aptal bir kızlık zarı

tüh ilk sayfa kapılmış

Kaçırmışız o şerefe nail olamamışız ...:KK59:
Bir çocuğun organları zaten küçücüktür kızlık zarı bozulacak kadar bir ilişkiye girse farkedilmemesi imkansız...hastanelik bile olur.
Çocukken akrabası tarafından tacize uğrayan çok insan var kk da. Tacize uğrayan kişi nasıl derdini anlatır biliyoruz. O yüzden yemeyiz. :KK59:

İnanmak istemeyenler yazmayabilirler Taciz ve tecavüzü şu anda ayırabilirim evet ama bana bunu yaptığında en fazla 9 yaşındaydım. Şu anda da korkum hiç kimseyle hiç birşey yaşamamışken ve onlarcasıyla ilişkiye girip diktirip ben namusluyum diyenler varken o.... muamelesi görmek. yalancı durmuna düşmek
:KK12::KK12::KK12: Olmadı şimdi bu

İnanmak istemeyenler yazmayabilirler Taciz ve tecavüzü şu anda ayırabilirim evet ama bana bunu yaptığında en fazla 9 yaşındaydım. Şu anda da korkum hiç kimseyle hiç birşey yaşamamışken ve onlarcasıyla ilişkiye girip diktirip ben namusluyum diyenler varken o.... muamelesi görmek. yalancı durmuna düşmek
hooopppp dur bakalım o.. diyemezsin kimsenye

Simdi senin derdin ne tam olarak?
Giden gittiyse bende sevdigim adamla sevissem mi diye mi soruyorsun? Dayidan tacizden girmissin olaya aynalarla devam etmissin. Sonunda birde zaten biz evlenemeyiz. Bekaret yoksa sevissem mi var. Tam olarak hangi konuda yol gosterilsin istiyorsun sen?

nasıl baktında gördün :KK57::KK57: töbe yarab töbe :KK11::KK11: dayını görmüyormusun nasıl miden kaldırıyor ki senin şikayet etmen gerek cezasını bulsun diye

Gerçek olsun ya da olmasın burayı okuyan genç arkadaslara tavsiyemiz zamanında bir hata yapmış olabilirsiniz, fakat is ciddiye binmeden, evlenmeden kimse ile cinsel birlikteliginiz olmasın. Hata üstüne hata yapmayın. Kendinize yazık etmeyin.

Derdiniz bu pislik adama ne yapılabilir de olsun bunun yanında madem öyle.

çocuk yaştaki meseleden neden taa 24 yaşında korkmaya başladın ki anne elinde çarşafla bekliyorsa

9 yaş az değil ki neyin ne olduğunu anlayacak ve anlatabilecek bi yaş üç yaş olsan neyse hatta beş ama 9 yaş genç kızlığa geçilen yani anlayabilmen ve anlatabilmen lazımdı

Annene soyle carsafi baskasina versin onun yerine bir ayna koysun,evlenince kocanla doya doya bakarsiniz deri parcasina
Tovbe estagfurullah

Yahu şu aynadan nasıl görüyorsunuz şu mereti yemin ederim merak ediyorum. Ben ünide insan anatomisi ve hoca sayesinde iyice dersi irdelemiş bakmadık yer bırakmamıış bir insanım ama ordaki karmaşıklığı ben bile çözemezken bravo diyorum. Bakışına sağlık!!

Eğitim sistemi yok ki bir ayna ile basit bir işlem modern tıp :KK70:

Ben sana inanıyorum peki.

Hayır olan oldu nasılsa bari birlikte olayım diye düşünmemelisin.
Evleneceğin insana ve annene gerçeği söylemelisin.
O sapık dayının ne mal olduğunu bilsin kadın!

X