Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

tabii helikopterimiz NO PARK yazan yerde zaten

Ben özel uçağımla gitsem diyorduummm:82::82::82:
Şimdi helikopterin sesiydi, rüzgarıydııı hiç çekemiciiiiimmm

ne zaman gidiyorum dedin kız artis yaaaa gezmeye gidiyor hayırlı evlat büyüklerini görücek illa iyi git git muşta ne meşhur onu getir bana şaka bir yana sağlıcakla git gel

Giiizzz şaka maka diil, getirsin tabiii
Atanma ikramııı olar bizeee

ne zaman gidiyorum dedin kız artis yaaaa gezmeye gidiyor hayırlı evlat büyüklerini görücek illa iyi git git muşta ne meşhur onu getir bana şaka bir yana sağlıcakla git gel

bi engel çıkmazsa pazar günü gidicez inşALLAH.. erkek kardeşimle gidicem. diğer kız kardeşimde muşta.
dayım ve eşi de muşta. yaz oldu diye herkescikler oraya toplanmış
ben sana nesi meşur getiririmde sen nasıl alcan

agustos gibi müsait olursak ben ve arkadaşım adalara gelmeyi düşünüyoruz. izmitten deniz yoluyla direk varmış.
seni aya yorgiye götürcem sözüm var biliyosun lazere gitmediğin için

elifim alntı yapmayı untmusum
teşekkür ederim öncelikle
hormon tedavisi görüyorum bi yandan bi sürü ilaç kullanıyorum işte
her doktora gitmemde ne kadar kısa zamanda cocuk sahiibi olursanız sizin ıcın okadar iyi diyodu.
evlilik işlerini hızlandıralım derken sözü attık falan

şimdi ilaçlarımı kullanıyorum.
çok kafaya takmıyorum eskisi gibi
rabbime el açıp dua ediyorum derdi veren de dermanı verende o çünki..
neler var 15 yıl olmayıp 15 yıl sonra olanlar var..

hayırlısı herşeyin..

sibelim lütfen canım yapma öyle bişey.. ALLAH aşkına bu dünyada en değerli olan sensin. lütfen ilaçları geri al ve başkasının sana vermediği değeri sen kendine ver

perşembe çıkıcam

Ben özel uçağımla gitsem diyorduummm:82::82::82:
Şimdi helikopterin sesiydi, rüzgarıydııı hiç çekemiciiiiimmm
[/B]

hava koşullarından etkilenirsen karışmam

Giiiizzzz aslında ne güzel olurdu yaaaa
5 Mayıs Pazartesinden itibaren alalım biz balayını, ama size yetişemeyiz yine deee
Siz 11 inden önce gelmezsiniz

leüfüm 10 mayıss diyoz ama mayısın ütm cumartesileri olabiliyoo 3 mayıs bile bize göz kırpıyor biz o tarihler için ne zamandan salonu nikah günün almalıyız yani ne kadar gün önce 2014 mayısın günün alallım biz

sibel sana inanamıyorum yaptığın öyle yanlış ki anlatamam sen bildiğin tedavine devam etmemişsin yaa süreç seni kötü etkilediyse tamam psikolojin kötü ama kendine kıymışsın resmen yapma yapma ilaçlarını aksatma

kızzz kargo yap sanki iş adresimi bilmiyorsun şaplak yiyeceksin istiyorum mananee gel adaya beklerim bu arada izmitten deniz otosuyla 30 dakka felan sürüyor bilgidim kadarıyla tarifelere bakmak lazım yavrum

Sibelcim Rabbim şifa versin kuzum.
İlaçlarını kullan ihmal etme asla.
Hayatta kim olursa olsun senden önemli değil, bunu unutma.
Sağlığın, senin varlığın senin için ve ailen için her şeyden önce.
İnsanlar 40 50 yıllık eşlerinden ayrılıyorlar, kimse vazgeçilmez değil.
Hayat bir şekilde devam ediyor.
Gidenin arkasından dik durmak, kendi yolumuza bakmak gerekiyor.
Giden zaten gitmiş, senin umutsuzluğun hiçbir şeyi geri döndürmez.
Zaman ilaç her şeye.
Dİlerim hem hastalığın hem gönlün şifa bulur bir an önceee

şuan bende inanamıyorum kendime nasıl yaptım diye 1 ay kullanmadım 102 değerle gidip 135 le çıktım hastaneden
ama kullanıyorum 1 aydır ya yakında kontrol var işte bu değerler sürekli oynuo ama benim hiç inmiyo :26:

Kızlar muhtemelen yazanlar olmuştur, şimdi dönemeyeceğim, çıkmam gereeek
Ama yarın yazarım mutlakaaaaa

Öpüyorum hepiniziii benim bal topiğimin balllıı bööööörrrreeeekkklleeerrriiii

Hayırlı akşamlar, hayırlı iftarlar olsun hepinizeeee
Yarın bu uykusuzluğumuzu atıverelim de daha epenerjik dönüvereliiiimmmmmmm

İyi akşamlar!
Muah yaptım şappadanak!

saolasın canım benimm..
işte o kötü pskolji döneminde ben yapamadım bunu dik duramadım
gerçekleri bile bile ben yanlış yaptım kendime yaptım ama
herşey geçiyo ya
iyileşiyorummmm

sibelcim ne diyeceğimi bilemiyorum inan

tüylerim diken diken oldu ilaçlarını almadığını okuyunca

sanırım o dönem dünyanın sonu gibi göründü sana ama şu ara düzeldiğini ve daha iyi olduğunu tahmin ediyorum ki sende pişman olmuşsundur zaten

keşke dünyanın merkezinin o olmadığını daha evvel farketseydin

bunda da vardır elbet bi hayır:26:Allah şifa versin:26:

ve o sigarayı cidden bırakmalısın canım beni yanlış anlama bak zaten tedavin devam ediyomuş çok sağlıksız bu yaptığın

bide erken rezervasyon dönemi bile pahalıydı ya orası

boyumuzu aştı bende ısrar etmedim

**

elifim öyle mi dedim ben :26:

çok bencil gördüm şu an kendimi

ama iyi demişim yahu benden gerisi tufan

pınarcım hayat işte nerde ne zaman karşına ne çıkıcak bilemiyosun
az oluyorum diye gittim hiç beklemediğim aklıma bile gelmeyen bi sonuç aldım
ve o dönem evet dünyanın sonuydu sanki benim için
bugün 2 ay oldu tam daha iyiyim iyiye gidiyorum her konuda iyi oldukça dönüp baktıgımdan neden kendini heba ettin okadar diyorum
işte elden olmayan şeyler malesef...
hiçbi zamanda isyan etmedim hala herşeyime herşeye şükürler olsun rabbim beterlerinden korusun hepimizi

amin

hepsi birer tecrübe oluyor işte

o zaman acını dibine kadar yaşamışsın iyi de yapmışsın yoksa bugün iyiki diyemezdin

ama ilaclarını bırakmak olmamış yakışmamış bu kocaman kıza

zararın neresinden kardır deyip hayatı yakalaman çok güzel ama

dilerim tez zamanda mutluluk bulsun seni

cnm adın sibel heralde bende gamze
sibelciğim dünde dediğim gibi üzme kendini insanlar neler görüyor geçiriyor inan hiç birisi katlanılmaz değil ben annemi babamı kanserden kaybettim tamda ihtiyacım olan zamanlarda ama bak ayaktayım yuvamı bile kurdum tedavine devam et allah'ın izni ile hamilede kalırsın rabbim karşına seni çok mutlu edecek helal süt emmiş birini kesin çıkaracaktır sen yüreğini ferah tut ve bu mübarek aylarda bol bol dua et

kesinlikle pınarım hepsi birer tecrbe işte
teşekkür ederimm güzel dileklerin için

memnun oldum gamzecim evet sibel ismim
çok üzüldüm mekanları cennet olsun inş hem anne baba zor olsa gerek :26: neleri var daha diyorum ben işte böyle şeyler okuyunca halime şükretmemek elde değil herkez hayatta birşeylerle sınanıyo kesinlikle
içim ferah artık zaten kuzum duayla yatıp duayla kalkar oldum Allaha sığınmakta başka bişi yapamam zaten

sibel cnm pko mu var sende

hyr cnm. aslnda gittim varmı diye tüylenme vs den sonra ama bana ilaçlar yan etki yapmış tamamen.
ama tahlillere bakınca sadece erken menopoz dendi bana.
pko da şişmanlama tüylenme hormon bozuklugu adet düzensizliği vs oluyomuş

ben işte adet olamıyorum ama 2 kilo aldım tüylnmede oldu ama pko sun denmedi :26:

aynen cnm hayat bir sınav önemli olan bu sınavı en iyi şekilde geçmek ama bu aşamada üzülüyoruz sıkılıyoruz seviniyoruz kurduğumuz hayaller yıkılıyor biyerde okumuştum biz plan yaparken melekler halimize acırlarmış çünkü gerçekleşmeme olasılığı çok yüksek bende o nedenle hep inş allah'ın izni ile diyorum sende öyle düşün cnm allah'ın razı gelmediği bir ilişkin vardı belkide

"Görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler"

tabiki nelerle karşılaşıyo insanlar herşey Allahtan dedim ya ben hiçbizaman isyan etmedim herşeye şükrettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…