Antalya’da önereceğiniz Tüp Bebek Doktoru/Merkezi kızlarrr yardımmm🌸🌸🌸🌸🌸🌸

İlaçlar için geçerliyse ne mutlu o zaman devletteki dosyamı mı alıp gitmem gerekiyor tabi orda kullandığım da görünecek 2.denemem olarak geçecek . Benim ilk denemem eğitim araştırma da oldu doktor Burak hocaydı. 16 yumurta toplandı 6 tanesi çok olgunlaştı diye kullanılamamış 10 tanesinden 9 döllendi 5 devam etti 4 embriyo oldu . İlk baş tek transfer yapıldı 5.gün 4aa tutmadı . İkinci transfer 2 adet 5.gün 4aa 4bb tutmadı test tarihi 12.08 ama idrar testi negatif maalesef …

Hakkında hayırlısı olsun rabbim emeklerini boşa çıkarmasın ben dış merkezli gittiğim için maliyeti çok oldu bana ama hastane ilaçlar dondurma 45 bin bile tutmamistir özel degilse sıkıntın neydi senin raporda üç kes geçerli ilaç raporu 20 gün tedavi raporu 6 ay yani dosyani kabul ederlerdi bilmiyorum ama ben oradayken iki hastaya denk gelmiştim yani konuşmalarına farklı bı merkezden Memoriale tasiyacaklardi embriyolari

Süreç hakkında bilgi alabilir miyim ve fiyat hakkında

Antalya tüp Bebek merkezi kemal özgür kesinlikle
Hastane 53 bin aldı ilcalar çok pahalıydı kemal özgür çok anlayışlı ve bilgili insandaha önce bir çok doktora gittim husrandi param hep boşa gitti şimdi dün pozitif gördüm bence bir şansını dene

Maşallah sağlıkla gelsin miniğin benim de niyetim ilk olarak kemal hocaydi çok fazla araştırdım ve hani ne kadar doğru bilmiyorum ama çoğu işleme kendisi girmiyormus yardımcı doktorlar giriyormuş diyince ben ona gitmeyi vazgeçtim

2. Transferiniz doğal siklus mu oldu ? İlki ilaçlı mı oldu

Tüplerim tıkalı benim

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah toplamda ne kadar tuttu 100 bini geçti mi

Önceki tedavileriniz neredeydi, tüp bebekteki problem neydi acaba

Anladım canım bence kalbini ferah tut bu engel değil insaAllah tez zamanda nasip etsin rabbim en hayırlısını merak ettiğin başka birşey varsa sorabilirsin
Ben bu süreçte kilo çok aldım 98 falan olmuşum psikolojik olarak bu engel olur diye düşünüyorum belki 1 -2 ay ara veririm en azından bi 90 olmak istiyorum

Tedavi süresince kendisi mi ilgilenmişti ? Bi de kaç doz iğne kullandırmıştı günlük

Verirsin kilo merak etme zaten hem bedenen hem ruhen nezaman kendini hazır hisedersen o zaman başla malum biraz stresli bir süreç
Ben bu süreçte kilo çok aldım 98 falan olmuşum psikolojik olarak bu engel olur diye düşünüyorum belki 1 -2 ay ara veririm en azından bi 90 olmak ist

Verirsin kilo merak etme zaten hem bedenen hem ruhen nezaman kendini hazır hisedersen o zaman başla malum biraz stresli bir süreç
Bana kalsa hemen başlamak istiyorum vakit kaybetmeden ama bu kiloyla pozitif görür müyüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…