunu ve montunu...benim çantamıda bulamamış ve hiç bir yeri karıştırmamış ortada olan telefonları laptopu ve arabanın anahtarını alıp arabaya binip uzaklaşmış..hala şoktayız sanki adam hala evin içnde dolaşıyor..mahvoldum arkadaşlar...:1shok:

çok geçmiş olsun canım....
hırsızlık bu dönem çok arttı.
adilerkötükedihüsokötükedihüso:eek:klava:
siz uyuyormuydunuz merak ettim.
iyiki size birşey olmamış

biz uyuyorduk canım ben saat 3te uyandım eşim seyahate gidecekti saat 4ü çeyrek geçe biraz yatayım dedim 1 saat sonra kalkarım diye düşündüm.. saat 5 sıralarında girmiş...kapını önündeki kameradan görünüyor ancak adam tam seçilemiyor..:çok üzgünüm:

hiç ses çıkarmadan nasıl giriyor bunlar kapıdan..kilit milit dinlemiyorlar..

canım sanırım kapıyı açtıktan sonra sprey sıkıp ev halkını derin bir uykuya daldırıyorlarmış..polis öyle söyledi.....((((

Gecmiş olsun canım gercekten çok üzücü bir olay yaşamışsınız. Bunlar profosyenel hırsızlar demek ki.... en kısa zamanda yakalanmalarını dilerim. Allah onların belasını verir inş... hırsızlık kadar şu hayatta lanet birşey yok...bizimde eve girmişti. Hatırladıkca ürperiyorum....

canım geçmiş olsun. ya nasıl başkalarının evine giriyolar, nasıl kendilerinin olmayan şeyleri alıyolar aklım almıyo. kötülük yapanların yanına kalmaz elbet bulur cezasını. sizin de başınızın gözünüzün sadakası olsun canım..

umarım bulunur..

iiki size bişey yapmamış canım ya
evet canım şanslıyız Allah bizi korudu....
Gecmiş olsun canım gercekten çok üzücü bir olay yaşamışsınız. Bunlar profosyenel hırsızlar demek ki.... en kısa zamanda yakalanmalarını dilerim. Allah onların belasını verir inş... hırsızlık kadar şu hayatta lanet birşey yok...bizimde eve girmişti. Hatırladıkca ürperiyorum....
teşekkür ederim canım...sizede geçmiş olsun...
canım geçmiş olsun. ya nasıl başkalarının evine giriyolar, nasıl kendilerinin olmayan şeyleri alıyolar aklım almıyo. kötülük yapanların yanına kalmaz elbet bulur cezasını. sizin de başınızın gözünüzün sadakası olsun canım..

umarım bulunur..
teşekkürler canım..evet bende inanamıyorum hala nasıl evimize girip bize ait olan şeyleri fütursuzca alıp gider..Çok üzgünüm çoook.:1shok: başımın gözümün sadakası olsun diyemiyorum canım ya denmiyor :çok üzgünüm: hepinize teşekkür ederim kızlar...

kadisim buldum yazını canım benim ya cok üzüldüm gercekten sok oldum
anlasılan oki ortada hicbisey bırakmamak gerekiyor bak altınların kredi kartların gitmemis en azından
onu bırak size bisey yapmamıslar
üzme sen o tatlı canını
arabayıda parcalayıp satıyolar genelde
gecenlerdede esimin isyerine girmislerdi ama allahtan onlar bulundu

geçmiş olsun yakamozum sizede...

sagol kadisim bizimki allahtan bulundu polis tanıdıklar vardı lcd tv yi satmıslardı bile hemen ertesi gün ama onuda getirttiler.sıkma canını bu kadar strese sokma kendini bu kadar olacak bebisini düsün biliyosun dikkatli olmam lazım

canim buyuk gecmis olsun, bir tanidigimizin evine girmisti, ahlaksiz masturbasyon falan da yapmis herseyi batirmis terbiyesiz ahlaksiz.

sanirim sigortasi yoktu arabanin. Canim hani bosa giden para gibi geliyor sigorta da hic oyle degil. biozim arabamiza biri carpti kacti. bir kre de biz dururken adam gero geri geldi gum diye bindirdi. ikincisini biz odemedik ama karsi tarafin kaskosu odedi ama sigorta parasinin 3 kati masraf cikmisti.

Istanbul'da vuruyorlar, yakiyorlar, kazalar da cabasi. neyse gecmis olsun. insllah bulunur. daha dun bir sebeke yakalandi, araba hirsizligi sebekesi. sahte plakalar vs vs. insallah bulunur arabaniz.

canim acaba bilgisayarain nerede oldugu cep telefonu gibi vs bulunmaz mi? ben adamin profesyonel oto hirsizi oldugunu sanmiyorum eger eve girdi ise.

sagol kadisim bizimki allahtan bulundu polis tanıdıklar vardı lcd tv yi satmıslardı bile hemen ertesi gün ama onuda getirttiler.sıkma canını bu kadar strese sokma kendini bu kadar olacak bebisini düsün biliyosun dikkatli olmam lazım
gerçekten mi yakamozum çok enteresan ya...satılmış şey geri geldi ha ...geçmiş olsun tatlım yeniden...Allahım bir daha yaşatmasın...
canim buyuk gecmis olsun, bir tanidigimizin evine girmisti, ahlaksiz masturbasyon falan da yapmis herseyi batirmis terbiyesiz ahlaksiz.

sanirim sigortasi yoktu arabanin. Canim hani bosa giden para gibi geliyor sigorta da hic oyle degil. biozim arabamiza biri carpti kacti. bir kre de biz dururken adam gero geri geldi gum diye bindirdi. ikincisini biz odemedik ama karsi tarafin kaskosu odedi ama sigorta parasinin 3 kati masraf cikmisti.

Istanbul'da vuruyorlar, yakiyorlar, kazalar da cabasi. neyse gecmis olsun. insllah bulunur. daha dun bir sebeke yakalandi, araba hirsizligi sebekesi. sahte plakalar vs vs. insallah bulunur arabaniz.

neeeeeeeeee inanamıyorum canım ...:1shok: evde kimse olmayınca kendine çay bile demleyip içeni duymuştum ama böylesinide ilk defa duydum..:1shok: evin içinde dolaştığını bile bilmek sinirlerimin altüst olmasına yetiyor...ben dünden beri hayattamıyım bilmiyorum..inşallah bulunur canım arabamız dua edin ne olur...:Saruboceq:

X