Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Kuzummm hayırlı olsun aldıkların bende sahurda sadece su içiyorum çok rahatım

teşekkür ederimmmm

bircan gellllece sen ve ben zayıflayaciiiizzzzz

çıtır olicizzz çıpçitir hemi deeee

ohh ne güzeelllgüle güle kullan cicim

benim de sandalet almam lazım balayısı içün

ve ebeeeeeetttt çanlar benim için çalıyoooorrrrr

teşkür ederim cicimm

ay ay çalsın davul zurnalar o zaman yaaaaa

düğüne kadar dikkat et yediklerine ama balayında etme sakınnn, bol bol yee açık büfe ohhhhhh missss, oruç oruç canım istedi bee

ay ne güzel yine mamişler yapıp yemişsiniz gizz
ay herkez böle aşklanırken ben de pskoljimi düzeltme çabalarına giriyorummm
giz en son dibim küllü kumral uçlarım platin krepe vardı ben tamamen küllü kumral olmaya gittim sonnacıma vanilya sarısı yapalım tamamen çok yakışır sana didi katalogla benim son halim pek vanilyaya benzemedim ama olsun değişiklik iyidir diye çıktım

bu soğan kabuğu dedikleride çok hoş bi renk ya bende böle beyaz olsam kesin yaptırırdım ama diilimm malesef sanada yakışırr beyaz tenliysen missler gibi olursunn yaa

teşkür ederim cicimm

ay ay çalsın davul zurnalar o zaman yaaaaa

düğüne kadar dikkat et yediklerine ama balayında etme sakınnn, bol bol yee açık büfe ohhhhhh missss, oruç oruç canım istedi bee

açık büfeee miiiiiiii

26 güncük kaldıııııııı

slm kızlar nasılsınız

teşekkür ederiz zuzu iyiyim çok şükür gördüğün gibi

sen nasılsın:26:

hoşgeldin mis kokulu topicanımızaaa

hoşbuldum cici şey seni iyiyim canım ne olsun çalışma taklidi yapıyorum

evet canım soğan kabuğu da çok hoş bi renk ya, beyaz tene gider doğru diyosunn acaip boyatasım var ya, ama mayıs gibi evlilik gözüküyo ya benim, sevdicek de düğün de doğal olsun sonra boyat diyo ama bilemiyorum kiii

mayısa kadan çok renk denenir aslında amaa bilemedim
herkezi kendim gibi pskoljisi bozuk sanıorum galibaa
ya bide gelinlikte koyu saç daha hoş duruyomuş sizcede öylemi ?
mesela bayramda kuzenimin düğünü var sapsarı saçları koyu yaptı çok kişiden duydum bölee

ben hiç saçlarımı boyatmadım:26:

beyazlarımdan çok çok sıkılana kadar da boyatmayı düşünmüyorum,sebiyorum siyah saçlarımı

ben hiç saçlarımı boyatmadım:26:

beyazlarımdan çok çok sıkılana kadar da boyatmayı düşünmüyorum,sebiyorum siyah saçlarımı

anaa gerçekmiiii ne kadan dooğaal bi bebekmişsin sen
en güzeli aslında dibim geldi şu oldu bu oldu sorunun yok ya ohh miss

benim saçımda şuan hiç boya yokkiiii yani o yüzden sevdicek doğal kalsın diyoo hep istediğim saç rengi aynıydı ama boyatmadım inatla, düğünden sonra kırıcam inadımı ve boyatcam

zuzu siyaha yakın şuan saçım tam siyah değil koyu kahve mi diyim, doğal saçım

aslında düğünde değişiklik olabilir ama tabi sevdiceğin öyle diyosa bişey diyemem hani düğünde biraz göze daha farklı gelirsin o açıdan dedim

bak bi doğal bebek dahaa bi benmi çakmayımmm :84:
en güzelini yapıosunuzz boşverinn yaa

ben bi kere kızıl balyaj yaptırdım
ama kızıl saçın bakımı boyumu aştı daha da o oldu

siyah saçlarım ve ben çok mutluyuzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…