Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

sibel tek kelime ile yok artık askermi diyorum bu kadar olur şaka gibi inanası mgelemedi bir türlü ne alaka üniversite bitip askemri oluvermiş ah ne ahhhh kuzum hayırlısı olsun çivi çiviyi sökebilir şans verebilirsin ama karar senin çağlanında enişteden öncki sevgilisi askerdi sibel bu açıdan bak

ama şuda avr sen askerle sözlüydün senin öyle büyük mutsuzlukların olmadı belki araya yol girdi ayrılık oldu ama sen hergün mutsuz olan biride değildin mutluydunda yani anladınmı o yüzden bu çocuğa ön yargıyla yaklaşmak zorunda değilsin

karar senin en hayırlısını sen sölersin benim korkum endişem eskinin geri dönmesi ki ben bunu sölüyorm herşeyi yoluna koydğnda sınavın olcak hislerim bu şekilde his olarak yanılmıyorum hiç

ece senin hikayeni duymuştum bir seferinde yine birine anlatırken yardımcı olmaya çalışırken ve sarsılmıtım ben 88 liyim inan sen o kadar küçükken nasıl bir lişki yaşayıp nişanlandın ben 19 yaşımda üniversitede okurken asla erkek arkadm olmuycak dediğim zamanda sevgilim hayatıma girdi 20 yaşındaydım ve tam yaşıydı bişilerin ama daha öncesi tüylerim diken diken oldu 2006 ve 10 yaş büyük şaşırdım inan ben çok pısırık korkak biriyim sanırsam asla cesaret edemezdim hele senin yaşadığın hüzünü yaşamadan seni anlıyorum demek saçma ama şu anda öle bişi yaşasam herhalde kül olurdum kavrulurdum ateşlerde hele ki aşıkken ayrılmak zorunda kalsam ölümlere giderdim net yani

allaha şükür eşin çıkmış karşına çok çok mutluyum senin adına evini herşeyini çok beğendim harika bir yuva mutlu bir son seni bekliyor gerçekten hakettiğin mutllluğu yaşıyacağna inananıyorum canım

giz aynen sorma bende bölee olumlu düşünmeye başlarken ılımlı yaklaşıyım derken bana açıkladı bunu eskisinden dolayı ön yargı ile yaklaşcağımı düşünmüş zaten öyle oldu :KK31:
üniversiteyi 3. sıfın 2. yarısında bıraktım bende başka bi vatan sevgisi vardı ve asker olmalıydım dedi ve oldum dedi ki şans işte türkiyede onca yerde değilde boluda olucakmış hemde :26: bilmiyorum gizz ön yargılarım var şuan ama aşabilirim sankiiii :26:

ecem le parinin kalpli takımının malzemesi nasıl, çeyizine almışsın, blogda gördüm :KK1: ben de görüyordum gençken:KK1: alasım geliyordu almıyordum.

Canım blogum yok benim adıma bir blog var sanırım onu gördün bende geçen rastladım ama tanımıyorum :KK9:

Abim matbaacı ama sadece basımını yapıyo davetiyeyi dışarıdan para ile alıyo onun üçün :KK9: 750 tane 190 tl idi

25 krş tanesi çok uygunmuş yaw:26:

aklımda olsun o zaman benim bu fazla isterlerse pazarlık edeyim eccük:KK1:

senin adına blog mu açmışlar:44:

nası yani:26:

ecem le parinin kalpli takımının malzemesi nasıl, çeyizine almışsın, blogda gördüm :KK1: ben de görüyordum gençken:KK1: alasım geliyordu almıyordum.

peçetli takımsa ben çok beğendimm
sevigliler gününde denedim hatta :KK1:
üstüne yemek döktük ama yıkayınca leke falanda kalmadı :KK9: :KK9:

25 krş tanesi çok uygunmuş yaw:26:

aklımda olsun o zaman benim bu fazla isterlerse pazarlık edeyim eccük:KK1:

senin adına blog mu açmışlar:44:

nası yani:26:

Bir tek bircan ben değilimdir herhalde canım başka bircan açmıştır pek dikkate almadım :KK9:

bu ne ilginç bir dialogtur Allah'ım :KK60: :KK60: :KK60:

peçetli takımsa ben çok beğendimm
sevigliler gününde denedim hatta :KK1:
üstüne yemek döktük ama yıkayınca leke falanda kalmadı :KK9: :KK9:
temem, aklımda bulunsun :KK9:

eceeee düşündükçe daha çabukmu siliyonumuş çok ilginç ya ilk defa duydum daha fazla düşüneyim ozaman ben :KK53::KK9:
ve vee nsıl özendim imrendim ben senin aşkınaa yaa :nazar:
vee çook sevdimm seniiiiiii :KK19::KK19::KK19:
Allahım banada nasip etsin böyle :KK69:

ona ait sadece şuan kullandığım cep telefonum var ama onun kartından aldık ben ödemiştim ona ait sayılmaz :KK53: başkada hiçbişeyim çok bi çırpıda yok etmek iyi geldi bakıp bakıp iç geçirirdim yoksa ben iyi oldu böyle :KK31:
senin 2 sene sürmüş benim daha 2,5 ay oldu ama eskiye göre çok çok iyim böyle sizleri gördükçe daha iyi oluyorum ben :KK31:

hep gel sen burayaa tamam mı :KK19:
blogunuda inceledimm az ne yakışmısssınız siz öylee çok güzelsinizz çoook :nazar::nazar:

az kaçıyorum bn sabahtan beri hiç çıkmadım burdan işlerim beni bekliyo az çalışıp kitap okumalıyım çok boşladım bugün sıkılırsam gelirim yinee özleyin benii :KK9::KK9::KK9::KK9:

canım kaybetme korkusu olan zaten yıpratmaz birbini geçen üdşündüm ben bu çocuğu artı eksileriyle kabul ediyorum sadece artısı olsa yine bana batar giz dedim çok seviyorum onu yani birden kırıyorum üzüyorum patavasızlık yapıyorum tek sorun benmiyim belkide benim çok ilgili hani kızlar hoşlanır anlatır ya geldi aldı eve bıraktı bu adam 5 6 yıldır aynı değişir dediler değişmedi inatta değil adam böyle ben ise ilgi sevmezken ilgi yüzüdnen hırçınlaşıyorum hem ilgili hem ilgi bekleyen biriyleyim bazen diyorum belamı istiyorsun giz evcimen çocuk gözünün içine bakıyor gönlünü al evde iken bile her dakka arıyor itiyorum bazen kitap okuyorum arkadaşlarımla konuşuyorum diyorum ama bazen içim acıyo o bana hiç bunları yapmıyor bazen düşünüyorum işte

şükretmek sıkıca kaybetme korkusu ile sarılmak lazım sevdiğine bide kötüyü görüp iyi ona göre ayırt etmek lazım

çok şükr sen mutlluğu yakalamışsın evliliğe giden bu yolda rabbim banada güzellikler yaşamayı nasip etsin çok istiyorum çünkü onu çok seviyorum

eceeee düşündükçe daha çabukmu siliyonumuş çok ilginç ya ilk defa duydum daha fazla düşüneyim ozaman ben :KK53::KK9:

ona ait sadece şuan kullandığım cep telefonum var ama onun kartından aldık ben ödemiştim ona ait sayılmaz :KK53: başkada hiçbişeyim çok bi çırpıda yok etmek iyi geldi bakıp bakıp iç geçirirdim yoksa ben iyi oldu böyle :KK31:
senin 2 sene sürmüş benim daha 2,5 ay oldu ama eskiye göre çok çok iyim böyle sizleri gördükçe daha iyi oluyorum ben :KK31:

blogunuda inceledimm az ne yakışmısssınız siz öylee çok güzelsinizz çoook :nazar::nazar:

az kaçıyorum bn sabahtan beri hiç çıkmadım burdan işlerim beni bekliyo az çalışıp kitap okumalıyım çok boşladım bugün sıkılırsam gelirim yinee özleyin benii :KK9::KK9::KK9::KK9:

neyi düşünüyorsun bilmiyorum ama obsesyonların bir tedavi şekli de ileri safha düşünmektir :KK52:
sonuna kadar saçmalayabileceğin kadar korkmadan yılmadan düşün, düşün ki etkisini yitirsin, kaygın sıfırlansın!
Allah'ım ne yazıyorum ben :KK30: :44:

ece ya çok örtüm var ama bir ara alabilirim, kalpli şeyler seviyorum:KK55:

git ama gel çabucakkk ben seni şimdiden özledim kiii :KK30: :KK30:

telefon onun sayılmaz tabii ki senin o sen ödemişsin takoz işte bak
bi telefon bile alamamışş :KK22: :KK22:

çok çok daha büyük bir aşkın olsun inşallahh :KK16: :KK16: :KK16:

sen güzel baktığın için güzel gödün bence :KK16: :KK16:

neyi düşünüyorsun bilmiyorum ama obsesyonların bir tedavi şekli de ileri safha düşünmektir :KK52:
sonuna kadar saçmalayabileceğin kadar korkmadan yılmadan düşün, düşün ki etkisini yitirsin, kaygın sıfırlansın!
Allah'ım ne yazıyorum ben :KK30: :44:

ece ya çok örtüm var ama bir ara alabilirim, kalpli şeyler seviyorum:KK55:

bende çok beğeniyorummm
senin el becerin varsa
keçeden alıp yapsanaa kalpli amerikan servis :KK54: :KK54:

bende çok beğeniyorummm
senin el becerin varsa
keçeden alıp yapsanaa kalpli amerikan servis :KK54: :KK54:

evet keçeden de olabilir :KK9: süper fikir :KK17: sen benim sabah el yapımı albümüme koyduğum panoyu gördün mü :KK33: var mı bir yetenek acep :26:

ooyyy:KK16::KK16::KK16:

bende sebiyom:KK17::KK54:

krizcan diyaloğumuzun nesini beğenmedi kiiii:44::44:
yok şekerim beğendim, çok beğendim hem de, çok tatlı geldi :KK1: bircan'ı o kadar çok seviyorsun ki dünyada tek sandın bir an :KK60:
şu çocuğun konuşması gibi tatlı geldi :

Üç yasindaki çocuk annesine neden et yemek istemediğini açıklıyor.

Luiz: Tamammı?
Annesi: Tamam, ozaman ahtapotlu makarnanı ye bakalım!
Luiz: Pekâlâ anne... Bu ahtapot gerçek değil değilmi?
Annesi: Hayır
Luiz: Peki ozaman... Konuşmuyor ve kafası yok demi?
Annesi: Kafası yok, bu gördüklerin ahtapotun kıyılmış küçük bacakları sadece
Luiz: Peki kafası denizdemi?
Annesi: Hayır balıkçı pazarında
Luiz: Adam bunu böyle doğradı yani?
Annesi: Evet aynen
Luiz: Neden?
Annesi: Biz yiyelim diye. Yoksa bütün bütün yutmak zorunda kalırdık.
Luiz: Ama neden?
Annesi: Yiyelim diye aşkım. Aynen bir ineğin, bir tavuğun doğrandığı gibi...
Luiz: Ah... Tavuk. Hayır. Kimse tavuk yemez.
Annesi: Kimse tavuk yemez mi?
Luiz: Yemez... Onlar ( tavuklar) hayvan!
Annesi: Gerçektenmi?
Luiz: Evet!
Annesi: Hadi ozaman makarnamızı, patatesimizi yiyelimmi?
Luiz: Hmm. Ozaman sadece patates ve pilav
Annesi: Tamam
Luiz: Ahtapot bir hayvandır...
Annesi: Pekâlâ
Luiz: Onların hepsi hayvanlardır... Balıklar hayvandır... Ahtapotlar hayvandır... Tavuklar hayvandır... Ínekler hayvandır... Domuzlar hayvandır...
Annesi: Evet...
Luiz: Yani... Onları yediğimiz zaman ölüyorlar!
Annesi: Evet
Annesi: Yiyelim diye, aşkım.
Luiz: Niye... Niye ölüyorlar? Ölmelerinden hoşlanmıyorum... Ayakta olmalarından hoşlanıyorum.
Annesi: Tamam pekala. Artık yemeyeceğiz bunu tamammı?
Luiz: Tamam... Bu hayvanları korumak lazım, yemek değil!
Annesi: Haklısın evladım, ozaman sadece patates ve pilavını ye.
Luiz: Pekâlâ... Neden ağlıyorsun?
Annesi: Ağlamıyorum...
Sadece senden çok etkiledim.
Luiz: Çok güzel birşey yapıyorum
Annesi: Ye... Ahtapotu yemeğe ihtiyacın yok..."

[video=youtube;eHV2hzfz7QU]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=eHV2hzfz7QU[/video]

yok şekerim beğendim, çok beğendim hem de, çok tatlı geldi :KK1: bircan'ı o kadar çok seviyorsun ki dünyada tek sandın bir an :KK60:
şu çocuğun konuşması gibi tatlı geldi :

Üç yasindaki çocuk annesine neden et yemek istemediğini açıklıyor.

Luiz: Tamammı?
Annesi: Tamam, ozaman ahtapotlu makarnanı ye bakalım!
Luiz: Pekâlâ anne... Bu ahtapot gerçek değil değilmi?
Annesi: Hayır
Luiz: Peki ozaman... Konuşmuyor ve kafası yok demi?
Annesi: Kafası yok, bu gördüklerin ahtapotun kıyılmış küçük bacakları sadece
Luiz: Peki kafası denizdemi?
Annesi: Hayır balıkçı pazarında
Luiz: Adam bunu böyle doğradı yani?
Annesi: Evet aynen
Annesi: Biz yiyelim diye. Yoksa bütün bütün yutmak zorunda kalırdık.
Luiz: Ama neden?
Annesi: Yiyelim diye aşkım. Aynen bir ineğin, bir tavuğun doğrandığı gibi...
Luiz: Ah... Tavuk. Hayır. Kimse tavuk yemez.
Annesi: Kimse tavuk yemez mi?
Luiz: Yemez... Onlar ( tavuklar) hayvan!
Annesi: Gerçektenmi?
Luiz: Evet!
Annesi: Hadi ozaman makarnamızı, patatesimizi yiyelimmi?
Luiz: Hmm. Ozaman sadece patates ve pilav
Annesi: Tamam
Luiz: Ahtapot bir hayvandır...
Annesi: Pekâlâ
Luiz: Onların hepsi hayvanlardır... Balıklar hayvandır... Ahtapotlar hayvandır... Tavuklar hayvandır... Ínekler hayvandır... Domuzlar hayvandır...
Annesi: Evet...
Luiz: Yani... Onları yediğimiz zaman ölüyorlar!
Annesi: Evet
Annesi: Yiyelim diye, aşkım.
Luiz: Niye... Niye ölüyorlar? Ölmelerinden hoşlanmıyorum... Ayakta olmalarından hoşlanıyorum.
Annesi: Tamam pekala. Artık yemeyeceğiz bunu tamammı?
Luiz: Tamam... Bu hayvanları korumak lazım, yemek değil!
Annesi: Haklısın evladım, ozaman sadece patates ve pilavını ye.
Luiz: Pekâlâ... Neden ağlıyorsun?
Annesi: Ağlamıyorum...
Sadece senden çok etkiledim.
Luiz: Çok güzel birşey yapıyorum
Annesi: Ye... Ahtapotu yemeğe ihtiyacın yok..."

töbe bismillah bu ne biçim diyolog asıl:KK25::KK25::KK9::KK9::KK9::KK9:

bircanın tek olmadğını biliyorum tabi ben bircanın direk kendi adına açılmış ve onun ağzından yazılıyor diye düşündüm

fake hesap gibi yani :KK31:

ama bircan her şekilde bi tane:KK17::KK16::KK16:

X