Antalya’da önereceğiniz Tüp Bebek Doktoru/Merkezi kızlarrr yardımmm🌸🌸🌸🌸🌸🌸

Söylenmesi mi gerekiyo bilmiyorum bi şafak hocaya sorsan gitmeden ,tıp fakültesi vermiyor mesela dışarıda tedavi görecekler için,tüpler tıkalı olduğu için verirler muhtemelen.
Öyle yaparım

Bana kalsa hemen başlamak istiyorum vakit kaybetmeden ama bu kiloyla pozitif görür müyüm
Valla canım nasibinde varsa heralikarda olur yoksada iğne iplik te olsan olmaz ama hani hayat bu ya yarın ne getireceği belli olmaz ilerde vijdan azabı çekmekte de skmdiden başla spora sağlıklı beslenme ona göre de tedavine başla

Merhaba bende kemal beye gidiyorum hatta bugün doktordan geldim pazartesi yine kontrolum var hastane doktor gayet iyi benim yaş 31 erken menopoz sanırım yumurta bulamıyorlar klomen kullanmaya başladım

Merhaba bende kemal beye gidiyorum hatta bugün doktordan geldim pazartesi yine kontrolum var hastane doktor gayet iyi benim yaş 31 erken menopoz sanırım yumurta bulamıyorlar klomen kullanmaya başladım
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah doktorunuzla hep birebir görüşüyorsunuz değil mi

embriyo kalitesi neydi , opuyu ve transferi kemal bey mi yaptı?

Rabbim hakkınızda hayirlisni nasip etsin boş çevirmesin çok meşakkatli bir yol yaşayan bilir kemal beyde dedigim gibi ben öyle duyunca soğudum gitmedim inşaAllah öyle değildir

Yumurta toplama işlemine o girdi transferede Hande hanım girdi

15 yumurta toplama oldu 6 sı dolendi 3 5 gün embriyosu oldu sadece 1 çok iyi kalite 2 Side iyi kaliteydi sadece
Benimle aynı olmuş .
Transfer hazırlığında estofem corasprin Progestan fitil ve iğne kullandım . Siz neler kullandınız ?
Transferde ekstra bir işlem yaptılar mı çok merak ediyorum. Rahime çizik yada embriyo glue gebelik aşısı yada serumu falan

Coraspin progestan folik asit kullandım ekstra bir işlem olmadı sadece doğal yolla transfer oldum oda ilaçsız

Yakın zamanda Antalya Memorial’da Şafak hocada tedaviye başladım. Geçen ay çekilen rahim filminde iki tüpün de tıkalı ve şiş olduğu tespit edildi. Hidrosalpinks teşhisi konuldu. Tüplerin açılma ihtimali yokmuş üç taraflar tıkalı olduğu için. Zaten rahim filminde de açılmadılar. Tüp bebek tedavisine başladık şimdi belirlenen dozda gonal iğne vuruyorum göbekten. Önce embriyo oluşturulacak. Sonrasında da tüplerin tamamen çıkarılması için ameliyat olmam gerekiyor. Tüplerdeki sıvının transfer edilen embriyoyu düşürme ihtimali varmış. Bir yandan tedirginim, şaşkınım, korkuyorum. Bir yandan heyecanlıyım. Benzer süreç yaşayan var mı?
Şu an için yumurta sayım iyi, 6 ile 7,5 cm büyüklükteler. Daha ne kadar büyüyecekler toplama için acaba Şafak hoca çok bilgili ve samimi ben çok memnun kaldım kendisinden. Umarım süreci çabucak atlatırım yıllarca çocuk sahibi olmaya çabalayıp bunca zamanın boşa geçtiğini öğrenmek beni çok üzüyor. Kafamı nasıl dağıtacağımı bilmiyorum, bu süreçte yoga falan iyi gelir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…