Antalyal Nisan Anneleri...

Gürkan beyi bende biliyorum 4 boyutlu ultrasonumuzu onun muaynehanesinde çektirmiştim ve havva hanım yönlendirmişti bizi ona Gürkan bey Havva hanımın hocası aynı zamanda. İşte en başta bu konudan bahsetmiştik herkes aynı doktoru beğenmeyebilir bu elektrik meselesi, siz memnun kalmamışsınız ama ben cok memnun kaldım o yüzden bir kaç doktor denemekte fayda var derim.

benim doktorumda gürkan zorluydu bende yaşam hastanesinde yaptım doğumumu harika bi doktor ve harika bi hastaneçok çok memnun kaldım hemşireler 1 dk boş bırakmadılar her seferinde emzirmeye onlar geldi hepsine tekrar teşekkürler
ayrıcxa andeva hakkında bişey duydum ve çok tırsmıştım o yüzden hiçç gitmedim ama arkadasım orada doğum yaptı ve memnundu

arkadaşlar ben antalya devlet hastanesinde normal doğum yaptım.ebeler çok iyiydi.hemde beş kuruş ödemedim.çok rahat bi doğum oldu.allahım sana şükürler olsun.

off kıslarrr offf bu sitresten vallahi doğuramıcamm o hastane bu hastaanee derkensırnaşık şey bende devlette doğum yapıcam mustafa nalcıya giidorum baklım en çok korktuğum doğumda kötü muamele görmek :çok üzgünüm:

demekki sadece ben değilmişim böyle olan tüm anne adayları haklı olarak endişe duyuyor tabi
ben hamileliğimin başından beri doç.dr. gürkan zorluya gidiyorum sağolsun çok iyi bir doktor şikayetim yok ama pahalı bir doktor 140 tl muayene ücreti var doğum fiyatını hiç bilmiyorum birde tek hoşuma gitmeyen tarafı normal doğumu teşvik etmemesi sezeryana daha yakın gözküyor buda benim hiç hoşuma gitmiyor geçenlerde anadolu hastanesi zeki beye gittim tesadüf eseri gittim ama daha öncede adını duymuştum çok memnun kaldım bundan sonra oraya devam edip nasipse doğumumu orda yapmaya karar verdim normale teşvik etmesi çok hoşuma gitti umarım koşullar müsait olur ve epidural normal yapabilirim ama doktoru beğendim fiyatlarda şöyle normal hasta 90 tl hamile gidiyorsan 75 tl eğer sürekli düzenli gidersen 60 tl ayrıca 3 haftada bir kontrole çağırıyor birisinde ücret alıyor diğerinde almıyor fiyatta bana çok uygun geldiği için zeki beyi tercih ediyorum ikinci randevumu aldım bile tek zor olan gürken beyle konuşmak onuda kırmadan bırakacağımı söylemem gerek ne yapsamki nasıl söylesem fikri olan varmı kızlar :1no2:

canım bence gürkan beye para konusunu ac para yüzünden böyle falan de çok zorluyor bizi de ayrıca ben sezeryan için 2500 tl aldığını biliyodum hala öylemi bilmiyorum.evet asırı derecede sezeryan isteyen biri benimde dikkatimi çekmişti ama hep bi bildiği varmış gibi geldi sonuçta eşinide 2 kere sezeryan yaptırmış

bence kimseye bir açıklama yapmak zorunda değilsin çiğdemcim o da aman çiğdem niye beni bıraktı demez merak etme. drlar için çoğunlukla biz birer "X"iz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…