aptal bir kızlık zarı

Aslında hayalini kurduğum şey şu anda biriyle birlikte olmak değil zaten biraz kafam karışık pek dile dökemiyorum. Ama iki cm bir deri parçasına zarar verdim diye belki mutlu olabileceğim bir yuvadan vazgeçmek istemiyorum. Çünkü ben bişi yapmadım

İnananlara ayrıca teşekkür ediyorum. Peki bu durum bi erkeğe nasıl anlatılır ki?

peki inandık hadi söyle bakalım şimdi tek derdin erkek arkadaşına bunu nasılmı söyleyeceğin dayınla ilgili bir işlem yapmıcaksın yani valla bu kafadakine benim verecek cevabım yok

İnanmak istemeyenler yazmayabilirler Taciz ve tecavüzü şu anda ayırabilirim evet ama bana bunu yaptığında en fazla 9 yaşındaydım. Şu anda da korkum hiç kimseyle hiç birşey yaşamamışken ve onlarcasıyla ilişkiye girip diktirip ben namusluyum diyenler varken o.... muamelesi görmek. yalancı durmuna düşmek

hiç ama hiçbir kadın öz dayısının tecavüzüne uğrayıp sadece kızlık zarını dert etmez. trollük yaparken şu taciz, tecavüz gibi mezvuları ağzınıza sakız etmeyin bu bir.

kızlık zarının dışarıdan görülemeyeceği, hayatında bir kez olsun kadın genital organlarını görmüş biri bilir, bu iki.

kimsenin neresine ne yaptırdığı, söktürdüğü, diktirdiği seni ilgilendirmez, eline erkek eli değmemiş olması seni kimseden namuslu/namussuz yapmaz, onlar dururken ben o. muamelesi göreceğim diyerek onların o. muamelesi görmeleri gerektiğini alenen destekliyorsun, benim gözümde de başkalarının namusunu cinsel hayatlarına göre değerlendirenler muamelenin en kötüsünü hakediyorlar.

Merhabalar
Ben 24 yaşında hiç cinsel ilişki yaşamamış ama bakire olmayan biriyim. Nasıl oluyor derseniz çocuk yaşta dayımın tacizine uğradım ve bana ne yapığını bile anlamamıştım. Doktora gittim durumu anlattım adli bi vakaya dönüşmemesi için hiç bişi yok diye beni başından savdı ama ben bu konuyla nerdeyse kafayı bozacak kadar ilgilendiğim için doktorların sitelerinde tarif etttikleri gibi baktığımda parçalanmış bir deri parçası görüyorum. Emin olmak için yarın tekrar başka bir doktora gideceğim. Evet bozulmuş derse ne yapacağımı bilmiyorum. Ne yapmalıyım ? siz olsanız ne yapardınız? Ailem bu konuda çok baskıcı annem senelerdir beyaz çarşaf saklayıp duruyor. Hayatımda ilk kez birisi oldu onun da yaşı büyük olduğu için evlenmeme izin vermezler. Sizce eğer doktor bozulmuş derse zaten bozulmuş deyip evlenemeyeceğim adamla en azından bunu yaşamalı mıyım? Yoksa benim bir ilişki sonucu bozduğuma inanmayacak inandım dese bile hep bir şüphe taşıyacak adamı beklemeli miyim? Aslında diktirmek gibi bir seçenek daha var diyebilirsiniz ama ben kimseyi kandırmadım şimdiye kadar. Yapabileceğimi sanmıyorum. Lütfen yardım edin.

6 yıl tıp okuyanlara hakaret cidden,parçalanan deri parçasını nasıl gördün?
Bu bir bakışta gözüküyorda benmi bilmiyorum cidden ..

Aslında hayalini kurduğum şey şu anda biriyle birlikte olmak değil zaten biraz kafam karışık pek dile dökemiyorum. Ama iki cm bir deri parçasına zarar verdim diye belki mutlu olabileceğim bir yuvadan vazgeçmek istemiyorum. Çünkü ben bişi yapmadım
e yapmadıysan anlatırsın seni seven adam sana inanır inanmıyorsa zaten kafaya takılcak biri değildir benim anlamadığım bunun için neden 24 yaşına kadar beklediniz ?

dayıma hiç bişi yapamam eğer bu ortaya çıkarsa babam ya da kardeşim o adamı öldürür kendimi savunayım suçsuzum deyim derken babamdan ya da kardeşimden olurum. Kardeşim ve babam o pislikten daha değerli

hala sorun kızlık zarı ve erkek ???
ciddiye alinmamalisin....

sonra bir fake damgası yapistiriyosunuz diolar:KK59:

yeni üye olunca kesin konusu yalandır faketir muhabbetini anlamıyorum bu sitede.. herkesin bir ilk konusu var burada değil mi? size de ilk konunuzda fakesiniz mi denmişti. ondan mı sizde bu tavırlarınızı başkalarına uyguluyorsunuz. her konu sahte olacak diye birşey yok. bu tarz konular açılınca da nedense ilk atlayan bu zihniyettekiler oluyor:KK14:

X