Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

günaydınnnn
sen acemisinn ve izmirr köftee mi yaptın yanii
acemilikten çıkınca neler yapcağını tahmin edemedimm kiiii :44: hepsi süper görünüyoo yevruuu
elinede geçmişler olsun dikkat ett kuuuşş

pinarrrrr günaydınnnn dün jet gibiymişsinn maşallah sanaa yaa
uyduruk dediğin böreğindee sabah sabah ağzımınnn sularını akıtttıı beee ne güzel görünüyoo
bende nette görmüştüm bunu bi kere yapmıştım kolay gözleme yazıyodu tarifte

tubimmmmmm günaydın sanadaa

günaydın güzelller günaydın pınarın azmı az günü kalmış pınar sen yayla çorbasımı yapıverdin canım en sevdiklerim arasındadır kendisi belkim ilk bile olabilir orta okulda çok yaprdım bu çorbayı

oyyy oyyy hatsalığım bitmediği gibi fenaaa griplerdeyim ben geçer herhalde demi

heyooo günaydınnn mı desem tünaydın mı bilemedim

bugün geç geldim biraz ama işlerim vardıııı

pınarım rica ederim kuzummm, bildiğim bişey olursa her zaman yardım ederim kiiiiiiiiiiii

ellerine sağlık eminim çok lezzetli olmuşturr, hep yap emi

gizciiim geçmiş olsun canım yazın da hastalık çok zor olur dikkat et, dinlen akşamları

gizot geçmiş olsun

hemen geçer inşAllah:26:

sibel aylaynırrr sizler de hoşgeldinizzz

böğğğğreğimiii beğendiniz dimekkk ben böyle kafamdan yaptım ama sibelin didiği gibi kolay tava böreği olabülü adı kolay çünkü bayaa

sizde yapın anacım

ben bu akşam da yoğurt çorbası yapsam mı kiiçok güzeldi yaa

bide bağırsak sorunum vardı sanırım iyi geldiyoğurt sayesinde zannımca

normalde yoğurt süt sevmem de ben yemiyorum yani birden böyle yükleyince iyi geldi

pınarr pınarrr pınarrrr sabahh sabah nettin sennn
o börek ne kadar da lezzetli duruyor öyle

sibellll ben eskiden yemek yapmayı çok severdim ama çok çok uzun zamandır fırsat bulamıyorum
inşalalh evlenince zor olmaz da bi sürü yemek yaparımm

Pınarrrr böreğin ağzımı sulandırdı benimdeee

Ben niyetli değilim ama iş yerinde pek bişi yiyemiyorum tutmasam bile. Dün akşam doktora gittim midem için oruç tutmıcaksın dedi bana Bugün tutmadım ama yarın iyi olursam tutarım heralde yaa

Sibelim günaydınnnnnn

Ecee,aylaynırrr sizlere de

Gizot geçmiş olsun canım yaz gribi gerçekten çok zor oluyoo,dikkat et kendinee

yap tabisii vee fotileee öğrenirizz bizde
bende bu topicte öğrendim işte 2 kere yemek yaptım önceki sayfalarda koymuştum hattahaa
hiç hevesim yoktu benimde böyleee kızlarrr öylee bi anlatıncaa insanın yapası geliyo yaa

ayçaaaaaa

gizz kuzumm geçmiş olsunnn yazın ortasında nerden buldun ya :26:

anaaa aşkilopumm yinemi :26:
çok zorluyosa tutma demiştim kuzum için rahat etmiyodur belki ama sağlığın daha önemli biliyosunn

pınarr pınarrr pınarrrr sabahh sabah nettin sennn
o börek ne kadar da lezzetli duruyor öyle

ay suçlu hissetim kendimi şindi

oruçla canınızı çektirdim dimi

hakkınızı helal edin yaa

tubik sen oruç değilmişsin ama sen bakabülüsün fotilere

bide miden de ne varmış:26:geçmiş olsun

pınarımm ne var suçlu hissedecek kiii
bilerek baktık ki bizz hem böyle daha iyi oluyor irademizi sınamış oluyoruzz

tuğba önemli olan sağlık
oruç tutup hastalanmak daha büyük günah biliyorsun
ilk önce sağlığımızdan sıhhatimizden sorumluyuz biz

mide ağrısı bende de çok fazla var ama
dk hapından diye düşünyüorum
2 gündür sahurda süt içtim biraz olsun hafifletti gibi

sibelimmm tabii ki bol bol fotii bundan sonra ben zten çok severim babam deli der bana çok resim çekiom diye

Selam Kızlar

Pınar boğazım geçti akşam kocaman bardak süt içtim sıcak sıcak bir de ilaç içtim yattım sabaha bişeyim kalmamıştı

Börekinide çok beğendim hafta sonu sahura patateslisini yapayım kuzenim gelicek kalmaya da

çöp kovası milyoncularda oluyor ama sizin orada var mı ki en basit şeyler uğraştırıyo seni ya

Neyse bulursun İnşallah istediğin gibi Davetiyende hayırlı olsun ne kadar mış fiyatı

ne güzel hemencik geçmiş boğazın tekrarlamaz inşAllah darısı gizotun başına

börekim güzeldir yapatatesleri haşla sonna baharatlarla eccük tavada kavur öyle koy içine süper olicik

çöp kovası için milyoncuları gezdim ama hep koca koca kovalar var mutfak için falan aldım ordan ama wc için minik bişi istiyoyum benbulucam inşAllah azimliyim

davetiye de 100 tanesi 20 tl canım

Son düzenleme:

Fiyat iyiymiş

Yayla çorbasının tarifinide aldım onuda denicem bakalım benimki de seninki kadar güzel olacak mı

Fiyat iyiymiş

Yayla çorbasının tarifinide aldım onuda denicem bakalım benimki de seninki kadar güzel olacak mı

nette o davetiyenin fiyatı 100 tanesi 25 di indirim yaptılar böyle oldu iyi geldi banada

çorbayı yap mutlaka benim canım çok istediğinden mi bilmiyorum ama acaip hoşuma gittibugün bida yapcam sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…