Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

ben merakımdan yapıyorum ilgim olduğundan yoksa kimse benden hele oruçluyken bişi beklemez dün sofrayı kuararken bile babam otuturdu kendi kurdu yemekler annemden zaten :) ben meraktan bakıyorum biraz fazla rahat yetiştirildim hani kalk kız oturma sofra kur toz al diyen bir annem olmadı öyle olsaydı iyi olurdu gerçi öğrenirdim ilerde zor gelmesin diye bişeyleri yapıyorum:)))))))))))

cnaım o içi sakla dolapta bozulmuyor bidaki yapacağın zaman çıkarırsın sırf kıyma arttı ise onla börek yapabilirsin gerçi kavurmadın demi sen börek için kıyma kavurulcak sen onu sakla bidaha bir hafta sonra felan yaparsın buzlukta bişi olmaz canım

Sende aynı ben gibisin ama benim merağım da yoktuuu:KK9:
Daha doğrusu annemin mutfağına girip öyle bir şeyler yapmak hele hele ona beğendirmek biraz zordur:KK9:

Dolaba koydum zaten ama bozluğa atmadım.
Şimdi kavurmadığımdan börek olmaz galiba
Acaba sarma olur mu?:44:
Gerçi sarmaya kıyma atılmıyodu di mi?:44:
Atılıyor mu yoksa?:44::44::26::26:

canım paylaş yemekleri,bana da fikir oluyor akşamları yaparım.

ben maydonozu ya da fesleğeni kıyıp bozdolabı poşetleri oluyor ya onlara koyuyorum buzluğa atıyorum, poşetin ağzını çok sıkmıyorum ki çıkardığımda kolay açılsın, buzluyken kolay açılmıyo çünkü,
mesela fesleğeni makarnada çok kullanırım, buzluktan çıkarır bir tutam atarım ki kalıp gibi olmuyor donunca d..
hiç bozulma olmuyor, istediğin kadar saklayabilirsin o şekilde, denemeni tavsiye ederim.:KK34:

tupperlar da çok kaliteli diyorlar ben almadım henüz ama istiyorum..

pike içinde 4 mevsim diye geçen takımlar var, onlardan kullanılabilir diye düşünüyorum canım

Bende buzluğa mı atsam ki?
Eee donmuyor mu öyle pekii?:44:
Dur bir deneyeyim nasıl olacaakkk:KK16:

Tupper denemek istiyorum bende, 4 mevsim setleri biliyorum da pike takımı kullanmaktan memnunum şuan için:KK16:
Fikirlerin için ayrı ayrı tişükkürleeerrr:KK16:

günaydınlarrrr :KK16::KK16:
eliff mamişlerinii görmeliyim bendeee :KK56:
sabahtan başlamışsınız valla yemek muhabbetine nası akşam olcaaakk :KK53:

Günaydın Sibelim:KK16:
Kabul ettim görebilirsin artıııkkk:KK16:
Sabah sabah başladık yine doğru diyorsun:KK9:

elifim paylaş paylaş benimde aklıma geliyor yapasım geliyor bilgin olsun iyi bişeye vesile oluyorsun

sorularına gelince ben çok tupper aldım kendime kullanıcamda maydonuz sakşlamakla ilgili olarak annem hep kıyıp buzluğa atar hatta dün şunu üdşündüm havuçları turpları felan buzlukta saklayabiliriz ki salata için yağacağmız zaman sıcak suya koyarız çözülür diye yurtdışında hep derin dondurucada saklıyorlarmış marketlerde öyle satılıyormuş onlar hazır halde bende yapacğaım kadar salataları poşetlicem

bide poşet kapatıcaları poşet bantlayıcları var o kadar sık bişi olursa buzdolabındada saklanır ben tupperıa koycak olsam bile buzdolabı poşetiyle koyarım herhal

benimkiler lastiklimi lastiksizmi bilmiyorum ama englsh homede set yaparken lastikli çarşaf seçebilirsin kendi setini oluşturursun ben birtane onlardan alıcam mesela ama takımlarımdaki lastikli değil hoş pembe beyaz tonlarda lastikli çarşaf olucam daha kolaymış herhalde taçada bakayım lastiklimiymiş lastikli çarşaflar daha kolay oluyor gerçekten canım

Maydonozların poşetlenmesi tavsiyesi iki ettiğine göre, artık napıyoruuuzzzz? Maydonozları poşetleyip dolaba kaldırıyoruuuuzzzzz:KK52::KK52::KK16:
Teşekkürler kızlar:KK16:

Giz peki artan yemekler için bi tupper öner bana, çok cücük olmasın ama çok tocaman da olmasııınnnn:44:
Bende maşAllah isteklerin ardı arkası kesilmiyor:KK9::KK9:

Evet doğruu kendi setimi de oluşturabilirim bu hiç gelmemişti aklımaaaa:KK28:
Gerçekten lastiksiz nevresim takımlarım var, ama pikelerim lastikli, bilerek almadım ama iyi ki de böylelerr:KK16:
Ne ütü gerekiyor ne bişii, gerdirdin mi oldu da bitti maşAllah:KK9:
Bide yok kaydı yok çıktı derdi olmuyor:KK9::KK9:

elifcim koy buzluğa hiçbişicik olmuyo,
avucunun içinde ufalarsın azıcık çözülüveriyor zaten çok kolaylık olucak sana:KK34:

ben de şimdiden menü planları yapıyorum kendime:44:
ilk gün çok şey hazırlamışım yiyemedim yanlız olduğum için çok geldi acıcık bişey yiyorum

Sende aynı ben gibisin ama benim merağım da yoktuuu:KK9:
Daha doğrusu annemin mutfağına girip öyle bir şeyler yapmak hele hele ona beğendirmek biraz zordur:KK9:

Dolaba koydum zaten ama bozluğa atmadım.
Şimdi kavurmadığımdan börek olmaz galiba
Acaba sarma olur mu?:44:
Gerçi sarmaya kıyma atılmıyodu di mi?:44:
Atılıyor mu yoksa?:44::44::26::26:

Bende buzluğa mı atsam ki?
Eee donmuyor mu öyle pekii?:44:
Dur bir deneyeyim nasıl olacaakkk:KK16:

Tupper denemek istiyorum bende, 4 mevsim setleri biliyorum da pike takımı kullanmaktan memnunum şuan için:KK16:
Fikirlerin için ayrı ayrı tişükkürleeerrr:KK16:

Günaydın Sibelim:KK16:
Kabul ettim görebilirsin artıııkkk:KK16:
Sabah sabah başladık yine doğru diyorsun:KK9:

Maydonozların poşetlenmesi tavsiyesi iki ettiğine göre, artık napıyoruuuzzzz? Maydonozları poşetleyip dolaba kaldırıyoruuuuzzzzz:KK52::KK52::KK16:
Teşekkürler kızlar:KK16:

Giz peki artan yemekler için bi tupper öner bana, çok cücük olmasın ama çok tocaman da olmasııınnnn:44:
Bende maşAllah isteklerin ardı arkası kesilmiyor:KK9::KK9:

Evet doğruu kendi setimi de oluşturabilirim bu hiç gelmemişti aklımaaaa:KK28:
Gerçekten lastiksiz nevresim takımlarım var, ama pikelerim lastikli, bilerek almadım ama iyi ki de böylelerr:KK16:
Ne ütü gerekiyor ne bişii, gerdirdin mi oldu da bitti maşAllah:KK9:
Bide yok kaydı yok çıktı derdi olmuyor:KK9::KK9:

kavurursan börekte sarmada olur biz etlide yapıyoruz sarmayı canım maydonozlarıda annem buzluğa buz dolabı poşetine koyup atıyor tek bunu yapıyor sonra sabahları buz dolabına koyuyor o çözülüyor akşam yemek yapacakken çıkarıyor ama bence maydonoz sıcakta kolay çözülür buzluda atılabilinir hem mikrodalga varsa orayad akonulanbilinir ne bileyim böyle şeyler aklıma geliyor

tupperware olarak sihirli saklama serisi varmış ondan almadım yemek saklanılıyor ben ise şeker kaplar lamıştım 300 ml onların büyükleride var 300 ml küçük gelebilir onda saklıcam sonra antartika almıştım buzluk için ama antartikayıda fazla aldığım için onu kullancam mesela bu paylaşacağım linkteki uygun olabilir canım

TUPPERWARE MUCİZE ŞEKERLER 3 LÜ SET KARGOSUZ GittiGidiyor'da 89351597

elifcim koy buzluğa hiçbişicik olmuyo,
avucunun içinde ufalarsın azıcık çözülüveriyor zaten çok kolaylık olucak sana:KK34:

ben de şimdiden menü planları yapıyorum kendime:44:
ilk gün çok şey hazırlamışım yiyemedim yanlız olduğum için çok geldi acıcık bişey yiyorum

Elimle ufalayarak çözdürecem yani, tamamdır:KK34:

Aaa kuzum sen yalnız mı yaşıyorsun, neden ki ailen nerede?:44:

kavurursan börekte sarmada olur biz etlide yapıyoruz sarmayı canım maydonozlarıda annem buzluğa buz dolabı poşetine koyup atıyor tek bunu yapıyor sonra sabahları buz dolabına koyuyor o çözülüyor akşam yemek yapacakken çıkarıyor ama bence maydonoz sıcakta kolay çözülür buzluda atılabilinir hem mikrodalga varsa orayad akonulanbilinir ne bileyim böyle şeyler aklıma geliyor

tupperware olarak sihirli saklama serisi varmış ondan almadım yemek saklanılıyor ben ise şeker kaplar lamıştım 300 ml onların büyükleride var 300 ml küçük gelebilir onda saklıcam sonra antartika almıştım buzluk için ama antartikayıda fazla aldığım için onu kullancam mesela bu paylaşacağım linkteki uygun olabilir canım

TUPPERWARE MUCİZE ŞEKERLER 3 LÜ SET KARGOSUZ GittiGidiyor'da 89351597

Tamamdır, ilk tupperım olarak ben bu mucize şekerleri aliiimmmm:KK9::KK9: İsimleri de ne tatlı bunların yaa:KK9:
Sihirli saklama serisi, mucize şekerleeerrrr:KK9:
Ay lav dem:KK16::KK16:

Son düzenleme:
Kızlar ben hep böyle yemek anlatıyorum ya oruçluyken sizi kötü etkiliyo muyum kiii:KK5:
Acaba paylaşmasam mııı:KK5::44::26:

Birde aklıma gelmişken bazı sorularım olacak:KK8:
Şimdi benim hiç tupperım yok, alayım diyorum bir denemek için
Şöyle artan yemekleri veya salatayı saklayabileceğim yada maydonozu kıyıp atabileceğim ne tavsiye edersiniz bana?
Maydonozu bi kere kıydım attım, bozuldu:KK5:
Tupperla bozulmaz belki dediimm:26:

Bir sorum daha vaaarrr:kk77::KK9:
Benim 2 pike takımım var da şimdi bu mevsimde ihtiyaç oluyor, bir tane daha alsam diyorum:44:
English Home'un pike takımlarında çarşafları lastikli mi oluyo?
Giz bunu sen bilirsin sanırsam:26:
Benimki Taç ve Taçınkiler lastikli, inanılmaz rahatlık oluyor daaa:KK16:
Şimdi de şööle çiçekli bişiii aliim diyorum, ferah pastel tonlarındaaa:KK16:

Elif :KK3: Yemek paylaş fikir oluyor :KK31:Tupper benimde yok ben maydonozu falan dolap poşetine koyuyorum ne yapacağım akşamdan belli ise sabah çıkarıyorum belli değil ise acil durumlarda sıcak su yada elimle ufalayarak çözüyorum..

Lastikliler çok iyi oluyor canım English home de var sanırım ama yanlış hatırlıyor da olabilirim...
Akşam unutmazsam senin için sorarım yanından geçiyorum çünkü :KK9:

Pınarovskiii hastaneye gitti, dönsün gelsin de alatıversin bize sigara böööörreeeklerini netttiiiğiniii:KK9:

Pınarıma ne oldu :KK25::KK25:

tünaydııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bir adet sevgi pıtırcığı geldiiiiii :KK69::KK17::KK17:

acucuk doktora gidip geldimmm :21::21:

hımm şeyy:KK17:dk hapı aldım geldim :KK17::KK17::KK17:

neysee geçeyim bari onuu:KK1:

birileriiiii sigara böreklerimi merak etmişşş :63::63:

baksınlar da görsünlerrrrrr :110: $images.jpg

bunları iftardan sonra sardımmmm:KK6::KK6:dondurucuya attım artık her sahurda böreklerimm hazurrr:KK56::KK56:

iftara da bi kıymalı makarna yapmışım kiiiii:KK39::KK9:

taze fasulye vardı ona anneme yedirdim sadece makarna yedim ne kadan güzel olmuş yaa:KK56::KK9::KK9:

soğanlı kıymalı tavsiye edilirr:KK16::KK16::KK16::KK16:

sonna daaa bahçeye bi kilim attık annemikoyla kahvemizi hüpürdettiiikkkk :nazar::KK9:

bakınızzz elif hanım bu foto sizin içiinnnn $DSC02095.jpg

bilmem annatabildim miiiii:kk77::kk77::kk77: :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

gece de nişanlıcanla konuşurken saat 1.30 olmuş :KK53::KK53:

farketmem ve yatağa koşmam arasında geçen zaman 5 sn falandı sanırım:KK9:

3 de bida kaltım sahurr için:KK56::KK56::KK56:

sonra bida yattım bida kaltım derken aha da burdayımmmmm :KK3::KK3::KK3::KK3::KK16::KK16::KK16::KK16:

Elimle ufalayarak çözdürecem yani, tamamdır:KK34:

Aaa kuzum sen yalnız mı yaşıyorsun, neden ki ailen nerede?:44:

Tamamdır, ilk tupperım olarak ben bu mucize şekerleri aliiimmmm:KK9::KK9: İsimleri de ne tatlı bunların yaa:KK9:
Sihirli saklama serisi, mucize şekerleeerrrr:KK9:
Ay lav dem:KK16::KK16:

evet canım yanlız yaşıyorum, istanbuldayım ben, ailem avrupa yakasında ben anadolu yakasına taşındım işe başlayınca, bir de evlenince bu tarafta oturiciimm onun için kendime bi hayat kurdum bu tarafta evlnene kdr :26:

Elif :KK3: Yemek paylaş fikir oluyor :KK31:Tupper benimde yok ben maydonozu falan dolap poşetine koyuyorum ne yapacağım akşamdan belli ise sabah çıkarıyorum belli değil ise acil durumlarda sıcak su yada elimle ufalayarak çözüyorum..

Lastikliler çok iyi oluyor canım English home de var sanırım ama yanlış hatırlıyor da olabilirim...
Akşam unutmazsam senin için sorarım yanından geçiyorum çünkü :KK9:

Pınarıma ne oldu :KK25::KK25:

Kuzum sana fikir olmaz ki asıl senin maşAllahın var vallaaaaa:KK52::KK9::KK9:
Maydonozu herkes dolaba atıyomuş demek, benimkilerde ööle melül melül sürünüyooo:KK9:
Semizotunu dereotunu fln da dolaba atabilir miyim peki maydonoz gibidir di mi onlar da?:26:

Ayyy yolun geçiyosa benim için sorabilir misin biiii:kk77:
Bu arada o yol ne güzel yolmuş ööölleeee:KK16:

kızlar unutmadan carte dorun sitesinde çok pratik ve hafif tatlı tarifleri var dondurmalı hemde bakınız çok güzel meyveli tatlılar var

bunu düşünüyorum yapmayı

Tarifler - ŞEKERLE FIRINLANMIŞ MEYVELER | Carte d'Or

Giiizzz yemin ediyorum ağzım sulandı yaaa:KK56:
Hepsi nasıl mükemmel duruyo öyleeeee:KK56:
Carte dor alıp deniciiiim birini hemeeeeeennnn:KK56:
Cuma gecesi geç yaticez dedim ya, o gün deneyelim bi olmadııı:KK56:
Bizde twistercıyız çok fenaaaa:131::131::131:
Markete gidince bi 10 tane felan alıyoruz, dolaba atıyoruz, çıkar çıkar ye canın istediğindeee:KK56:
Hiç dondurmasızlık çekmedik henüüüzzz:131:

tünaydııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bir adet sevgi pıtırcığı geldiiiiii :KK69::KK17::KK17:

acucuk doktora gidip geldimmm :21::21:

hımm şeyy:KK17:dk hapı aldım geldim :KK17::KK17::KK17:

neysee geçeyim bari onuu:KK1:

birileriiiii sigara böreklerimi merak etmişşş :63::63:

baksınlar da görsünlerrrrrr :110:Eki Görüntüle 752926

bunları iftardan sonra sardımmmm:KK6::KK6:dondurucuya attım artık her sahurda böreklerimm hazurrr:KK56::KK56:

iftara da bi kıymalı makarna yapmışım kiiiii:KK39::KK9:

taze fasulye vardı ona anneme yedirdim sadece makarna yedim ne kadan güzel olmuş yaa:KK56::KK9::KK9:

soğanlı kıymalı tavsiye edilirr:KK16::KK16::KK16::KK16:

sonna daaa bahçeye bi kilim attık annemikoyla kahvemizi hüpürdettiiikkkk :nazar::KK9:

bakınızzz elif hanım bu foto sizin içiinnnnEki Görüntüle 752929

bilmem annatabildim miiiii:kk77::kk77::kk77: :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

gece de nişanlıcanla konuşurken saat 1.30 olmuş :KK53::KK53:

farketmem ve yatağa koşmam arasında geçen zaman 5 sn falandı sanırım:KK9:

3 de bida kaltım sahurr için:KK56::KK56::KK56:

sonra bida yattım bida kaltım derken aha da burdayımmmmm :KK3::KK3::KK3::KK3::KK16::KK16::KK16::KK16:

İyi ki geldi hoş geldi pıtırcıııııkkkkkkkkkk:KK54::KK54::KK54:
Şlap şlap yapıştım dombak yanacıklarınaaaa:KK54::KK54::KK9::KK9::KK9::KK52:

Aldın mı bakam hapını? Ayrıntıya girmeyelim sevmiyom pek biliyosuuunnnn:KK9::KK9:
Yasmin mi önerdi kuzum?

Anaaaammm sarmış kızcem sigara börekçikleriniiiiii:KK6:
Eferüm sanaaa:KK16:
Yannız bu resimdekiler senin diil di miii?
Ziraaa bu kadar düzgün sarmış olabiler misin bilemediiimmmmmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52:

İftarda da kıymalı makarna demek, benim eşim de sevebilir bunu aslındaaaa:KK19::KK28:
Hemen bana tarif yazıyosuuuunnnn:KK56:
Keşke fotocuk atsaydın ondan daaaaa:97:

Yaaa yine mi bahçeeeee:KK25::KK5::KK5:
Gizi ve seni kıskanıyom ben artıkııınnn!:KK14::KK5:
Benimde bahçem olsuuunnnn, baaa ne kiiiiiii:KK33::KK33:
Bu arada kahven cidden iyi olmuuuşşşş:kk77::kk77::KK9:
Ben utanmıştım resmen yaaa kahvem yüzünden:KK9::KK9:
Acil öğrenmem gerek, bilmiyorum yanlışım neredeeeeee:KK53::KK53::KK52::KK52::KK52:

Nişanlıcanla konuşmalaaaaarrr:KK19::KK16:
O zaman bugün 'hayat sevince güzeeeeelll!' modundayıızzz:KK69:
Bildim miii?:KK69:

evet canım yanlız yaşıyorum, istanbuldayım ben, ailem avrupa yakasında ben anadolu yakasına taşındım işe başlayınca, bir de evlenince bu tarafta oturiciimm onun için kendime bi hayat kurdum bu tarafta evlnene kdr :26:

Hiç yalnız yaşamadım ama hep çekinmişimdir yalnız yaşamaktan
Önce okul kucağı, sonra ana kucağı, sonra koca kucağı mod oldum ben:KK60::KK60:

Hele hele İstanbul'daaa:18:
Aferin sana kuzum, gerçekten tebrik ettim seniiiii:KK9:
Böylece ev hayatına alışmış olursun, evlenince daha kolay olur
Geçi ailen de sık sık geliyordur sanaaa:KK16:

İyi ki geldi hoş geldi pıtırcıııııkkkkkkkkkk:KK54::KK54::KK54:
Şlap şlap yapıştım dombak yanacıklarınaaaa:KK54::KK54::KK9::KK9::KK9::KK52:

Aldın mı bakam hapını? Ayrıntıya girmeyelim sevmiyom pek biliyosuuunnnn:KK9::KK9:
Yasmin mi önerdi kuzum?

Anaaaammm sarmış kızcem sigara börekçikleriniiiiii:KK6:
Eferüm sanaaa:KK16:
Yannız bu resimdekiler senin diil di miii?
Ziraaa bu kadar düzgün sarmış olabiler misin bilemediiimmmmmm:KK53::KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52:

İftarda da kıymalı makarna demek, benim eşim de sevebilir bunu aslındaaaa:KK19::KK28:
Hemen bana tarif yazıyosuuuunnnn:KK56:
Keşke fotocuk atsaydın ondan daaaaa:97:

Yaaa yine mi bahçeeeee:KK25::KK5::KK5:
Gizi ve seni kıskanıyom ben artıkııınnn!:KK14::KK5:
Benimde bahçem olsuuunnnn, baaa ne kiiiiiii:KK33::KK33:
Bu arada kahven cidden iyi olmuuuşşşş:kk77::kk77::KK9:
Ben utanmıştım resmen yaaa kahvem yüzünden:KK9::KK9:
Acil öğrenmem gerek, bilmiyorum yanlışım neredeeeeee:KK53::KK53::KK52::KK52::KK52:

Nişanlıcanla konuşmalaaaaarrr:KK19::KK16:
O zaman bugün 'hayat sevince güzeeeeelll!' modundayıızzz:KK69:
Bildim miii?:KK69:

sondan başlim o vakittt :21::21:

ebbbeeeetttt hayat sevince güzel :KK17::KK19::KK69: :KK69:

sigara böööörrekleri benim değil tabisi benimkiler itiraf ediyorum kısa ve şişman oluyolarr:KK9::KK9:

tam sigara formatına sokamıyorum bi türlüüü:KK30::KK9::KK9:

canın çeksin diye koydum oniiiiii:KK56::KK56::KK56::KK9:

ama kahveler benümmm:KK76::KK76::KK76:

hemen nası yapıyorum ben onu anlatayım :KK6::KK6:

1 fincana 1 tatlı kaşığı kahve ve tek şeker atıyorum ben orta oluyo artık orası sana kalmış

bunlar daha ocağa koymadan ve hiç karıştırmadan ocağa alıyoruzzzz :21:

bi müddet bekletiyoruz kaynamaya yakın hafif bi karıştırıyoruz:KK8:

kaynayınca üstünden bi tatlı kaşığı köpüğü bir fincana olacak şekilde köpükleri paylaştırıp yeniden ocağa biraz daha kaynayınca komple fincana alıp höpürdetiyoruz :nazar::nazar::nazar:

anlatabildim miii:44:

evetse makarnaya geçeyim o zaman:KK9:

makarna için de kıyma yağlıysa tavaya hiç yağ koymadan bir adet soğanı hafif kavur hemen sonra kıymayı koy birlikte kavrulsunlar.pişmesine yakın tuz kırmızı biber kara biberle tatlandır:KK39:

haşlanmış makarnayı al bu karışımın içine 2 tur döndür tamamdırrr:KK56::KK56::KK56::KK56:

çok güzel oluyo ama yaaa:KK39::KK39:

acıkıyorum sanırım :18::26:

fotosunu çekmemişim bunun hemen yumuldum ya ondan sanırsam :KK53:

bidakine çekerim artık:KK31:

hap mııı:KK17: yasmin veya microgynon dedi micronun dozu daha düşükmüş daha çok bunu tavsiye ederim dedi bende onu aldım

adeti beklicez artık:KK31::KK31:

çok konuştum dimi:KK25:

bitirmeden şunu eklemek istiyorum kiiiiii benim yanaklarım dombak diiiiiiiiiiiiillllll:KK22::KK22::KK22::KK22::KK9::KK9::KK9::KK9:

bide nazar etme nolur çalış seninde bahçen olurrr:KK33::KK33::KK33:

1,5 ay sonra benimde olmucak gerçi:26::KK53:

Hiç yalnız yaşamadım ama hep çekinmişimdir yalnız yaşamaktan
Önce okul kucağı, sonra ana kucağı, sonra koca kucağı mod oldum ben:KK60::KK60:

Hele hele İstanbul'daaa:18:
Aferin sana kuzum, gerçekten tebrik ettim seniiiii:KK9:
Böylece ev hayatına alışmış olursun, evlenince daha kolay olur
Geçi ailen de sık sık geliyordur sanaaa:KK16:

ayy teşkür ettim tatlımm

evet ev hayatına baya alıştım yemeklerimi de bu şekilde geliştiriyorum zaten hergün yeni bi yemek yapıyorum kendime :KK31:
sevgilican da geliyo ona da hazırlıyorum yiyoruz başbaşa :KK17::KK17:

ailemde geliyo sık sık annecikim taaa oaralardan yemecikler taşıyo bana kuzum ya:KK19:

pınaaarrcımm benımde buzlukta sigara boreğim ve patatesli böreğim var,
canım çekti fotoları görünce bende sahura yapayım bariiiii:KK52::KK52:
hazır ne iyi oluyodur dimi bi de sıcak sıcak yiceksin ohhhh:21:
börek canavarı beeennnnnn

sondan başlim o vakittt :21::21:

ebbbeeeetttt hayat sevince güzel :KK17::KK19::KK69: :KK69:

sigara böööörrekleri benim değil tabisi benimkiler itiraf ediyorum kısa ve şişman oluyolarr:KK9::KK9:

tam sigara formatına sokamıyorum bi türlüüü:KK30::KK9::KK9:

canın çeksin diye koydum oniiiiii:KK56::KK56::KK56::KK9:

ama kahveler benümmm:KK76::KK76::KK76:

hemen nası yapıyorum ben onu anlatayım :KK6::KK6:

1 fincana 1 tatlı kaşığı kahve ve tek şeker atıyorum ben orta oluyo artık orası sana kalmış

bunlar daha ocağa koymadan ve hiç karıştırmadan ocağa alıyoruzzzz :21:

bi müddet bekletiyoruz kaynamaya yakın hafif bi karıştırıyoruz:KK8:

kaynayınca üstünden bi tatlı kaşığı köpüğü bir fincana olacak şekilde köpükleri paylaştırıp yeniden ocağa biraz daha kaynayınca komple fincana alıp höpürdetiyoruz :nazar::nazar::nazar:

anlatabildim miii:44:

evetse makarnaya geçeyim o zaman:KK9:

makarna için de kıyma yağlıysa tavaya hiç yağ koyma
dan bir adet soğanı hafif kavur hemen sonra kıymayı koy birlikte kavrulsunlar.pişmesine yakın tuz kırmızı biber kara biberle tatlandır:KK39:

haşlanmış makarnayı al bu karışımın içine 2 tur döndür tamamdırrr:KK56::KK56::KK56::KK56:

çok güzel oluyo ama yaaa:KK39::KK39:

acıkıyorum sanırım :18::26:

fotosunu çekmemişim bunun hemen yumuldum ya ondan sanırsam :KK53:

bidakine çekerim artık:KK31:

hap mııı:KK17: yasmin veya microgynon dedi micronun dozu daha düşükmüş daha çok bunu tavsiye ederim dedi bende onu aldım

adeti beklicez artık:KK31::KK31:

çok konuştum dimi:KK25:

bitirmeden şunu eklemek istiyorum kiiiiii benim yanaklarım dombak diiiiiiiiiiiiillllll:KK22::KK22::KK22::KK22::KK9::KK9::KK9::KK9:

bide nazar etme nolur çalış seninde bahçen olurrr:KK33::KK33::KK33:

1,5 ay sonra benimde olmucak gerçi:26::KK53:

Hayatın sevince güzel olmasına sevindim kiiiii:KK69:

Kısa ve şişman oluyo dimeeeekkkk:KK1:
Niden acabaaaa:KK33::KK33::KK33:

Yahuuu bi kahve için bu kadar uğraşmak yerine nescafe yapıp kurtulsak yaaaa:KK53::KK9:
Yanii kim çıkarmış bu türk kahvesini arkideeeşşş:KK9::KK9:
Tamam tarif anlaşıldııı:KK34:
Bakalım bi gün deneyip sonna da sana resmini atiiiiccciiimmm, olamdı fotoşoplan köpük eklerim napiiimmmmm:KK60::KK60:

Makarna tarifi de anlaşıldıııııı:KK6:
Ellerine sağlık yaaaa:KK56:
Ahhh annem olaydı ben bööle tariflerlen mi uğraşırdım hiç:KK9:

Şahsen ailelerle birlikte yaşama geleneğini bozanı esefle kınıyorum:KK53::KK9::KK9:

O hapi hiç duymadıydım yahuu ben:KK1:
Son ay artık başla kuzum, hayırlısıylan dk hapına karar vermen de başarı senin için:KK60:

'Eliiifff ben annamıyom bu işiii, Eliiiffff biz başka bişi düşündüüüüüük' gibi maillerinden kurtuldum mu ben şimdiii:KK33::KK9:
Şaka dabüküdeneeeee:KK16:
aklına takılan bişii olursa sor, kullanma sürecinde.
Sahi bu da 28 gün kullan 7 gün ara şeklinde mii?:26:

Senin yanakalrın da benümküü gibiiii dombak işteeee:KK9::KK9:
Napalım Allah bizi böööle yaratmıışşş:KK9::KK9::KK9:

Ben balkona çıkmayı hiç sevemzdim önceden, o zamanlar 80 kiloydum, annem balkonda yiyeylim diince oooo kim mutfaktan oraya taşicek şimdi derdiiimmm:KK9::KK9:
Siz taşırsanız balkonda yerim derdiiimmmm:KK9::KK9:
Üşengeçliğin dibiiii:KK9::KK9:
Sonna balkona alıştım geçen yıl, şimdi de bahçelilere özeniyooommmm:KK9:
Acaba seneye sokak çuçuklarıyla filan mı yaşamak isticem ki ben:KK60::KK60:

ayy teşkür ettim tatlımm

evet ev hayatına baya alıştım yemeklerimi de bu şekilde geliştiriyorum zaten hergün yeni bi yemek yapıyorum kendime :KK31:
sevgilican da geliyo ona da hazırlıyorum yiyoruz başbaşa :KK17::KK17:

ailemde geliyo sık sık annecikim taaa oaralardan yemecikler taşıyo bana kuzum ya:KK19:

pınaaarrcımm benımde buzlukta sigara boreğim ve patatesli böreğim var,
canım çekti fotoları görünce bende sahura yapayım bariiiii:KK52::KK52:
hazır ne iyi oluyodur dimi bi de sıcak sıcak yiceksin ohhhh:21:
börek canavarı beeennnnnn

Ooo evde misafir de ağırlıyosun yaniii:KK9:

Anneler hep ööle yaaa, benimkide getiriyorduuu:KK5:
Bi aya yakın zamandır burada diil de, uzağa gelin gitmiş gibiyim şu sıralar.
Ana baba bacı kimsem yok bu şehirdeeeee:KK14::KK14:

Neyse duygulanmak yok, hayatı öğreniyosun sen Elif!:KK16::KK9::KK9:

Benim annemde gelip bizde de pişirmişti bi kere, bi de kendi düdüklüsünü getirmiiişşş:KK9::KK9:
Bende yok mu anne sanki dedim, olsun benimkini biliyom ben, iyi pişiriyo dediii:KK9:
Düdüklüsü de emekttaaaarr, yılların şeysi yanii:KK9:
Annem can can!:KK69:

Börek canavarı sen, tüm yemeklerin canavarı da ben:KK60:

aylaynırr:KK16:ben de böyle diyim didim:KK30:

bende börek canavarıyım :KK53: çok severim her türlüsünü :KK56::KK56::KK56::KK56:

patatesli de ne güzel olur heeeee :21::21::KK9::KK9:

**

elifciiikkkiiiimmm bende sevindim ki çokcana :KK16::KK16::KK16:

kısa ve şişmanlar sigara değil de puro gibiii :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

olsun tadı perfecto olduktan sonra boyut önemsiz :KK53::KK53:

eneee ayıp oldu biraz buuu :KK30:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

benim kahve de köpüksüz olurdu hep bu yöntem birebir yani:KK34:

yap yap bakalım ama fotoşopunu yakalarsammmm :KK22::KK37:

makarnayı da yap çok enfes oluyo:KK39:

hap 28 gün değil yaaa:26: 21 gün :26: bu hap mı öyle acaba yoksa hepsi 21 gün değilmiydiiii:44:

bak hala tam anlamamışımm :KK5::KK9::KK9::KK9:

sormam artık sanaaa:KK19::KK19: bu kadar insana rezil rüsva ettin beniii:KK20: :KK53:

karar verdim ya gerisi olur gider gari:KK33::KK33:

bizim evde de balkon yok bahçe var :21::21::21:

balkona alışmam gerekecek benim de :KK31::KK31:

pofff :KK14:anam evlenmirem evlenmirem el çekin benden :KK24::KK30:

X