Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Aaaa inşAllah gelir de kıyar nikahınızı yaaa
Ne güzel oluurr, hemde unutulmaazz:123:
Tilivizyonlaraaaa bilem çıkabilirsiniiizzzz

Bol şahit benim neden hiç aklıma gelmedi kiiii
Çok mantıklııı kesinliklleeeee

Sizin orada nasıl bilmiyorum ama burada saat dilimleri var, mesela 19.00 da başlıyo, 19.30, 20.00 , 20.30.. diye gidiyo
En iyisi saat 20.00 ama bize kalmamıştı tabiii
Bi 20.40 vardı, bide 19.30
Bizde 19.30 u seçtiikk, girdik nikah olsu
Sonra da dans!:123:

bi ara çok zoruma gidiyo burdan ayrılacak olmak ama büssürü eşyalar falan alınca hemen gidip kullanasım o evde yaşayasım aşkitellamla uyuyasım var

herkesin de yeri ayrı biliyorum gün gelicek özlücem ağlıcam gün gelicek iyiki burdayım dicem

Allah hiç birimizi pişman etmesin de tek derdimiz özlem olsun

demek gamyonnn

dacia alın dacia

yarın görcem artık ya bende hiç bilmiyom ki nası oluyo:44:

abimlerin şöyle olmuştu girdiler dans ve göbek atmaca sonra ara verildi arka arkaya nikah pasta takı sonra yine dans ve göbek atmaca

ama sizinki de iyi öyle de oluyo tabi burda demek ki saatli burdakilerde:26:

gizimm

benim babiş hiç için vermiyodu nişanlımikonun bizde kalmasına benim orda kalmamsöz konusu bile olamaz zaten ona göre yani

sonra nişanlıcan bigün buraya geldi.gündüzden işlerimiz vardı akşamda abimden taraf dünürlere gidilmesi gerek sandık gidecek kız evine bizden

bizim de araba yok sandığı neyle götürsek diye düşünürken nişanlıcan var e arabası var akşama kalsın birlikte gidelim dediler dediler ki normalde akşam ezanında postalardı nişanlımı

akşam oldu yemek yedik sonra bindik arabaya gittik dünürlere oturduk falan derken saat geç oldu tabi e yol uzak bide farın birinde sorun vardı babam bu saatte göndermem hiç biyere kal sabah gidersin didiii

böylece ilk defa kalmış oldu yarimikomoturduk tüm gece sohbet ettik falan çok güzeldi çok özeldi bizim için

1 yılı geçti nişanlıyız ilk defa işte o zaman kalabildi o kadar uzaktan gelip gitmesine rağmen

bakalım yarın gelicek yine kalsın istiyoruz ama bi denicez şansımızı

bence kalmasın da bi sakınca yok ama ben gidip kalırmıydım:44:kalırdım heralde onu hiç düşünmedim:26:

Herkeslere merhabaaaaa

Nasılsınız bebetolarrrr, benim işlerim çok yoğun yiaaaa gelemiyorum hiç buralaraaaa

Elifkoviççççç,
pıırr diye öğlen oldu bileee akşamda hemencik olar kiiii

Ayrıca Allahım bu mübarek günlerde gönlünüzden geçeni versin inşallah size kuzuumm

Pınarcıkkk, geldim kii işlerim çok benim yaa bide normalde nete girmemem gerek sanırsam iş yerindeee

Bu arada hemencik yarın olsun o zaman senin içinnn sevdiceğine kavuş sendee

benim babiş açımdan sorun yok o bana 5 sene neden benden sakladn hani arkadaştık demişti üzülmüştü en son babiş duymuştu

ama babam kalmaısna bişi demez eminim çünkü o annemelre her akşam yemek yemeğe çıkıp sonra sahildeki evine gidiyormş yatıcağı zaman o yüzden damaıdna kızmaz ki benim dedem anne tarafım aşırı tutucu bir ailedir anem şehirde yetiştiği halde tutucu babam ise köyde doğup büyümüş ama hiç öyle değiller babişkomun ailesi daha hayatı yaşamayı seven cins kuzenlerim felan böyle tabu mabu dinlemez anemden çekindiğimi bilseler gülerler halime anneme baba tarafı kuzenlermi örnek veriyorum 10 kuzenimin 10 da üniden bulmuştur hepciğide evlenmiştir ama çokta gezmiştir bakk şu tatile gitti diyorum annem demezmi o kuzenin ünide hoca oldu bende bunu örnek vereyim diyor

aman yaaaa içler gönüller bir olsun vallla kalsınlar yaaa sahura kadar otururum ben odama oturma odasından giriş yapıyorum yani benim kapım nişanlıcıma açılcak onla rahat konuşablrm o yüzden direk geçiş var tek oda benim odam oturma odasının içinde gibiyim :))))) babişkom sonrada yaptı valla sabahlara kadar sohbet muhabbet ederiz bizzzz gelsin gelsin

pınarr inşallah kalır 1 ay sonr akocan olucak yahuuu

minimmmneenn çook yogunuz çokkk
ama yarım sattir kitap okuyodum işleri bi kenra ittirip böle arada gelip okuyorum sizleri ben
kış gibi bugün kitabım bide kahvemm olaydı bide ama orucumm

Son düzenleme:
Çok çookk büssürüüüü

Ama bende gelmek istiyomm gitmek istemiyommm

hadi o zaman eccük çalış da gel

**

elif ya ben şimdi yengemle konuştum bizim burası senin dediğin gibi diilmiişş

ve çook zorr

şimdi sabah kan vermeye gidiyoz ya ordan memura gidiyoruz o form veriyomuş onları alıp hastaneye gidiyomuşuz orda ciğer röntgeni çekiyolarmış

öğleden sonra sonucu çıkıyomuş onu alıp verem savaş dispanserine gidip orda kontrol ettiriyomuşuz:18:

kan tahlilleri ertesi gün geliyomuş zaten o kan tahlil sonucunu alıp verem doktorunun verdiği raporu da yanına katıp tekrar nikah memuruna gidiyomuşuz

bu ne be böyleee:84::84::84::84::84::84::84:

merhba tatlım ben sole bılıyom bnm ıkızı kardesımın esı antalyadaydı o ordan kan tahlılerını alıp erzıncana geldı yanı nısanlın bulundugu yerden haletcek ole bılıyommm

evet bencede kalsın

benim de annem anlayışlıdır bu konuda uzak yoldan geliyo kalsın tabi der hep

bakalım neler olucak yarın:26:

Sizee günlük çatal bıçak takımımı göstereyim miiiiii

Eki Görüntüle 757510

pek şıkmışşş

günlük mü bu:44:

misafirlik ne alıcan ya da aldın:26:

merhba tatlım ben sole bılıyom bnm ıkızı kardesımın esı antalyadaydı o ordan kan tahlılerını alıp erzıncana geldı yanı nısanlın bulundugu yerden haletcek ole bılıyommm

her yerde farklı mı ki bu ya:44:

elifler bulundukları yerde yapmışlar nüfusları farklı olduğu halde:26:

ne zormuş yahu evlenmekbide evlenin çuçuk yapın diyolar

aynen tatlım ama ole yapmıslardı baglı oldugu aıle hekımlıgıne gıtmesı gerekıyor

hooppalaa yok kuzum bız once nıkah memurluguna gıttık evrakları tamamlayın gelın dedı evrakları tamamladık bıze kagıt verdı evlılık belgesı ve bızı aıle hekımlıgıne gonderdı kan tahlılı yaptrdık doktor ımzaladı ve tekrar memurluga gelıp gun aldıkkk kıı

abim 1 ay evvel evlendi o yazdığım gibi yaptırmışlar onlara

biz de de öyle olur şimdi

yenimi aldın aşkilop sen ? :26:
ya çeyiz görünce tuhaf oluom hep baştan alcam yaa

Evet bebetoo yeni aldım bunu geçen akşam

Hiiçç tuhaf olma seenn. Senin çeyizciklerin daha da güzel olcak kiii

pek şıkmışşş

günlük mü bu:44:

misafirlik ne alıcan ya da aldın:26:

Sağol pınartoşş, bunu günlük düşünüyorum

Misafirlik için babacığım almıştı bana baya bi önce bak o da bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…