Arabamız çalındı acil yardım lütfen....

canim acaba bilgisayarain nerede oldugu cep telefonu gibi vs bulunmaz mi? ben adamin profesyonel oto hirsizi oldugunu sanmiyorum eger eve girdi ise.
evet canım p.tesi günü telefonlerın imei numarası ile savcılığa başvuracağız
kadisim adam sizin uyumanızı beklemis heralde
öyle galiba canım eşim seyahate gidecekti ben 4 buçuğa kadar filan uyanıktım sonra uyumuş kalmışım yarım saat içinde olan olmuş
Ayy canim gecmis olsun.Cok üzüldüm.Allah daha beterlerinden
korusun.
Amin canım teşekkür ederim
cok gecmıs olsun =(

teşekkürler canım...

Öncelikle çok geçmiş olsun canım.Ah o hırsızları bi elime verseler liğme liğme ederim ama nerde.

Bizim başımıza daha beteri geldi.Babam tır soförü,yurt dışına giderken arabayı bize bırakıyordu, hem çocuk var, hemde gözümüzün önünde dursun diye.2008 Kasım ayında eşimle saat 22.30'a kadar oturduk, çay içitik.Sonra o banyoya gitti, ben de mutfağa. Arabada bizim sokağın başında, sürekli bakıyoruz.Neyse aradan yarım saat geçmedi. Ben bulaşıkları yıkadım, salona geldim,eşimde banyodan çıktı.Şöyle bi camdan baktı, araba yok dedi.Ben dedim, şaka yapma, saçmalama. Vallahi yok dedi, sonra ben çıktım yok, kafamdan aşağı kaynar sular döküldü.
Adam çıplak ayakla sokağa koştu, yok araba, bu arada sokağın başında itfaiye var. Onlara sormuş bi kaç kişi yaklaştı, binip gittiler demiş.
Bu arada 1 hafta önce kaza yapmıştık, araba bi gün önce servisten çıkmıştı.Eşim hemen karakola gitti, ama nafile.
Herkes servis yapmıştır dedi, biz gittik polise söyledik, ispatlayamazsanız başınız derde girer dedi.
Araba hala bulunamadı, ve olan bize oldu.
Araba bizdeyken çalındığı için, kredi çekip babama araba aldık. Eşimin maaşına zam olmadı,bende iş bulamadım.
Sonuç olarak 2 aydır kira veremedik, ve yine veremiycez. Ve batmış durumdayız. Ev arıyoruz daha ucuz,bi yandan iş bakıyorum, oğlum da ameliyat olacak.
Kısacası batmış durumdayız, çırpındıkatıyoruz.

SONUÇ OLARAK ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM, ÖYLE YADA BÖYLE BİR ŞEKİLDE İNSANLARIN MALLARINI ÇALAN HERKESİN BU YAPTIKLARI, EN SEVDİKLERİNDEN ÇIKSIN, ALLAH ONLARA DERT VERİP DERMAN ARATSIN Kİ, KUL HAKKI YEMEK NEYMİŞ GÖRSÜNLER...

Ayyyyyyy beticancım çok üzüldüm canım...Allahım sizinde yardımcınız olsun...Ama birşey söyleyim mi tatlım ben beddua edemiyorum neden bilmem etmek istesemde edemiyorum...Daha önce de o kadar çok sıkıntı yaşadım ki çok beddua ettim..ve inan hep bana döndü canım..Allah herşeyi görüyor şu anda ona havale ettim diyorum o zaten zalimlerin cezasını verir..sende Allaha sığın canım o yardım edecektir...Allahım yardımcınız,yardımcımız olsun canım benim...

kadisim kapının kilidini kırmı girmi demişsin ama bişeyi merak ettim.kapının arkasında takılı demiri yokmuydu hani zincir ya da demir oluyo ya...ben yalnız yaıyorum ve uyurken tek güvencem o onu o kadar sürede kıramazlar gibime gelio ama içime kurt düştü şimdi...

çok geçmis olsun canim. Alninin teriyle kazanilar parayla malin çalinmasi greçekten zor bir durum olsa gerek, umarim en kisa zamanda bulunur. Yanlis anlama canim ama, ben halime sükredirdim. Sonuçta sizlere birsey yapmamislar. SAgliginiz yerinde. Tekrar çalisip kazanirsiniz. SAgliginiz olmazsa, araba, laptop ve cep telefonu seizlerin saglinigi getirmeyecek ne yazikki. Demek istedigim su, benim mal varliginda hiç gözüm yok. Ondan deger vermiyorum. HALIMIZE HER ZAMAN SUKREDELIM

teşekkür ederim canım ..bunu bende duydum keşke arasalar eşim para karşılığı arabamızı satın alır..bugün 2.günümüz ama inan ağzımıza lokma girmedi desem yalan olmaz..çalıntıyı geçtik moraller sıfır eve girip gezmiş olması bile sinirlerimizi altüst ediyor...ayrıca eşinin bulduğu bu yöntemi bana özelimden yazarsan memnun olurum çünkü ben sık sık yanlız kalıyorum eşim seyahatlere çok sık çıkar iş dolayısıyla...:çok üzgünüm: rahatsızlığın içinde çok üzüldüm Allahım biran evvel yavrunu kucağına almayı nasib etsin canım....:Saruboceq:
maalesef canım kapının arkasındaki demiri levyeyle genişletmiş..:1ninca:dikkatli ol bence mesela kapının arkasına bir demir kestir kilitten yere kadar uzat bir ucu kapıya bir ucu duvara dayansın..ben daha etkili bir yöntem bulamazsam bunu yapmayı düşünüyorum..fisfisfis çünkü eşim sık sık seyahata çıkıyor ve ben yanlız kalıyorum...
Tabi ki canım ben ona hep şükrediyorum ..kapının önündeki kamera arabanın buradan 05.28de ayrıldığını gösteriyor..eşim seyahate gideceği için bizim saatimizde 05.30 a kuruluydu..hırsızın 5 dk daha evde kalma ihtimalini düşündükçe çıldırıyorum.delikafadulden.saat çaldığı anda uynacaktık düşünmek bile istemiyorum çok haklısın canım buna zaten şükrediyorum hep...ama malda canın yongası canım birinin evimize elini kolunu sallaya sallaya girip bütün bunları almasını hazmedemiyoruz işte....:1shok:

Son düzenleyen: Moderatör:
ıstanbul ve çevresinde oturan arkadaşlar lütfen etrafınızda biryerlerde terkedilmiş XXXXXXXXXXXXXXXXXdikkatinizi çekerse lütfen en yakın emniyet amirliğine haber verin ..özellikle AVCILAR BEYLıKDÜZÜ ESENYURT FıRUZKÖY BÜYÜKÇEKMECE ÇATALCA KÜÇÜKÇEKMECE taraflarında oturan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum..hırsızlık amaçlı kullanılıyorsa plaka değiştirilip sahte plaka kullanılabilirmiş...

Son düzenleme:
????????????:::::::lÜtfen yardım arkadaŞlar.....

arkadaşlar hırsızlık mağduru olmuş,evine hırsız girmiş veya arabası çalınan yok mu...?

canım ya çok geçmiş olsun üzülkdüm okuyunca yıllarca çalış bi gecede bitsin bi kendini bilmezin sayesinde...inşallah tez zamanda bulunur canım ...ama bu işsizlik bu kriz oldukça bu hırsızlık işleri dahada artar gibime geliyo.........

ınşallah kaskonuz vardır varsa da ''arabanın anahtarı çalınmak suretiyle ''maddesi poliçenizde vardır..pert bile olsa parasını alırsınız..çok geçmiş olsun..

teşekkürler arkadaşlar....

teşekkürler wintersuncum...

Neymiş.... 3-5 kuruşa acıyıp arabalarımızın eşyalarımızın arkasından ağlamamak için sigorta yaptıracakmışızzzz.....

Neymiş.... 3-5 kuruşa acıyıp arabalarımızın eşyalarımızın arkasından ağlamamak için sigorta yaptıracakmışızzzz.....

haklısın canım kesinlikle haklısın....benneyaptımki

canım benim çok geçmiş olsun arabanın plakasını aldım o taraflarda oturan akrabalar var onalarada sölicem eşimin kardeşininde araba alım satım tamirle uğraşan arkadaşları var eyüp tarafında onlarada göndericem arabanın markave plakasını onlarda çevrelerine ulaştırırlar sıkma canını inşallah en kısa zamanda sonuç alırsın

çok teşekkür ederim canım ya..Sana çok dua ederim..:Saruboceq: Allahım gönlünün muradını en kısa zamanda versin inşallah...:ecrin_bebek: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…