Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

İyi akşamlar canım hayırlı iftarlar benimde yemeğim var

hellllöööööö
aynen bu moddayım ayh ne işte zaman geçiyo ne evde yaa :84::84:
Allahım günah yazmasında pınarın dediği gibi çok zorlanıyorum
benim iş yerimdede tutmuyo çoğu 2 kişi tutuyoruz ki ne saygısızlar evet onlarda gayet rahat yiyip içiyolar..
Allah ıslah etsin

Deliii kııızzzz
Ben istesem olacak mı sankiii
Ama yine de kıramam senii, Rabbim inşAllah sana seni çok sveen, senin çok sevdiğin bir eş nasip edeeerrr!

Servis niye yoookkk
Yürüme dolmuş neyim yok mu oradaaaa:26:

Heheeeeyyyy!!!
Bugün bende de yemek derdi yok kiiiiiiiiiiiiiii
Dışarıda yiyiciiiizzzz Temel Reisleeeennnn

Kızlar bende müsaadenizi isteyeyim, kendimi hiç iyi hissetmiyorum bugün.
İnşAllah yarına capcanlı epenerjiiikkkkk dönerimmm

Hayırlı iftarlar, Rabbim oruçlarınızı kabul etsiiinnn

ortak bir arkadaşımız sayesinde topiğinizin başlığını gördüm
aha dedim beni çağırıyorlar
başlık çok hoş olmuş, bende aranızda yer almak isterim
sanırım, yeni evliler, evlenecekler, zayıflama furyasından gelenler vs.
ilk sayfa ve son sayfayı okuyabildiğim kadarıyla bazı şeyler ortak...

dolma gibi bende hoşbuldummmmmmm diyip giriyorum, hadi hayırlısı

teşekkürler iyi dileklerin için ama bekleme modunda olan biri evli olan kişilerden böyle yardımlar isteyebilir iç rahatlatmak için bide hiç belli olmaz sen dilediğinde o an dilek kapısı açıktır olamazmı

hoşgeldinnnn ozaman cnm

dolma senin nickini yerim

oturmuş saat sayıyorum şu ezan hayırlısıyla bi okunsaydı ama sen çok kötü bakıosun cidden yiyeck gibi

şu andan itibaren yemek konusunu dahi yapmayalım gözüm beynim dönmeye başladı tanışmaa başlayalım dolma olarak görüncem gözünde :18:

Berfin geçmiş olsun canım dikkat et kendine

Herkeslere afiyet olsun mamamı yedim bakayım dedim ben bugün rahatım şükür geçti hiç susamadım şükür ama halsizdim

Ebon2010 ne doğru yazmışsın çoğumuzun ortak şeyleri var

Pınar canım senin evle iş arası çokmu uzak canım yürüme yahu

Elif o makarnay her türlü makarna şekli ile yapabilirsin muhakak dene canım

Günaydın Kızlar

Benim dün iftardan sonra misafirim vardı hiç dinlenmedim geçte gittiler bugün uyumasam iyidir.

Eliffff English Home uğradım lastikli pikeleri kombin yapıyoruz dediler... Senin için fiyatta sordum şu an indirimli ürünler varmış onlardan alırsanız 75 başka beğenirseniz 95 civarında dediler

Hoşgeldin canım nasılsın Çookkk uzun zaman oldu görüşemedik nasıl gidiyor alıştın mı?

mubarek cuma
haftanın son iş günü cuma, iyiki geldin

gunaydınlar herkeslere..

bugun son iş günü kiii, yarın öğlene kadar uyuyicimmm

kızlar günaydın bircancım verdiğin bilgiler için sağol bende lastikli çarşaf almalıyım sanırsam hiç yok bende birkaç renk alırım ilerde yatak seçince yatak ebatına göre yaa istanbulda pazarlarda avrdır herhalde demi 5 10 tl ye satılıyormuş barkırköyde öyle duymuştum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…