Antalya’da tüp bebek tedavisi görüp hamile kalan hanımlar

turuncboncuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2024
13
4
31
Merhaba hanımlar. Antalya’da tüp bebek için hangi doktora gittiniz? Ben sıradan tedavi aşamasında iki doktora gittim ve ikiside çok başka konuştu. Bugün başka bir doktordan görüş almak için gittim tüp bebek için tedaviye başlamamın daha uygun olduğunu söyledi. Gidip memnun kaldığınız ve hamile kalabildiğiniz doktor önerisi alabilir miyim? Kafam çok karıştı.

Yaa maşallah Rabbim sağ sağlim kucağınıza da almayı nasip etsin Görüştüğüm 3 doktordan biriydi kendisi bende Şafak beye daha çok ısındım gibi
Amin ecmain canım Allah razı olsun rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah
Yaa gorustun mu şafak hocayla gerçekten işinin ehli iyiki onu sevmisim ha olur olmaz nasip işi ama gerçekten herkese öneriyorum benim ilki negatifti benden çok üzülmüştü çok şükür ikinciye nasip oldu insaAllah sanada vesile olur tüm işlemleri titizlikle kendisi yapıyor ve sorunun neyse sana açık bisekikde iyi veya kötü anlatiyor

Amin Rabbim isteyen herkesin kucağını boş bırakmasın inşallah Bana tüp bebek olmamı söyleyen ilk doktordu şafak bey. Diğer doktorum her şeyin normal olduğunu söylemişti. Başka bir görüş daha aldığım zaman tüp bebek yaptırmaya karar verdim. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı. Memorial’in laboratuvarının da çok iyi olduğunu duydum. Tüp bebekte o da çok etkiliymiş. Sormam da sakınca yoksa! Tedavi sırasında dikkat ettiğiniz başka bir şey var mıydı? Beslenme, spor ya da başka bir şey?

Senin sıkıntın ne bilmiyorum ama bende pco vardi lkinde de dikkat ettim ama öyle çok değil sigarayı birakmami söyledi hoca bırakamadım yani nasip olmadı kısacası ikinciye hergun günde bı avokado yedim sabah kahvaltı öncesi günde üç beş litre su içtim yürüyüş yaptım bol bol baklagil ve yesilik ağırlıklı beslendim paketli gıdaları hayatimdan çıkarttım bunlar transfer öncesi transfer sonrası içinde yine hergun bı avokado afedersin kabız olmamak için bı avuç Kuru kayısıyine Bill bol su ve ilaçlarımı dakik aldım bide çayı icmemi söyledi kahvaltıda bı bardak sıcak su içtim çay yerine kahve sigara vs gibi hiç birşey yiyip içmedim şimdilik aklıma gelenler bunlar merak ettiğin yada sormak istedigin birşey varsa sorabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…