aptal bir kızlık zarı

Evet aptal bi kızlık zari
Bunca sene bu psikolojiyle nasıl yaşadın acaba
Kızlık zari için doktora gideceğine psikiyatr a gitmen gerekirdi
Şimdide eşim anlarmi zaten bozuk ilişkiye gireyim bilmem ne bunun derdindssin haaaa
Hiccccc inandırıcı degilsin

Senin agzindan cikani kulagin duyyormu. Kimseyi kandirma ama bunu sana yapanin yanina birakma. Mumkunse olay adli bi vakaya donussun yani. Biz kadinlar sesimizi cikarmadikca cok tacize ugrariz daha. Yapanin yanina birakma sen utanicana o utansin .Umarim fake sindir bana hic inandirici gelmedinde

Dayının tacizine uğradın, bakire olmadığını biliyorsun. Parçalanmış deri parçası görüyorsun. Annenin bundan haberi yok beyaz çarşaf saklıyor. Doktorlar adli vaka olmasın diye olayı savuşturuyor.

Tüm bunların dışında yasadığın travmaya değil de hayatına daha girmemiş adamlarla ne yasayacağına taktın

Ne yiyip içtiysen ben de aynından istiyorum:KK53:

Son düzenleme:
Yahu şu aynadan nasıl görüyorsunuz şu mereti yemin ederim merak ediyorum. Ben ünide insan anatomisi ve hoca sayesinde iyice dersi irdelemiş bakmadık yer bırakmamıış bir insanım ama ordaki karmaşıklığı ben bile çözemezken bravo diyorum. Bakışına sağlık!!

İnanmak istemeyenler yazmayabilirler Taciz ve tecavüzü şu anda ayırabilirim evet ama bana bunu yaptığında en fazla 9 yaşındaydım. Şu anda da korkum hiç kimseyle hiç birşey yaşamamışken ve onlarcasıyla ilişkiye girip diktirip ben namusluyum diyenler varken o.... muamelesi görmek. yalancı durmuna düşmek

X