Ara vermek ama ayrılmak istememek.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Çok seviyorum gerçekten ama artık çok yıprandım. İyi birisi ayrılmak bize yazık etmek olurdu ama kendime saygımı da korumak istiyorum. Düzgünce anlatınca annesi gibi bır bır konuşur gibi oldum o da artık farkında olmasa bile konuşur susar moduna girdi. İlişkimiz özensizleşti bunu düzeltmek istiyorum. Bu sebepten bunu çare olarak gördüm ama işte emin de olamamıştım. Tekrardan teşekkür ederim 💓
Bence çok doğru düşünmüşsünüz. Ben olsam ben de araya mesafe koyardım. Bunu karşı tarafa cezalandırmak ve yola getirmek gibi düşünmemek lazım. Özlem duygusunun oluşması için zaman vermek yıpranan ilişkilerde iyi sonuç veriyor.

Merhaba hanımlar. Erkek arkadaşımın daha çok arayıp sorması ve iki güzel laf etmesi üzerine çok tartışıyoruz. Aman boşver diyebilirsiniz ama ben bunları ilişkinin başında çok gördüm şimdiyse kendisi 10 yıllık evli çiftler gibi olalım istiyor. Derdimi anlatmaya korkar oldum. Aynı sebeplerden birçok kez tartıştık. İyi sözle söyledim olmadı, kavga ettim olmadı. Yani düzeliyor ama 3.güne aynı desem yeridir. İlişkinin başındaki haliyle eser yok. 18inde tusa girecek. Ben de sınavına kadar konuşmayalım. Sınavdan 2 gün önce konuşuruz sınavında da yanına gelirim ama artık çok daraldım dedim. 10 günün çok olduğunu, ara vermek istemediğini söyledi 2 defa ama başka türlü baş edemiyorum. Sevgisinden gram şüphem yok ama içindeki o eski romantik adamı getiremiyorum. Kendimi de daha değersiz hissediyorum. Ama bu 10 gün araya soğukluk sokar mı, hatalı mıyım? Hayatta bir kere aşık oldum o da kendisi kendimi çok kötü hissediyorum lütfen akıl verin. Arasam bu sefer sözümün değeri olmayacak napsam bilemiyorum uzun olduysa kusura bakmayın.
Klasik erkekler. Tamam bu kız beni gerçekten seviyor artık bırakmaz dediği anda böyle oluyorlar. Hele bir de sen fedakarlık yapıp kavga etmeye de çekinir olduysan. Ama sizinkinin sınav stresinden olabilir belki. Biraz zaman verin birbirinize bakalım

Ben ara vermeyi doğru bulmuyorum sevgililikte ya. Bir şey ya oluyordur ya olmuyordur karı koca olsanız boşanmak zor, bi deneyin derim ama birbirinizin isteklerini tamamlamıyorsanız devam etmek saçma, ara verseniz ne olacak ki? 10 günde adama format mı atılacak?
Aynen benimki de ilk başta ara verelim dedi. Meğerse ayrılık için yol yapıyormuş 1 aylık aranın sonunda buluşmak istedim terk etti 😂

Bence 10 gun ara vermek sogutmaz biz esimle cok kavga eder olmustuk ben memlekette kaldim o eve dondu 8 gun kadar ayri kaldik tabiki telefonla falan konustuk genelde de o aradi hic seni ozledim falan demedi ben artik ipleri koparacam diye dusunuyordum bizi eve goturmek icin dondugunde karsimda bambaska biri vardi hemen sarildi optu kokladi ozledigini soyledi daha bide hediye almis bize cok iyi geldi biraz ayri kalmak.soguk olsaydi donmeyecektim

Çocuk tus a hazırlanıyor ve sürekli ilgi mi bekliyorsunuz? Millet günlerce uyumadan odadan çıkmadan tus a hazırlanıyor.
Benim için bu kadar önemli bir sınav varken ilgi bekleyen sevgiliyi ben terk ederdim

X