Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

günaydınn sibeloviççççç:KK16::KK9:

sen benim mesajlarımı okumadın galibaaaa :KK20::KK20::KK20:

hemen gidip okuyup geliyosun ve çookcana enercikk oluyosunnnn :KK19:

:KK9::KK9::KK9::KK9: şimdi okudummmm :KK17:
da ne yedin ki sen gece bölee ya okudukça çok güldüm inan sabah sabah afyonum patladı sayende pınarrrrrrr :KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9: şimdi okudummmm :KK17:
da ne yedin ki sen gece bölee ya okudukça çok güldüm inan sabah sabah afyonum patladı sayende pınarrrrrrr :KK9::KK9:

yaa dedim dimi enercik oliciksin diyeee:KK1:

yediklerimi yazdım yane öyle sizin düşündüğünüz gibi bişi de yok ama :26:

aaa dondurma var bide:KK28:

bide bi tane şekerpare:KK28:

haaa bide bülbül yuvasıı:18::18::KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:

aranan kan bulundu kızlarrr :KK60: :KK60::KK60: :KK60:

ya geçmişi okuynca gördüm hepiniz sahura kalkıosunuz sanırım:26:
ben hiç uyumuyorum kalkamam diye sahura kadar bekliyorum
ondan 4 saatlik uykuyla da çalışınca zorlanıorum biraz ama ay artık idare ediciimmm :KK36:

yaa dedim dimi enercik oliciksin diyeee:KK1:

yediklerimi yazdım yane öyle sizin düşündüğünüz gibi bişi de yok ama :26:

aaa dondurma var bide:KK28:

bide bi tane şekerpare:KK28:

haaa bide bülbül yuvasıı:18::18::KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:

aranan kan bulundu kızlarrr :KK60: :KK60::KK60: :KK60:

:KK53::KK53::KK53: öhh ondan bugün böyle tatlısın sen :KK17: her zamankinden daha çokcanaa :KK17:
da nasıl susuz durcaksın kuzumm bu kadar tatlının üstüne :KK9:
baya hatun enerji depolamış ya :KK52::KK52:

ya geçmişi okuynca gördüm hepiniz sahura kalkıosunuz sanırım:26:
ben hiç uyumuyorum kalkamam diye sahura kadar bekliyorum
ondan 4 saatlik uykuyla da çalışınca zorlanıorum biraz ama ay artık idare ediciimmm :KK36:

ama öyle daha zor değil mi:26:

11-12 en geç 1 de bile yatsan daha dinç olursun hiç uyumadığın zamana göre:KK31:

ve yatmadan evvel sahura kalkıcam niyetiyle yatarsan kalkarsın inşAllah

ya ben 12 bucuk gibi yiyip yatayım dedimy ok acıkmıyorum ki o saate:KK37:
mecburen sahura kalkıyorum, yanlız yanlız da yemek zor oluyo ama zaten azıcık bişey yiyip yatorumm:KK31::KK31:

:KK53::KK53::KK53: öhh ondan bugün böyle tatlısın sen :KK17: her zamankinden daha çokcanaa :KK17:
da nasıl susuz durcaksın kuzumm bu kadar tatlının üstüne :KK9:
baya hatun enerji depolamış ya :KK52::KK52:

bende diyom bişi yemedim ama neden böyle diyolar:KK9::KK9::KK9:

yeni aklıma geldii:KK9::KK9::KK9:

susuz değilim ya şimdilik iyiyim:KK31:hatta fazla iyiyimmmm:KK30::KK30::KK9:

akşam yiyememiştim de onları ben:26: tüm gün aklımda kalıcaktı biliyorum yedim kurtuldum:KK53:

ayrıcana çok teşekkür ederimm :KK12:

akşam yiyememiştim de onları ben:26: tüm gün aklımda kalıcaktı biliyorum yedim kurtuldum:KK53:

ya ya ben işte uyuyunca uyanamıyorum cook ağır uykum ondan beklıyorm napim boyle gecırcem ramazanı sersem sersem :KK53::KK53::KK53: aklında kalcana hoppp mideye gitmiş mamacıklar afiyet olsun ben okadar yesem şuan suuu diye sürünüyo olurdum kesin :KK9: bu arada pınarım sen ne iş yapıyosun ?

yalnız başına zevkli olmuyo:KK31:

ama bana bak ben tatlıdan dondurmaya kadar yiyebiliyorum :KK60:

ben de yiyeceğim bugün tatlııııııııııııııııııııııı, canım çektiiiiiii çokcana:KK53::KK53:

kızlar bişiy sorucam size,gize de sormuştumönceden nerden aldın diye:KK8:

nehirin can canan kaşıkları var yaa
onlardan alıciim de ben huzur mağazasında kadıköyde 25 tlcik dediler bana, uygunmudur? alimmi?

istiyorum onlardan çok sevimliler
ya bide ben onları çay kaşığı sanıyodum sadece , benim baktığım tatlı kaşığıymış,
hangisinden alsam daha iyi olu kiiiiiiiiiiiii

ya ya ben işte uyuyunca uyanamıyorum cook ağır uykum ondan beklıyorm napim boyle gecırcem ramazanı sersem sersem :KK53::KK53::KK53: aklında kalcana hoppp mideye gitmiş mamacıklar afiyet olsun ben okadar yesem şuan suuu diye sürünüyo olurdum kesin :KK9: bu arada pınarım sen ne iş yapıyosun ?

akşam eve gidince bari uyu yoksa sadece sahurdan sonraki uykuyla bikaç güne kalmaz kaybederiz seni:18::KK16:

baya su içtim ama yedikten sonra iyiyim şimdilik bakalım ben zaten akşam üzeri 6 dan sonra susuyorum:KK31:

iktisat okudum ben:21:

özel şirketteyim şimdi ön genel muhasebe personel yönetimi gibi bilimum göreve sahibim:KK53:

bayramda işten ayrılıyorum:KK5:artıkın yeni hayatımda yeni bi işle devam edicem kariyerime:KK9:

sen canım?

ben de yiyeceğim bugün tatlııııııııııııııııııııııı, canım çektiiiiiii çokcana:KK53::KK53:

kızlar bişiy sorucam size,gize de sormuştumönceden nerden aldın diye:KK8:

nehirin can canan kaşıkları var yaa
onlardan alıciim de ben huzur mağazasında kadıköyde 25 tlcik dediler bana, uygunmudur? alimmi?

istiyorum onlardan çok sevimliler
ya bide ben onları çay kaşığı sanıyodum sadece , benim baktığım tatlı kaşığıymış,
hangisinden alsam daha iyi olu kiiiiiiiiiiiii

yi yi aklında kalmasın :KK9:

can cananlar markafonide de oluyo zaman zaman hatta 25 den de uygun oluyodu sanırım:26:

bence çay kaşıgı al :KK31:tatlı kaşığı olarak pek kullanışlı olmaz gibi:44:

kalp şeklinde ya ağıza rahatsızlık verebilir:26:

kan şekerim düştü sayenizde yaaa tatlı diye diyee :KK1: :KK1: eyelinerrr ismini unuttum ben yaa :KK19: banada hediye geldi nehirin tatlı kaşığı bende çay kasığı olanın olanını merak ediyorum ama tatlı kasıkları mükemmel tatlı yaa geçen evmanya sitesinde 14.90 dı tatlı kasıgı olan hala varmı bılmıyorum canım :KK16:

25 çokmuş o zmn ya 15'e falan bulunabilicek gibiyse ben baika mağazalara da bakayım, olmadı netten sipariş veririrm takip edeyim accuk:KK55:

tişkür ettim kızlar çok istiyorum onlardan almayı:KK16:

sibelcim ayça ben:KK17::KK17:

pınar neden ayrılıyosun canım? çok daha güzel işler bulucaksın inşallahh:KK16:

akşam eve gidince bari uyu yoksa sadece sahurdan sonraki uykuyla bikaç güne kalmaz kaybederiz seni:18::KK16:

baya su içtim ama yedikten sonra iyiyim şimdilik bakalım ben zaten akşam üzeri 6 dan sonra susuyorum:KK31:

iktisat okudum ben:21:

özel şirketteyim şimdi ön genel muhasebe personel yönetimi gibi bilimum göreve sahibim:KK53:

bayramda işten ayrılıyorum:KK5:artıkın yeni hayatımda yeni bi işle devam edicem kariyerime:KK9:

sen canım?
Allahhh korusunn dee yaşamakk istiyorumm nayyıırrr :KK9:
bende özel bi şirkette 3 yıldır muhasebe departmanındayım canım :KK31:
gelin oliceksinnn diyemii ayrılcaksın işten kuzum :26:

25 çokmuş o zmn ya 15'e falan bulunabilicek gibiyse ben baika mağazalara da bakayım, olmadı netten sipariş veririrm takip edeyim accuk:KK55:

şuan birevmutfak sitesinde de 14.90 canım benimm
ayçaaa :KK16: unutmıcamm inş bidaa :KK17:

takip et daha zamanın var nasılsa daha uyguna bulursunn:KK31:

demek ayçasın sennn:KK28:aylaynır:KK1:

evlenince şehir değiştircem ben nişanlım başka memlekette ben başka

çok daha güzeli nasip olsun inşAllah hepimize:KK16::KK16:

sibelcim ben bulamadım o dediğin siteyi :18::44:
söylediğin fyat pek bi iyiyimiş ama yaa

pınarcımcım bence bulursun gideceğin şehirde iş, en en en kayırlısı olsun senin için:KK16::KK16:

bircan canım eminönünde nerede vardır kürkçü hand ave oraya çıkan yokuştaki mağazalarda uyguna bulabilirmiyim bilgi için teşekkürler ayrıca :)

elifommmm filme tam karar veremiyorum ama büyük ihtimal cnbc de vampir günlükleri dizim var ona bakarım hiç bişi bulamazsam eski öblümleri izliyorum şu sıra rast gelirsem o diziyi çok seviyorum ama film bulursam tabisi sölerim canım üdşüneyim ben :)

Davutpaşa galiba canım ya emin olamadım şimdi :44:

Sende benim gibisin pınar akşam 1 kaşık dondurmaiçin yataktan kalktım yarın aklımdan çıkmaz deyip yemek için :KK9:

kızlarrr ben bkamıyorum kusuruma bakmayınnnn lütfen çok yoğunum herhalde 2 3 hafta böyle yoğun olucam tek kişi kalacam oruçlu oruçlu çekilmiyor

yaırn keyfim olursa menüm budur annemden rol çalıyorum

fellah köfte (adana mersin yöresine ait)
patlıcan köz
havuç salatası
çorba ama ne çorbası iblmiyorum

veee trufle yapmıştım çok sevmişlerdir turrfff veee ilk deneyeceğim bişi olcak kendisi çok ama çok basit kadayıfffff

X