ANTALYADA YÜZ LAZER EPİLASYON İÇİN YER ÖNERİSİ

Halo123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2020
14
1
24
Antalyada aderma isimli yerde yüzüme lazer yaptırdım fakat yüzümde eskiden ayva tüyü olmasına rağmen şuan birsürü kıl oldu ve kalınlaştı çok zor durumdayım lütfen gerçekten kesin çözüm olabilecek deneyip memnun kaldığınız bir yer var mı çok mağdurum

Yüz bitmesi zor olan uğraştıran bir bölge . Yani nerede olursa olsun ilk aylarda düzenli gitmediğiniz sürece kıl şeklinde atacaktır. Ben yaptırmak istemiştim bana tuyleriniz sari uğraştırır ve eskisi gibi çıkmaz kıl haline gelir pisman olursunuz dediler bende yaptırmadım. Biyik bölgeme yaptiriyordum koronaya dek şimdi oda yok tabi ben cihaz aldim evde kendim uyguluyorum. Benim tuylerimin %20 si çıkıyor yalnızca. Bu arada antalyada değilim bilgi verme amaçlı yazdim

Yüze lazer epilasyon yaptırmakla hayatinin hatasını yapmışsın zaten. Yüzümdeki ince ayva tüyler için lazer yaptırdım. O ince tuyler yerine siyah belirgin tüyler geldi. Göz altlarımdaki boşluklara boynumun aşağısına kadar yayıldı. Keske gitmeden once burada biraz araştırma yapsaydin lazer epilasyonun yuze yarardan cok zarar verdigini ogrenmis olurdun.
Iyi bir igneli epilasyon merkezi bul. Araştır soruştur. Lazeri asla ama asla düşünme. Guzellik merkezlerinde para icin cok guzel ikna ediyorlar. Aman diyeyim

Siz bir çözüm buldunuz mu yani iğneli yaptırıyor musunuz şuan

Cihazın markası nedir peki

Cihazın markası nedir peki
Ben remington aldim memnunum piyasadaki cihazlar zaten hep aynı işlevi görüyor. Benim tüylerim az olduğu için aldim onuda belirteyim . Ama kurtarıcı midir yeni başlayanlar için evet kurtarıcıdır derim

Igneli tavsiye ederim kesin çözüm

Merhaba yüz için ben önermem lazeri iğneli yaptırmak en mantıklısı ve kesin çözüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…