Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

peki aplaaa:KK53:

bu gidişle benim de öyle olacak:18:

çay bardağım bilem yok henüzzz:KK30:

yani misafirlik var da günlük yok

eneee kocaya bak yemek yapma kahvaltı mı yaparız dedi ilk iftarda :KK9::KK9::KK9:

iftihar ettim :KK53::KK9::KK9::KK9:

en sağlam görünen demekkk:KK28:

önce çarşı sonra ev yemeği de annem yapacakmış bugün :KK76::KK76::KK76::KK76:abicanlar gelcekmiş iftara :KK16::KK16::KK16:

ben pide alıp gideyim bariiiii:KK56::KK56::KK56:

bende belli olsun diye bekledim gamzecim hep ama belli olalı nerdeyse 1 ay olacak hala alamadım:KK53:

bu arada hoşgeldin topiğimizeeee:KK16::KK16::KK16:

Pınar bende kendisi ile iftihar etmek isterdim ama onun derdi başka ondan istemedi bişi :KK24::KK24::KK24:

eneee kocaya bak yemek yapma kahvaltı mı yaparız dedi ilk iftarda :KK9::KK9::KK9:

önce çarşı sonra ev yemeği de annem yapacakmış bugün :KK76::KK76::KK76::KK76:abicanlar gelcekmiş iftara :KK16::KK16::KK16:

bende belli olsun diye bekledim gamzecim hep ama belli olalı nerdeyse 1 ay olacak hala alamadım:KK53:

hoşbulduk cnm:KK16: sabahtan beri kötüydüm anca kendime geldim baktım kız dolmuş burası atladım hemen:KK9::KK9: olsun cnm alınır bu arada 2 tk al derim bir tanesi günlük bir tanesi misafirlik olsun:KK34: günlük kullanılan ıslanıyor falan sinir oluyorum ama oluyor malesef:KK31:

Öyle kuzum, alnında ki elbet çıkacak pat karşına :KK53:
Ayy hiiç sorma sibeeeeeell canım çekti görünceee :KK17:
Bidee :KK14: iyice vurdu yaktı geçti beni :KK9:

hihihiiiiiii sormaaaa öff :KK9: son bilmem kaç saat acabaaa boluya yiaa :KK53: saatide bılmıom

hayırlısı cnm bende kimsecikleri istemezken şimdiki çalıştığım şirkete bir girdim eşimi gördüm hiç tanımadan vuruldum resmen sonra tanıdıkça dahada bağlandım bak 2 aylık evliyiz rabbim hayırlısıyla karşılaştırsın seni inş:KK16::KK16:

ayy ne güzel hayırlı olsun daha taze gelinciksin ne güzel canım bi ömür musmutlu olun inşallah
1.5 yıl sözlü kaldık biz yarın 2 ay olucak işte bitti...
sevgili olsak zor olmazdı ama sözlü olunca braz zor oldu 2 ay öncesine göre az daha iyyimm daha iyi olmaya calısıyorum işte
hayat devam ediyor ve er geç elbet cıkıcak birileri karsıma :KK31:

ap aşık:KK69: ap aşık olmasa da musmutlu:KK16: huphuzurlu dopdolu arkideşlerim benimmmm :KK19::KK19::KK19::KK19:

ben çıkıyorum artık

dolana dolana evin yolunu bulmam lazım dahaa :KK1::KK1:

tabi önce klozet takımı neyn bulmam lazım :KK14::KK14:

dua edin bana rast gelsinnn :21::21::21:

hepinizi mıncırdımm :KK19::KK19::KK19:

iyi akşamlar :KK54:hayırlı iftarlarrr:KK56: :KK9:

Ahahhayt :KK53::KK53:
İğrenç birşey söyliceem önce :KK23:
Eliiff kesin sabahları mantı diyorsun sen :KK53: Çok mantıklıı kızıımm valla bende öyle yapcam :KK9:
Ama nişanlım öğrensene ne duruyorsun beni aç mı bırakcan diyo arada :KK9:

Aman boşver öğreniyoomm bende sen:KK9:
Benimki de az dalga geçmemiştiii:KK9:
Bide çeyizim yok diye dalga geçerdii:KK9:
Hem öyle kötü olmadı benim hiç bi yemeğimi gayet başarılı gidiyorum şimdilik:KK17:
Sende öyle olursun kiii:KK16:

aminnnn canımmm esincimm kocaman amin diyorm ama şuan kalsın tabi daha zamanı var istemiorumda kimsecikleri :KK19:
raabbim yazmıştır alnımıza bakalım ya :KK31:

kızlarrrrr oruc oruc tatlıdan yemekden mamişlerden bahsediosunuz yaa :KK53:

Ramazan da hep böyle oluyo insan varya, resmen can çekiyo işte caaannn:KK56:
alimin fikri zikri hesabıı:KK9:

Zaten bunu sevmeyen varsa kafasına :KK22::KK22:
:KK1::KK1::KK1:
Bi gün yapayım yahu çok oldu yapmayalı

Yap yap bize de resim at:KK56:
Bende bi 20 gün önce felan yapmıştım, ne güzel gitmişti akşam çayının yanınaaa:KK56:

hoşbulduk cnm:KK16: bizde çok gezip tozduk ama ramazanda pek çıkamayız heralde sıcaklar oruç derken bayramı bekliyecez:KK9:evlilik çok güzel son sürat gidiyor ama zaman geçmiyor ben 1 senelik olmak istiyorum artık :KK9:

Biz akşamları gezme planlarındayız şu sıralar:KK9:
Hatta hafta sonları içindeee:KK56::KK9:
İftara sahura gitmek istiyoruz dışarıya sık sık:KK56:
Yalnız ayabamız olmadığından sahur işi zor:KK50:

Sen bi yıllık olup napacan kız:KK9:
Bende keşke 3 haftalık felan kalsaydım diyorum, 2 ay çok oldu yahuuu:KK9:

Bende gazerella mıydı neydi onu öneriyorum ütü için bir kez daha:KK9::KK6:
Ütü de zor iş ya, kim çıkardıysaaa:KK5:
Perdenin ütülenmeyeni oluyo da gömleğin niye olmuyo kiii:44:
O kadar ayyfon yapıyolar bilmem ne yapıyolar bi ütüsüz kıyafet bulamıyolar ala aaalaaa:KK47::KK9::KK9::KK9:
Kızdım şimdiii:KK9:

Çay bardağı bizim gibi çok çay içen çiftlere çok gidiyo kuzum:KK6:
Cidden lazım eve, bende 12+6 tane almışım sadece, bi 6 daha aldık geçende:nazar:

:KK6: aslında ben çok çalışkanım :KK6::KK6::KK33::KK33:

Benim kociş iftara kolay şeyler istiyo da Sahur'a istiyo da istiyo yani keşke iftara istese :KK9:

Biliyorum ki çalışkan olduğunuuuuu:KK16:
Oooo sahura çok şey isteyeni de zordur yaaaa:KK5:
İftarda istese ya aslındaa:KK9:
İnsanın gece bişii istemez genelde ama seninki tam tersi galiba:KK9:

hihihiiiiiii sormaaaa öff :KK9: son bilmem kaç saat acabaaa boluya yiaa :KK53: saatide bılmıom

ayy ne güzel hayırlı olsun daha taze gelinciksin ne güzel canım bi ömür musmutlu olun inşallah
sevgili olsak zor olmazdı ama sözlü olunca braz zor oldu 2 ay öncesine göre az daha iyyimm daha iyi olmaya calısıyorum işte
saol cnm benim hepimiz çook mutlu oluruz inş bir ömür boyu:KK16:ayrıldığını bilmiyordum cnm ama inan evlenip dört duvar arasına girip orda kötü durumlar yaşamak daha zor:KK31: allah'ım kimseye evlenip ayrılmayı nasip etmesin:KK31: sözlüyken bişilerin farkına varıp ilişkiyi bitirmek daha kolay karşına inş bir ömür boyu yaşayacağın biri çıkar:KK16:

ap aşık:KK69: ap aşık olmasa da musmutlu:KK16: huphuzurlu dopdolu arkideşlerim benimmmm :KK19::KK19::KK19::KK19:

ben çıkıyorum artık

İyi akşamlar canım rast gele :KK1::KK1::KK1:

saol cnm benim hepimiz çook mutlu oluruz inş bir ömür boyu:KK16:ayrıldığını bilmiyordum cnm ama inan evlenip dört duvar arasına girip orda kötü durumlar yaşamak daha zor:KK31: allah'ım kimseye evlenip ayrılmayı nasip etmesin:KK31: sözlüyken bişilerin farkına varıp ilişkiyi bitirmek daha kolay karşına inş bir ömür boyu yaşayacağın biri çıkar:KK16:

hayat işte canım ne zaman ne çıkıcak karşına bilemiosun önünü görerek yaşayamıosun ki..
hayırlısı bölymiş diip avutuyorum işte kendimi..
:KK31::KK31::KK31:

Pınar bende kendisi ile iftihar etmek isterdim ama onun derdi başka ondan istemedi bişi :KK24::KK24::KK24:

hadi yaaa:KK53: ne ola ki :44:

neyse karıştırmim fazla ben gidiyodum dimiiiiiii:KK53:

hoşbulduk cnm:KK16: sabahtan beri kötüydüm anca kendime geldim baktım kız dolmuş burası atladım hemen:KK9::KK9: olsun cnm alınır bu arada 2 tk al derim bir tanesi günlük bir tanesi misafirlik olsun:KK34: günlük kullanılan ıslanıyor falan sinir oluyorum ama oluyor malesef:KK31:

nen vardı geçmiş olsun :26:

burası kadınlar hamamı oldu tam :KK9::KK9::KK9:her telden her türdün kıç doluuuu:KK9::KK9::KK9::KK9:

sende sık sık gelll :KK16::KK16::KK16::KK16:

bide birini alayım hele de diğerini sonra bile alsam olur:KK9::KK9::KK9:

ne bileyim cnm 1 sene olup evliliğimi adam akıllı oturtmak istiyorum düzenip oturdu ama sanki uzun zaman geçince evlilik daha da oturacakmış gibi geliyor:26:

pınar iyi akşamlar sanada iyi iftarlar:KK54:

Elifim şimdilk öyle ama düzelir zaten her gün tutamaz midesi rahatsız ara verir...:KK9:

Ben de çikiyorum kızlar iyi akşamlar hepinize iyi iftarlar :KK16:

Halil sezai mod'a bağladıım ''yangın vaarr'' :KK53::KK53:
İyi geçti ama hee, az kaldı azzcıkk :26:

Ayrıca üzme kendini sakıın ha. Hayırlısı buymuş demek ki güzelim. Birde iyi yönden düşünmek var dimi ama?
Rabbim hayırlısını yeri ve zamanı gelince alnının yazısını karşına çıkaraktır :KK16:

ben çıkıyorum artık

Ayy inşallah istediğin gibi birşey bulursun pınartoşş :KK17:
Bende senii mıncırdım :KK53::KK53: Akşam bize de abimler geliyoo, pide almaya çıkarım bende sadece kuzucum :18:
Hayırlı iftarlar canım :KK3:

Canım ben bilmiyordum hikayeni..
Hayırlısı neyse o olsun inşAllah.
Rabbim bir kapıyı kapar bir kapıyı açar, göreceksin

ben çıkıyorum artık

İyi akşamlar Pınarkoviiiiççççççç:KK16::KK16::KK16::KK16:
Bul da gel paylaş yarın bakeeeemmmmm:KK6:
Mıncırmış bideee, sapuuukkk:KK54::KK54::KK54::KK54:

hı hı dün markete gittik yemediği ne varsa almak istedi benim de sabahtan beri canım pasta istiyo bütün suç bu topikteki kızların :KK35::KK35: resim parlaştılar tarif paylaştılar :KK35:

Evet bütün suç benim!:KK9:
Kara murat benim kabul ediyoruuummm!!!:KK9::KK9:
Yalnız benimde canım çektiiiii:KK56:

hadi yaaa:KK53: ne ola ki :44:

neyse karıştırmim fazla ben gidiyodum dimiiiiiii:KK53:

nen vardı geçmiş olsun :26:

burası kadınlar hamamı oldu tam :KK9::KK9::KK9:her telden her türdün kıç doluuuu:KK9::KK9::KK9::KK9:

sende sık sık gelll :KK16::KK16::KK16::KK16:

bide birini alayım hele de diğerini sonra bile alsam olur:KK9::KK9::KK9:

ay ilahi nasılda güldürdün beni:KK9::KK9:tmm cnm gelirim:KK16: valla gebelik şüphem oluştu biraz tedirgin oldum:KK50:

Bonibooonnlllaaarrrr!!!!:KK16:
Topiğimizi dolduran bıcırııkkllaaarrr!:KK16:
Musmutluuuu, huphuzurluuuu, dopdoluuuu bir günü daha kapatıyoruuumm beeennn:KK3:

Yarın sabah epenerjik buluşmak üzereeee:KK54:
Elif kaçar:KK54:

Halil sezai mod'a bağladıım ''yangın vaarr'' :KK53::KK53:
İyi geçti ama hee, az kaldı azzcıkk :26:

Ayrıca üzme kendini sakıın ha. Hayırlısı buymuş demek ki güzelim. Birde iyi yönden düşünmek var dimi ama?
Rabbim hayırlısını yeri ve zamanı gelince alnının yazısını karşına çıkaraktır :KK16:

Ayy inşallah istediğin gibi birşey bulursun pınartoşş :KK17:
Bende senii mıncırdım :KK53::KK53: Akşam bize de abimler geliyoo, pide almaya çıkarım bende sadece kuzucum :18:
Hayırlı iftarlar canım :KK3:

valla az kaldı kk saolsun bugün pek anlamadım nasıl akşam oldu :KK53:
üzülmemek elde değil güzelim ya ama toparlanmış halim bu benim iyiyim yani :KK31:
yıllarca kurcağın yuvayı hayal edip o hayelle yasıyosun eşyalarını alıyosun yavaştan bi bardak bile alsan aşkla alıyosun heycanla elele gidip alıyosun...
gün geliyo 2 yabancısın.. bunlara alışmak zor onca zamanın emeğin boşa gitmesi zor ..
ama hayat devam ediyo işte..:KK31:
neyse akşam akşam iç karartmıyım :KK9:

Canım ben bilmiyordum hikayeni..
Hayırlısı neyse o olsun inşAllah.
Rabbim bir kapıyı kapar bir kapıyı açar, göreceksin

İyi akşamlar Pınarkoviiiiççççççç:KK16::KK16::KK16::KK16:
Bul da gel paylaş yarın bakeeeemmmmm:KK6:
Mıncırmış bideee, sapuuukkk:KK54::KK54::KK54::KK54:

Evet bütün suç benim!:KK9:
Kara murat benim kabul ediyoruuummm!!!:KK9::KK9:
Yalnız benimde canım çektiiiii:KK56:

elifimm iyi akşamlar kuzumm :KK3:
aynen 2013 topiğinde pek konusamadık senle ama sözlüydüm ben 2 ay önce attık malesef.
hayırlısı..
görüşmek üzere kuzum..:KK16:

Bonibooonnlllaaarrrr!!!!:KK16:
Topiğimizi dolduran bıcırııkkllaaarrr!:KK16:
Musmutluuuu, huphuzurluuuu, dopdoluuuu bir günü daha kapatıyoruuumm beeennn:KK3:

Yarın sabah epenerjik buluşmak üzereeee:KK54:
Elif kaçar:KK54:

Senin enerjin bizim enerjiyi arttırıyor şekeriim :KK53:
Sende enerjikk GEEEL ! :KK17::KK17:
Hayırlı iftarlar Elifff , görüşürüz :KK3:

iyi akşamlar gelincikler gamzede kaçar öptüm hepinizi:KK54::KK54:

Yeni bi gelin daha hoşgeldin, güle güle gamzecim :KK31:
Hayırlı iftarlar gene gel :KK17:

X