Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Deldüüüüümmm
İş çıkışına kadar laflayalım eccücüüüükkk

Burada baya serin dün gece çok yağdı, iftar vaktinde balkonlardan içeriye kaçıştı özellikle de millet

Giiiizzz ben 1.299 a almıştım, kurdela da aynı fiyattaydı

ben bugün çok fenayım cidden çok acıktım bugüne özel ne var ki hiç susamıyorum ama açlıktan midem gurur gurur

yaaa oruçta parmaklar zayıflarmı yüzüklerim üdşücek gibi elimden öyle kolay çıkıyor ki özellikle yazarken yüzüğüm parmağımın ortasına kadar geliyor inanamıyorum bu kadar nasıl zayıflarım şimdi ben napayım bu yüzükleri darlatırrraymmmı ya kilo alırsam hay allahım yaaaa

bolu merkez kafasına göre herkez böhöykk ıyk bana
aynen işte aşçılar burdan çıkıo ya o bakımdan şapıolarrrr
ben balıkesirde okudum 2 yıl bil. tek pro okudum şimdi açıktan çeko ya devam ediyorum pinarimmmmm

Pınaaarrrr
Leeeehhhmmmeeecccuuunnndan vaz mı geçtin ki seeeeennnn?
Hömbürü hömbürüüü yemicen miiii

Sibelciiikkkk Boluların adını kötüleme, hemmmeeenn öğren en acilinden tüm yemekleriiii

Eneeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmm 1000. mesaj ben olicektim yaaaa:84::84::84:

Seduluuu kapmıııışşşş
Artukun 2000. mesajaaa

ağlama çiko ne yalan sölim bende 1000 mesaj benim olucaktı diyorum halbusi caktı cekti lerden hiç hoşlanmam olmalıydı ayollll

2000 için o zaman ellere kuvet elüfffffff

Annnaaam balıkesirde miydin kız sen

Yok daha neler Gizot yaaaa
Bi hafta da parmaklarına kadar incelmiş olamazsın kiiiii
Daraltma dur bakalım, psikolojik mi kiii acep:44:

Bende çok acıkıyorum

Hoşgeldin acıkan pembeeeee

aaaaa iyimiş fiyatı bernardo ile bakalım bernardonun o modeli makineye giriyorsa alabilirim çatal bıçak hediyesi vardı yad akurdelelli yada senin model sneinkide çok güzel amma ne kurdele ne seninki yok sitesinde dövücem onları canım

kızlar ben kaçan giziii oluyorum öpüldünüz akşam buralarda olurum muahhh

tsk edrm tatlım sukur ıyıyım çalışıyorummmismim kübra buarada...dugun telası ıcınde gecryrmm zamanımı sen neler yapıysn tatlım
Çok memnun oldum kübracım.. evet birazcık takip edebildim bu topiği hayırlısı olsun inşallah.. tatlı telaşlar bunlar Allah tamamını erdirsin umarım herşey sonuna kadar iyi gider..

ağlama çiko ne yalan sölim bende 1000 mesaj benim olucaktı diyorum halbusi caktı cekti lerden hiç hoşlanmam olmalıydı ayollll

2000 için o zaman ellere kuvet elüfffffff

Hadi bakalııımmmm
Bu sefer iddialıyııımmmm
Kupa benüm olacaaaakkkkk

Giiiizzz sen kurdelayla ilgili mesajımı görmedin galiba yukarıda kaldı daa

Pınaaarrrr
Leeeehhhmmmeeecccuuunnndan vaz mı geçtin ki seeeeennnn?
Hömbürü hömbürüüü yemicen miiii

Sibelciiikkkk Boluların adını kötüleme, hemmmeeenn öğren en acilinden tüm yemekleriiii

aa kötülemem memleketimi ben hiç mi hiç hemde öğreniyommm kineee bende yaptıklarımı çekim bari unutmadımm sürecee
Annnaaam balıkesirde miydin kız sen

hıııııı orda okudum işte canım sen balkeslimisinn yoksa

Yok daha neler Gizot yaaaa
Bi hafta da parmaklarına kadar incelmiş olamazsın kiiiii
Daraltma dur bakalım, psikolojik mi kiii acep:44:

Hoşgeldin acıkan pembeeeee

kuzum ben kilo alamıyorum alırsam alt bölgeden malum ama bünye olarak çabuk veriyor özellikle üst bölgem aslında ben psikolojik oldğnu düşünmedm şirkette bir ablam var ölçülermiz aynı ona verdim onada çok obl oldu sonra onun yüzüğü hafif sıkardı beni o yüzükte çok rahat çıktı tamam zaten benmki elimi çok rahat ettiriyordu ama buraya yazarken bile ortadaki çizgilere gelen yüzüklerim var oynuyooo sürekli yan dönüyoo tek taşım

ilk gnler böyle şeyler yoktu hiç düz durmuyoo ayrık meselaaa duruşları ayrık oynak yüzüklerim varr napsam bilemiyorum

Son düzenleme:
Hadi bakalııımmmm
Bu sefer iddialıyııımmmm
Kupa benüm olacaaaakkkkk

Giiiizzz sen kurdelayla ilgili mesajımı görmedin galiba yukarıda kaldı daa

yavrum ben o 2000 olayını yazarım yazarım haftasonu getitirim kupa benim huleynnnnn :)))))))

gördüm gördüm yaptım yorumumuuu 5:30 mesai bitiyor hazırlandım kaçacam burdan yaaa çok açımmmm açılın

Ay size az önce yaşadığım olayı anlatayım

Ben pc başında oturuyorum onunda telefon elinde uzanıyor.
Bi anda paint açıldı mouse kendi kendine hareket ediyor.
Eyvah pc bozuldu dedim. Baktı öyle
Ben kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor.
Sonra kendi kendine yazılar çıkmaya başladı Seni seviyorum yazdı ben aynen böyle baktım
Dedim noldu bu pc ye kendi kendine yazıyor
Benim deli herif bastı kahkahayı
Sevdicek telefona bi program kurmuş pcyi oradan kontrol edebilyormuş.
Gece aslında korkuturdum seni de bak hadi kıyamadım diyor bide
Manyak herif seviyorum onu

Karacanın sitesinde olmuyo nedense kuzuuum, yeni de değil Ekim'de aldım oysaaaa
Görüşmek üzereeeeee öpüldün sendeee

Olsun sende 1024. mesaja yetiştin

Delüüüü
Hesap ver bakiiiimmm sen gelip de nasıl benim 1000. mesajıma göz dikersin

Farkında bile değilim kız bende sonradan öğrendim özel mesaj sayısına sahip olduğumu
En birinci benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…