Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

kpss mağduruyetini biliyorum canım berfinle konuşmuştunuz daha evvel:KK31:

sevdiceğin de öyle sanırım :26:

ya çok meraklı gibi oldum ama :KK17:ona nası yemek yapıyon:44:

ailenle yaşıyon ya:26:

Biz her gün görüşüyoruz canım evlerimiz yürüme mesafesi 10 dakika
Aileler tanışıyor bizim sevdicekte bize gelir gider. Annem oğlu gibi sever
Sorun olmuyor yani gidip gelmek
Hatta annemde bazı günler evden yemek verir al bunu götür de çocuğum aç kalmasın der :KK1:

çıkar yakında karşına hiç beklemediğin bi anda:KK16::KK16:
ama demiş ya kim olduğumu çok iyi biliyo diye ondand edim hiç şüphelendiğin kimse yok mu diyee:KK31:

e yawrum bildiğin biriymiş :44:düşün şöyle derinlemesine

tanıdığın ama uzun zamandır görüşmedğin birileri var mı:26:

sözlünden ayrıldın diye yazık sevinmiştir :KK17::KK17:meydan bana kaldı demiştir:KK52::KK52::KK52::KK52:

ben ilk baş sözlücük sandım direk :KK17: içimm pır pırr ediverdi ama en son konuşmamıza göre imkansızdı böle bişi :KK31:
sonracımaa hiçkimsecik gelmio aklıma bekliorm bende meraklardayımm çoook :KK52: :KK36::KK36:

merhaba kızlarr...
ben kübraa banada yer varmı aranızda:KK43:

meyabaa :KK3: düğününeee az kalmış heycan varmı heycaaaann :KK9::KK52:

Son düzenleme:
[

meyabaa :KK3: düğününeee az kalmış heycan varmı heycaaaann :KK9::KK52:
[/QUOTE]

EVETTT HEMDEEE ÇOKKKK AMA TUHAFMM BUARALARRR AILEMDEN AYRILCAM DIYE EVLENMEKTEN VAZGECCEKK GIBI OLUYOM NİŞANLIMADA DUN DEDIM KI ACABA DUGUNU ERTELESEKMI FALANN ZAVALLIM DIYO 7 YILLL UZADI YETERINCEE:KK43:

Hatta annemde bazı günler evden yemek verir al bunu götür de çocuğum aç kalmasın der :KK1:

eeneeemm ne güzel yaa hep böle bi ilşki istemişimdr dibimde olsun böle iç içe falan ama hep farklı diyarlardan buldum be :KK53:

bu arada kpss den kaç puan aldın en son cnm ?
bu arada tanıstıkmı bilmiorum da ben sibel cnm bnde kpss mağduru sayılırım :KK37: :112::KK42::KK42:

Helloooo conconlaaarrr!:KK3::KK9:
çalışkan insann :KK9::KK9::KK9::KK9: :KK3:

EVETTT HEMDEEE ÇOKKKK AMA TUHAFMM BUARALARRR AILEMDEN AYRILCAM DIYE EVLENMEKTEN VAZGECCEKK GIBI OLUYOM NİŞANLIMADA DUN DEDIM KI ACABA DUGUNU ERTELESEKMI FALANN ZAVALLIM DIYO 7 YILLL UZADI YETERINCEE:KK43:[/QUOTE]

7 yıldan sonra yapma etme canım sende ya:KK9:
ertelesnde evlenceksın ertelemesende şey cok mu uzaga gidiceksın sen :26:

Son düzenleme:
eeneeemm ne güzel yaa hep böle bi ilşki istemişimdr dibimde olsun böle iç içe falan ama hep farklı diyarlardan buldum be :KK53:

bu arada kpss den kaç puan aldın en son cnm ?
bu arada tanıstıkmı bilmiorum da ben sibel cnm bnde kpss mağduru sayılırım :KK37: :112::KK42::KK42:

He ya dip dibe güzel oluyor :KK1:
Bizim aynı mahalle aynı okul falan filan :KK1::KK1:

Kpss önlisans girdim ben 82 küsuratlı birşeydi 3001 istiyorum o yüzden olmadı kasım ayına kaldı ama kasımda artık olma ihtimali yüksek :KK14:
Memnum oldum buarada bende sedulu :KK1::KK1:
Senin nasıl geldi puanın

çalışkan insann :KK9::KK9::KK9::KK9: :KK3:

EVETTT HEMDEEE ÇOKKKK AMA TUHAFMM BUARALARRR AILEMDEN AYRILCAM DIYE EVLENMEKTEN VAZGECCEKK GIBI OLUYOM NİŞANLIMADA DUN DEDIM KI ACABA DUGUNU ERTELESEKMI FALANN ZAVALLIM DIYO 7 YILLL UZADI YETERINCEE:KK43:

[/QUOTE]

YOK CANIM YINE ERZINCANDA OLCAMDA NEBLMM ANNEM BABAM TEK KALCAKKK UZULUYOMMM AYY VALLA BUARALAR FARKLI DUYGULAR ICINDEYMM KI
SIZ EVLIMISINZZ

He ya dip dibe güzel oluyor :KK1:
Bizim aynı mahalle aynı okul falan filan :KK1::KK1:

Kpss önlisans girdim ben 82 küsuratlı birşeydi 3001 istiyorum o yüzden olmadı kasım ayına kaldı ama kasımda artık olma ihtimali yüksek :KK14:
Memnum oldum buarada bende sedulu :KK1::KK1:
Senin nasıl geldi puanın

iyi almışsın aslında berfoşda 82 küsurdu sanırım ama atandı darısı bizlere:KK16:
ben hiç çalışmadım aslında öylesine girip çıktım günceelleri falan ezberlemiştim ama :KK53:
60 alıp çıktım ben :KK53:
bu yıl daha çok istiyorum ramazandan sonra ders çalışmaya başlıcam hattaha bakalım nasip :KK31:

ÇOk eĞLENCELİ Bİ TOPİKKK BURASII YAA MAŞALLAHHH MAŞALLLAH

takıl bize erzincanlııııı:KK51::KK16::KK16::KK16:

sende epenercik ol :KK52::KK52::KK52::KK52:

hıııı :KK28::KK28:

başka sorum yok :KK51:

Helloooo conconlaaarrr!:KK3::KK9:

sensin concon:KK35::KK35:

ben senin arkandan konuşmadım hiç:kk77:

gerçekten bak:83:

kızlar çok yoğun yorgun ve uykusuzum bakıyorum bakıyorum yazamıyorum

lahmacunmu dedi biri ayyy ayyyy ben hala istiyorum çiğköftedeolsun ama

sibelll nedne sölemiyon kızz kim gönderdi aceba bunları çok uzaklardan olabilirmi acebaaa telafim ietmeye çalışıyor sibel kim kız bu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

seduluuu gelmiş hoşgelmiş sana çok özeniyordum evde yemek yapmalarına hatta iki sene önce sanırsam yılbaşı sofraısnı anlamtıştın farzetkide net hatırlıyorum yanii hep isterdim aşkıma yemek yapayım üniversited eyapıyordum ama kendi evimde istiyodum nişan oldu olallı haftasonları bizde kpss de çalışıyoruz babamla rmangal yapıyorlar bir yandan benim yaptıklaırm süper oluyorr

keşke bizde tatil gidebilssek üniveristede iken çok sık giderdik en sonda 2011 de ayvalık cundaya felan gittik ondan beridir gitmiyoruz zaten o tatil dönüm noktamız oldu o son tatilde bu adamla evlencem dedim çünkü ikimizinde bilmediği bir yerdi vee biz hiç tartışmadık herşey masal gibiydi o tatil dönüşü çeyize başladım ben

ahhh ahhhh onla tatile gidesim var ama imkansız ailler asla izin vermezler annemde artık nişanlımın beni kızlarla göndermiceğni biliyor eski tatillerimin hesabını sordu bu çocuk naısl seni uludağlara cundalara asoslara yolladı gözünden sakınıyor ilgincime gidiyor kızım hiç fotoda göstermiyorsun dedi böyle kaldım :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

sanırsam bir yalana daha asla izin yok sen nişanlısın evlenince kocnala git kız arkadaşlaırnla gitme dicekler bana :18::18::18::18::KK17::KK17::KK17:

Son düzenleme:

YOK CANIM YINE ERZINCANDA OLCAMDA NEBLMM ANNEM BABAM TEK KALCAKKK UZULUYOMMM AYY VALLA BUARALAR FARKLI DUYGULAR ICINDEYMM KI
SIZ EVLIMISINZZ[/QUOTE]

yok diiilimmmm :KK31: bekarım canım :KK31: yaşadıgın seyler normal olsa gerek ki uzağa gitmicekmişsin uzağa gitmen daha kötü üzerdi seni en azından ailenle aynı havayı solucaksın :KK34: aynı şehirde olcaksın güzel yönlerinden de bakalım :KK16:

lahmacunmu dedi biri ayyy ayyyy ben hala istiyorum çiğköftedeolsun ama

sibelll nedne sölemiyon kızz kim gönderdi aceba bunları çok uzaklardan olabilirmi acebaaa telafim ietmeye çalışıyor sibel kim kız bu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Seduluuu gelmiş hoşgelmiş sana çok özeniyordum evde yemek yapmalarına hatta iki sene önce sanırsam yılbaşı sofraısnı anlamtıştın farzetkide net hatırlıyorum yanii hep isterdim aşkıma yemek yapayım üniversited eyapıyordum ama kendi evimde istiyodum nişan oldu olallı haftasonları bizde kpss de çalışıyoruz babamla rmangal yapıyorlar bir yandan benim yaptıklaırm süper oluyorr

keşke bizde tatil gidebilssek üniveristede iken çok sık giderdik en sonda 2011 de ayvalık cundaya felan gittik ondan beridir gitmiyoruz zaten o tatil dönüm noktamız oldu o son tatilde bu adamla evlencem dedim çünkü ikimizinde bilmediği bir yerdi vee biz hiç tartışmadık herşey masal gibiydi o tatil dönüşü çeyize başladım ben

ahhh ahhhh onla tatile gidesim var ama imkansız ailler asla izin vermezler annemde artık nişanlımın beni kızlarla göndermiceğni biliyor eski tatillerimin hesabını sordu bu çocuk naısl seni uludağlara cundalara asoslara yolladı gözünden sakınıyor ilgincime gidiyor kızım hiç fotoda göstermiyorsun dedi böyle kaldım :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Sanırsam bir yalana daha asla izin yok sen nişanlısın evlenince kocnala git kız arkadaşlaırnla gitme dicekler bana :18::18::18::18::KK17::KK17::KK17:

ayyyy benımde canımmm lahmacunnn çekttiiiii bu ramazandaa ınsann aklına herse gelıyo valaaa

SIZ EVLIMISINZZ

yok diiilimmmm :KK31: bekarım canım :KK31: yaşadıgın seyler normal olsa gerek ki uzağa gitmicekmişsin uzağa gitmen daha kötü üzerdi seni en azından ailenle aynı havayı solucaksın :KK34: aynı şehirde olcaksın güzel yönlerinden de bakalım :KK16:
[/QUOTE]

EVET ASLINDA O YONLERINIDE DUSUNUYORUMMM CANIM AMA NBLMM EVLILKTENN KORKMAYA BASLADIM ACABA BITEK BENMI BOLEYIM DIYE DUSUNUYOMMM IKIZ KARDESIM ANTALYAYA GITTI GECEN YIL EVLENDIRDIKK ONU SIMDI ANNECIMMM BANA COK BAGLI ONA DAYANAMIYOMM AMA INSLA..ATLATCAMMM CANMMM ISMIN NEYDI BU ARADA

uykumm var uykuluyummm uyumak istiomm lalalaa :KK24::KK24: :KK9::KK9:
elif sorma tarifte okurkene diodu 20 dk falan tuzlu suda bekletin die sonracıma doğramamla kızartmaya başlamam bir oldu patlıcanları :KK17: babam yiyene kadar unutttuğumu unuttum zatenn babam dedi kızım tuzlu suda beklettinmi bunları dedi :KK17: aaaa hayr unuttum dedim :KK52: buruşuk buruşuk yedikk ama babişim tam not verdi aşçı hem kendisi bende bi aşçı kızıyım daha pazar günü yemek yaptım 23 yıllık hayatımda :KK9: bu dopikkk benii hamarat yapceeeekk yaaa :KK9:

Buruşuk patlucanluu Sibelooovvskiiiiiii koydum senin adını yavruuummm:KK9::KK9:
Bu dopik hepimizi hamarat yapacak ve hamaratlığın yanında birdeeee şişkooo yapiceeekkkk:KK52::KK52::KK52:

neennn:KK45::KK45::KK45::KK45:

niye korkutmaya çalışıyonuz siz beni:KK43:

ben sana öyle mi yaptımdı:KK59:

bdv konu var zati sabah sabah psikolojimi bozdum kendi kendime:85:

uykucu dombak seniiiiii:76:

Ben senüü hiç korkutur muyum yaaaa:KK16:
Evlendikten sonra nasıl pişman olacaksın böyle boşu boşuna hayıflandığın için bir bilseeeennnn:KK9::KK16:

Bdv de ne okudun sen yineeeee:KK47::KK47::KK47:

biraz geç oldu ama herkese günaydın :KK16: arkadaşlar ne güzel bi topik bu böyle ilk kez giriyorum çıkasım yok ya uykumu açtınız hepiniz çook tatlısınız çok renklisiniz süperrrr iş yerinden giriyorum:KK9: birsürü iş var ama bu topikte kalmak istiyorummm :KK69: :KK69: :KK52: :KK52: :KK52: benide aranıza alın yaaa:26: :26: :26:

Emleeeebbbbb:KK16:
Hoşgeldin sende kır çiçekleri kokan topiğimizeeeeee:KK16:
Ben sana pamuk şekey ikram etmek istedim, iftardan sonra yersiiiiinnnn:KK56:;
cottoncandy-1.jpg

Aramıza alındın bil bebetoooo:KK16:

:KK9::KK9: demekki koçişin senden taa güzel yapıomuş kahveyi
o mikemmel duygulardan istiom bende bağaneeemm :KK19:
hikayemiz bitme nedeni çok saçma gereksiz diyelim
1.5 yıl sözlü kaldık 2012 yazdan beri evlenmeye kalktık hop bişi çıktı
ya tayini ya kursu çıktı ben sadece bekledim..
2 ayı 6 gün geçti işte bi sürü aldığımız eşyaları ona ait ne varsa yok ettim :KK31:
sıfırdan çeyiz alıcam onun sevdiği renkler olmıcak bu sefer :KK19:
onun istediği tarzda bişiciklerde olmıcak sadece kendi sevdiklerimi alıcam :KK19:

belki bir gün yeniden.. hakkaten ben bunu neden silmeyi unuttum ki :26:
hemen kullanıcı kontrol paneline :KK55: saol bebeyimm sölediğin içinn :KK9::KK9::KK9:

kolay gelsin sana iyi çalışmalar :KK54:

Bende acaba aileler yüzünden felan mı bitti diye düşündüm.
Saçma sebepten severek ayrılmak?
Yazık değil mi ya.
Ama erkek erteleyense sorumluluklarını bilmiyorsa şükret!
İnan bana erkek dediğin tutup kolundan nikah masasına oturtabilmeli insanı:KK34:

Çeyizine de baştan başlaaa:KK16:
Sadece kendin için, senin sevdiklerinden:KK16:

aneeemmmm hepiniz çalışmayamı gittiniz yav , bizim de sistemler gitti ben çalışamıyorum napcaz:KK53::KK53:

sibeeellcim inanıyorum canı gönülden çok çok daha iyi seni mutlu edicek insan çıkıcak karşına birgün, gerçketen inanıyorum ben:KK16::KK16:

ben dün dolma yaptım biliyomusunuz hatta fotiledim ama bilgisayarıma atamıyorum burada yaaa:KK36:
tekrar deniyeyim olmazsa evden atarım artık beğeninize sunuciiimmm:KK31::KK31::KK17::KK24:

Dolma resmi bekleniyor bağğğğyaaannn aayyylaaayyynıııırrrr:KK9::KK9:

çalıştım geldim yiterrrrr :21: öğleden sonra devamı inşallah :KK9:

ayçaa saolasınn canım ya ne güzel dilekler ne güzel şeyler öle :KK16:

biri var kalbimi fethetmeye çalışan kim bende bilmiyorum ama :KK9:
Eki Görüntüle 756469 Eki Görüntüle 756470

cumartesi günü bu çiçekler geldi bana kimden nerden bilmiorum sadece bi not vardı üzerinde :KK31:
konuştugum görüştüğüm kimsede yok kimseden şüphelenmedim :KK53: karşıma çıkmasını bekliom :KK6::KK6: :KK9:

benim için hayırlı olcaksa çıksın yoksaa naynnnn :KK20: :KK9:

Ayy ne kadar güzel çiçekler bunlaaarrr:KK16:
Ben böyle isimsiz çiçekler geldiğine hiç inanmazdım aam bu gerçeeeekkk:KK53:
Vay be, iyi cesaretmiş her kimseeee:KK9::KK9:
Sözü de iddialı geldi bana, bi anda kendini mükemmel bi ilişkinin içinde bulabilirsiiiinn:KK16::KK69:
İş yerinden biridir muhtemelen gibi geldi bana daaa:KK69:

Selam kızçeler
Bir kaç gün boşladım burayı
Ama yorgun oluyorum bi tek geceleri giriyorum o zamanda kimse olmuyor.
Neyse işte bi kaç gün daha olmayacağım.
Sevdicekle tatile gidiyoruz büyük ihtimal yarın ona göre hazırlıklarımı tamamlamaya çalışıyorum.
Biraz kafa dağıtacağız :KK1:
Bugün akşamda yemek yapma derdinden kurtuldum :KK1:
Arkadaşa iftara gideceğiz artık onun hanımı düşünsün bize ne mamacık yapacağını :KK1::KK1:

Az önce farz et ki de gördüm gelmemiş olsan seduluuuu nerdesin yazacaktım tam:KK9:
Kuzucan sen akşam yaz biz sabah döneriz sanaaa:KK16:
Akşam sabah-akşam sabah gideriiizz böölleee:KK9::KK9:

Tatileeee miii?:KK52::KK52:
Nereye yaaa?:KK52::KK52::KK52:

Arkadaşın hanımı ne telaşelidiiiiiirrrrr:KK52:
Yakın hissettim bi an kendimeee:KK60:

Elifff arada tembellik yapmak iyi oluyo bizde dün dışarda yedik 10 da yattım sabah uyandım deliksiz uyumuşum bügün iyiyim enerji deposu seni :KK16:

Pınarrr :KK22: senin yüzünden canım lahmasun çekti ama bu akşam yiyemeyiz dışardan haftayı bekleyim oruçlu olucam ya eşim kırmaz hemen ısmarlar :KK53: kendisi tutmuyo ya ben ne dersem yapıyo..

Ya ben seni korkutacaktım gelmişim neler anlatıyorum :KK30:

Ohhh ohhhh uykundan azıcık bana da gönderseneeee:KK55:
Bu sayede kardeş payı olur kiiiii:KK9:

merhaba kızlarr...
ben kübraa banada yer varmı aranızda:KK43:

Kübra özel mesajına cevap veremeden sen mii geldiiiin?:KK16:
Hoşgeldiiiinnn, sefalar getirdiiiiinnnn:KK16::KK16::KK16:
Madem okuyosun takip ediyosun, niye ayzmıyosun, nerelerdeydin bunca zaamaaaannnn:KK16:

merhaba bn kübraa ayy sen çok enerji dolusunnn masalhhh yaaa

Ayyy tişükkür ettüm:kk77::kk77:

iyi almışsın aslında berfoşda 82 küsurdu sanırım ama atandı darısı bizlere:KK16:
ben hiç çalışmadım aslında öylesine girip çıktım günceelleri falan ezberlemiştim ama :KK53:
60 alıp çıktım ben :KK53:
bu yıl daha çok istiyorum ramazandan sonra ders çalışmaya başlıcam hattaha bakalım nasip :KK31:

Çok çalışmak gerek canım bütün sene hazırlandım ben ama tarihten yine batırdım yani :KK1:
Benim türkçe matematik iyi ondan iyi oluyor baya
Benimde artık kasımda umudum yüksek işte hayırlısıyla olur.

hıııı :KK28::KK28:

başka sorum yok :KK51:

Aydınlatabildiysem iyi :KK1::KK1:

seduluuu gelmiş hoşgelmiş sana çok özeniyordum evde yemek yapmalarına hatta iki sene önce sanırsam yılbaşı sofraısnı anlamtıştın farzetkide net hatırlıyorum yanii hep isterdim aşkıma yemek yapayım üniversited eyapıyordum ama kendi evimde istiyodum nişan oldu olallı haftasonları bizde kpss de çalışıyoruz babamla rmangal yapıyorlar bir yandan benim yaptıklaırm süper oluyorr

keşke bizde tatil gidebilssek üniveristed eiken çok ısk giderdik en sonda 2011 de ayvalık cundaya felan gittik ondan beridir gitmiyoruz zaten o tatil dönüm noktamız oldu o son tatilde bu adamla evlencem dedim çünkü ikimizinde bilmediği bir yerdi vee biz hiç tartışmadık herşey masal gibiydi o tatil dönüşü çeyize başladım ben

sanırsam bir yalana daha asla izin yok sen nişanlısın evlenince kocnala git kız arkadaşlaırnla gitme dicekler bana :18::18::18::18::KK17::KK17::KK17:

Canım hoşbulduk:KK16:
Ben çok seviyorum ona yemek hazırlamayı hepsini istekle yapıyorum canım
Ama tabiki bende kendi evimde daha bi şevkle hazırlarım artık benim mutfağım olsun istiyorum :KK31:
Ayvalık çok güzel canım bizde oraya gideceğiz işte bu sene yine ama gezmeye gidiyoruz oraya aslen akçay altınoluk o civarda yazlık
Bende ne zaman anladım biliyor musun ?
Böyle 2 günlük tatil kaçamağı yapmıştık.
Şansa elektrikler bir kesildi sabah kahvaltı yaparken
Telefon yok tv yok net yok vs. ama biz deli gibi muhabbet ediyoruz. Arada gitar falan çalıyor o bana bende şarkı söyleyerek eşlik ediyorum falan
Akşama kadar gelmedi elektrik ama bizim sohbetimizde hiç bitmedi canımız bi kere sıkılmadı o da bende o an karar verdik.
Biz birbirimizi bulmuştuk :KK69:

Kübra özel mesajına cevap veremeden sen mii geldiiiin?:KK16:
Hoşgeldiiiinnn, sefalar getirdiiiiinnnn:KK16::KK16::KK16:
Madem okuyosun takip ediyosun, niye ayzmıyosun, nerelerdeydin bunca zaamaaaannnn:KK16:

Ayyy tişükkür ettüm:kk77::kk77:[/QUOTE]

BEN ÇAĞRI MERKEZINDE ÇALIŞIYORUM ELİFCIM 11818 BILINMEYEN NUMARALAR SERVISI SISTEM SAKINKEN OKUYORUM YAZMAYA CALISIYORUM SIZ KAYNASMISINIZZ OKDAR CAN CIGER OLMUSSNZ KI MAŞALAHH.. BNDE YABANCI KALMAKTANNN KORKTUM AMA HEPINIZ OKADAR ILIMLI SICAKKANLI INSANLARSNZKII BNDE DEDIMMM BENDE BU TOPİĞE KATILABLRMMM DIYEE...:)

Gaydirigubbakım :KK3::KK3::KK3:
geldim hemencik buraya yahu :KK53:
Sevdicekle yazlığa gideceğiz bi kaç gün kafa dağıtmaya bunaldık sıcaklardan soğuk sulara atmak gerek bu vücudu :KK53::KK53:
Biraz erken gideriz de bende salata falan filan yardım ederim gelin hanıma :KK1:

Bu lahmacun meselesini kim açtı çabuk bi adım öne çıksıııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Yok böyle bi can çekmesi yaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:

X