Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

bende hayranımmm ama asla yaşamam dediğim tek yer
alışmışım her yer bana 5-10 dk burda orda ömrümden ömür gidiyo yaşlanıp geliyorum
ama mikemmeeell yaa giz gibi adada yaşamak isterdim ahh adalarrr zatennn

GÜ-NAY-DINNN GÜ-NAY-DINNNNNNN

ballı böreklerimmmm

büssürü yorgunum büssürü uykum var :120::120::120::120:ama büssürü mutluyum :116:büüüüssssüüürrüüüü aşk doluyum

nerden başlasam kiii:97:

dün sabahtan başlim bariii sevdiceğim yola çıkınca haber verdi bana sabah 6 da kalktım cicik cicik hazırlandım:108:misss gibi kahvaltı hazırladımben adetten tutamadım oruç nişanlimikoda seferi diye niyetlenmemiş evde de kimse yoktu annem işe gitmişti ne kaa güzel kahvaltı yaptık öpüş kokuş

hani benim sigara börekleri vardı iyiki sarmışım onları yaaaama benim kepcük bunlar niye patatesli degül didiii

bidakiler patatesli olicik artık anlaşıldı

sonna hemencik kan vermeye gittik laboratuvarda bi abla vardı gelin bakim didiii:94::18:igneden korkuyomda ben

ama bitanecim çantamı tuttu elimi sıktıhemen geçti gitti

belediyeye gittik işlemlerimizi yaptırdık o ciğer filmi olayı bu ay itibariyle kalkmışşşuğraşmadık yani fazla

ama pazartesi kan sonuçları alıp incelenmeden gün vermiyolarmışmecbur pazartesi gidip alıcam sonra tarih ve saat olayı konuşulcak ama sorun olmaz didi memur erken bile gelmişsiniz didi

sonna belediyeden bi koptuk fotocumuza detayları konuştuk ordan davetiye seçmeyeee el eleee:132:

ordan düğün organizatörümüzeordan orkestramızaaaa:118::118::118::118::118::118:

ordan çarşıya indik yüzük baktık nişanlıcanıma düğünde ailemin takacağı yüzüğü almaya,anam beğenemedi kararsız kazım

didim gel ben sana yimek yidirem beynine kan gitsin ecüük

ne yidik bilin bakemmm:121:

yeeeeesss leeeehmeecunnnn

sonna bida gittik yüzük bakmaya karnı doyunca beğenebildi gerçekten de

onu aldık genişletilmesi için bıraktık eve geçtik annemiko hemen başladı tabi ısrara oğlum gitme kal diyeee

ben tabiiii

abimlerde gelecekler birlikte oturalım ısrarıyla kalmaya rıza aldıkkkkkkk

babişkoya da bi emri vaki ilen işi bağladık

sonnnaaa bida çıktık yüzüğü almaya gidiyoz diye

ne zamandır çeyize mob ve kirli sepeti alcam ama paketleri büyük taşıyamam diye alamıyodum nişanlıcanın koluna girdim soktum tükkanaa

araba var hazır niye faydalanmayayım dimi bu nimetten

fırından ıscacık pideleri aluupp eve uçtuk abicanlar gelmişti zaten iftarımızı yaptık çekirdeğimizi çitledikkk

karpuz da kestik dondurma da yedik:131::131:

sonnna abimleri bıraktık geldik hani hazır arabamız var yaa

geldik bahçeye kilim atmıştık zaten nişanlıcık oturdu yere bende dizine başımı koymuştum orda uyumuşumhuzurla o saçlarımı okşarken

annem de dokunmamış

sonnacıma dabü yarimikonun uykusu gelince yatırmış yatagıma gitmiş yerine

sabah da erkenden kalktım milföy yaptım mamalar hazırladım kahvaltı yaptık birlikte hazırlandık çıktık beni işe bıraktı oturdu biraz sonra da dittiiii

bende buraya koştummm

ölle işteee

siboşşş burada yaşamayana zor geliyo gerçekten , hele ki tafiği ulaşımı..

seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli diyosun yaneeee

pınnarrrrrrrr yirim ben senin musmutlu olmanı yeeaaa

ne güzel bir gün olmuş senin için herşeyinizi halletmişsiniz, bir de sevdicekin dizinde mi uyudun sen oyoyoyoyo, o ne güzel bir histir dimiiiii

biz seni çok özledik ki dünden beri

hele ben ne çok özledim biliyomusun elife bilem pınar didim hasretinden

ayyy ni kadan mutlusun ne kadan huzurlusun nigüzel yaaa eski günlerime döndürdün beni
mutlu olmana ve herşeyini halletmene çok sevindikk hep beraber :118: :118: :118:
hade bakam bugün senin enerjin hepimize yeterr

ayçaamm aynen uzaktan sevmek taaa çookk güzel

pinarrrrrrrrr
aşkk böcüğüüüüü hoşgeldin kii çok özledik seniiii
ne güzel geçmiş günün dolu dolu aşklı meşkliiiii oyyyyyyyyyy

günaydın herkese mutlu ve huzurlu günler canlar

ayçaa boğaza nazır iftar demek afiyet bal şeker olsun ben deniz üstü iftar yapıyorum :))))))) istanbulda aktivite çok naıslsa demi bu kalabalık şehrin bu avantajını seviyorum

sibelll gelll kızzz yaşa bizim burada şehirden stresten uzak ama ulaşım zor ama ama ruha ilaç gibi geliyor canım sıkılmasına fırsat vermem ama eskiden takar güneş gözlüğümü giyerdim sporları alırıdm elime kitabı sahilde bir bankta yanımda kahvemi yudumlardım meselaaaaa çoğu kişi buna çok özeniyor evet evet ben sahilde o bankta huzurla kitap okuyan kızlardanım

pınarrrr ne desem ne desem maşallah desem tabisi oyyyy oyyy ilerde yasaksız onun dizinde yanınd akollarında uyuıcan yahuu az kaldı işte kocan olucak musmutlu olucan aşk kazancak aşkkk çok duygulandım okurken sen çok duygusal birisin ne güzel :))))))) inşallah hayat bu duygusallığnı inceliğini emeklerini yıpratmaz canım yuvmaızı kurmak için bu kadar yük bu kadar yorgun oluyoruz inşallah hayat bize hep güzellikler getirir çok mutlu oldum senin adına şafağı eritiyoruz benim içinde ağustosun bitmesi gerek nihai kararımız için hade evlen artık yahuuuu :)))))))))))))

elüfff yavrum sen anne kuzusumu oldun oyy oyy annne mamalarıdamı yedin canım ohhh ohhh kocişine kavuşuyorsun :))))))))

benimde bambibden aldığım çiçekli terliklerim geldi şu namı değer birkenstock marka olanları almaya bünyem müsade etmedi bende 29 tl ye çiçekli cici terlikim oldu benim

ayyy ni kadan mutlusun ne kadan huzurlusun nigüzel yaaa eski günlerime döndürdün beni
mutlu olmana ve herşeyini halletmene çok sevindikk hep beraber :118: :118: :118:
hade bakam bugün senin enerjin hepimize yeterr

pinarrrrrrrrr
aşkk böcüğüüüüü hoşgeldin kii çok özledik seniiii
ne güzel geçmiş günün dolu dolu aşklı meşkliiiii oyyyyyyyyyy

aylaynırrıııımmmmmeminecannnnve panterim sibelimmm

dimek enercim size kadar geldiiiii

çok teşekkür ederim mutluluğumu paylaştığınız için

çok şükür sorunsuz hallettik herbişiyi

bende sizi çok özledimçok çok konuşasım var bugüünnnn

gizotummm çok sagol kuzum

evet çok mutluyum çok şükür bize bugünleri gösterdi Rabbim

belediyede dün evlilik cüzdanımızı gördük içim pır pır etti

henüz içi boş tabi

ücretini verip alıyosun veriyosun memura o hazırılıyo nikaha kadar

darısı başına canım bi an evvel ben gelin olayım da sırak sana gelsin artık

bu arada terliklerin çok ciciymiş

güle gilem giy

gizz çok iyi yaa şanslısın hemde çooookkk
huzur un olduğu yerdesn iişte sen banaa göre
cicik terliklerinide güle güleee giy kuzumm

pinarrrr hemdee nası uykulu uykulu yazdıklarını okurkenn birdenn ayhhh ne kadaa güzeeel bölee tipikleree girdimm

oyyy oyyy canım yaaaa az kaldı işteee son düzlüktesiniz bitcek günler nikah defterinizi alıp poz verecen kiii terlikimi balayına sebep aldım çok sabit fikirliyim 1 sene sonrada ben bunu beğenirim diyorum çiçekli diye o yüzden aldım attım kenara gerçi benim 2005 yılında aldığım bir terlik var uğurum resmen ünide bile yurtta onla gezerdim 10 yıldır tek terlikle idare ettim ondan nasıl vazgeçicem blmiyorum böyle kötü huyum var işte bu terliğede bağlanırım artık eşya takıntılıyım

güneş kıremimizi bohçaya alırken almıştım nişanlıma aynından bendede var sebamed aldım onuda vazgeçmiyorum
şort bikini elbise felan alıcam hiç giymicem atıcam kenara bide geçen gün kotondan şık şık bluzler almıştım şimdi giysemd ebalayımda giyerim onlarıda çok cicik şeler alıyorum şu günlerde 1 sene sonrasına yatırım ben son dakkada hiç bişi yapamam çünkü

sibelllllllllllllll gelll gelll valla ruhuna iyi gelir 2 günde enerjik olursun benim hayat bol ekşınlı koşturma maraton istanbulun bunaltısından adaya kaçıyorum uyumaya gitsemde cidden huzurlu biryer kuş sesleriyle tavuk sesleriyle felan uyanmak benim yaşadığım yer köy gibi yüksek bir yer o yüzden seviyorum huzurluyum

Son düzenleme:
bircanımm

evleniyorumm

az kaldı cidden son düzlükteyiz viraj falan kalmadı artık

ayın 29 u gelsin de bi gelinilğim halım perdem de o zaman bitecek mobilyalarım gelmiş olacak sonra da bi çeyiz gidecek

pınarııımmm hoşgeldin sevgi ile aşk ile dolup geldin ramazan manisine çevircektim de hadi uğraşmeyen
tü tü tü özlemişim şöyle uzun uzun yazılarını okumayı çok güzel bir gün geçirmişsiniz maşallah kuzucum her şey güzel olacaaaaakk neler aldın ekle de gorelum

bircanımm

evleniyorumm

az kaldı cidden son düzlükteyiz viraj falan kalmadı artık

ayın 29 u gelsin de bi gelinilğim halım perdem de o zaman bitecek mobilyalarım gelmiş olacak sonra da bi çeyiz gidecek

Bir solukta herşey halloluyor bak ramazanda ne yapıcam diye kara kara düşünüyordun hiç bir şey engel olama size İstdiğin gibi oluyor herşey... İnşallah kalan eşyalarını da bir solukta alırsınız..

ayy sağol duygucum ya

beğeniyosan senin için hep uzun uzun yazarım bennn

okurken sıkılcaksınız diye şey ediyorum ben yoksa uzun uzun anlatmayı çok seviyorum bende

bide neyi merak ettin sen:26:ne almışım ben:44:

kafam durdu sanırım şuan

evet valla ben ramazanda orucumu bırakmak istemediğimden korkuyodum ama çok şükür nişanlımikonun tatili benim de zorunlu oruç tatiline denk geldi orucumdan da olmadım

gönlüme göre oldu

kalanları da işte nasip olursa ay sonunda halledicez artık yine böyle bi günde olacak bitecek hepsi

durup durup bi günde çoşuyoruz zaten hep

pınarcımmm hoşgeldınnn tatlımmmm nekadar guselll anlatmıssnnnn okurkennn hıcc sıkılmadımmm vallaa nişanlınlaa gusell bı gun yasamsnzzz cok sevndımmm artık sende evlenıyonnn azcıkkk kaldıkııı umarımm hep bole musmutlu olursunuzzzz nısanlınlaaa canım benımmm

ohhh maşalahhh elifcimmm nekdarr gusell bırgun gecrmsn aılecgınleee.eşinede kavusuyosnnn rabbım sagsalım gelmesını nasıp etsınn sanaaa aşk bu olsa grkkk bızde senı sevıyorzkı

Pınarrrrr Ne güzel anlatmışsın yaa nasıl okudum nasıl sonu geldi bilemedimmmm

Maşallah size, her işiniz böyle sorunsuz,aşk dolu olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…