Antalya’da en iyi tüp bebek merkezi

naz0747

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2024
1
0
42
Merhaba hanımlar sizden ricam Antalya’da tüp bebek tedavisi gören arkadaşlar varsa cevap verebilir mi? Acil cevaplarınıza ihtiyacım var

Merhaba. Ben tıp fakültesinde tedavi olmuştum. Şafak Olgan'la 2 kez yumurta toplama işlemi yapıldı ve ikisinde de transfer aşamasına geçilemedi.( Embriyoların gelişimi durdu) Murat Özekinci gelince bidaha sil baştan başladık. Süreci daha güzel ilerlettik ve Allah'ın izni, Murat Hocamın da sayesinde Nisan ayında kızım dünyaya geldi.

Merhaba..ben de dün murat hocadan randevu aldım reglin ikinci günü başlayacağım. Doktor bey çok sıcak ve umutlu davranıyor kesinlikle moral bozmuyor. Özelden memnun kalmadım. Murat hocayla inşallah olumlu sonuç alırız. Hangi eczaneler ücret iadesi yapıyor bilginiz var mı

Rapor çıkardıysanız , vitalenin yanındaki cerensu eczanesi iade yapıyor ,tedavinin sonunda .

Rapor çıkardıysanız , vitalenin yanındaki cerensu eczanesi iade yapıyor ,tedavinin sonunda .
Çok teşekkür ederim. Transfer sonrası mi iade yapıyor yoksa yumurta toplama işlemi bitince mi? Bir de iade nasıl oluyor hesabımıza mi gonderiyorlar

Çok teşekkür ederim. Transfer sonrası mi iade yapıyor yoksa yumurta toplama işlemi bitince mi? Bir de iade nasıl oluyor hesabımıza mi gonderiyorlar
Opudan sonra heralde yanlış hatırlamıyorsam, sorarsınız ,biz kartla aldığımız için karta iade oldu.
Bide tıp fakultesinde rapor çıkartılınca yine yüksek bi rakam çıkıyo bildiğim kadarıyla ,siz niye özeli tercih etmediniz ? Embriyolarınızın gelişme sorunu da vardı sizde öyle hatırlıyorum .Memorial da da rapor geçerli oluyor ,orasının labı daha gelişmiş teknolojiler var ,Şafak hocayla bi konuşsaydınız o yardımcı olurdu . Ya da Yaşam hastanesi (asv ) Ayla sargın var ,instagramda cidernek hesabına yazıyorsunuz ,o size fiyatta indirim yapıyormuş ,hem de bildiğim kadarıyla rapor orda da geçerli oluyor , bu ikisine bi bakın soruşturun .

Özelde raporun geçerli olduğunu bilmiyordum. Yumurta toplama 15 bin transfer 40 bin TL Akdeniz üniversitesinde. Ücretli hasta 85 bin TL. Özelde ne kadar fiyatlar bilmiyorum orda da bu şekilde indirim mi oluyor

Özelde raporun geçerli olduğunu bilmiyordum. Yumurta toplama 15 bin transfer 40 bin TL Akdeniz üniversitesinde. Ücretli hasta 85 bin TL. Özelde ne kadar fiyatlar bilmiyorum orda da bu şekilde indirim mi oluyor
Tabiki ,rapor geçerli oluyor ama tıptan değil eğitim araştırmadan rapor çıkartılıyor ,giderseniz Şafak hoca yönlendirir, bence tıpı boşverin embriyo gelişme sorunu olduğu için özellikle labı iyi bi merkez tercih edin ,ama alttan muayenizi falan olabilirsiniz tıpta herhangi bi sorun var mı diye fikir olur .

Embriyoskop ve piezzo var mı diye sormuştum memoriala , varmış, embriyosu gelişmeyenlerde kullanılan bi yöntem . Siz de sorun emin olmak için.

Embriyoskop ve piezzo var mı diye sormuştum memoriala , varmış, embriyosu gelişmeyenlerde kullanılan bi yöntem . Siz de sorun emin olmak için.
Murat Ozekinci hoca da piezzo kullanalım sana dedi. Embriyo gelişimine faydası oluyor dedi..ilk denemede beşinci güne gidecek mi deneyecegim dedi gitmezse beşinci gün diye ısrar etmenin anlamı yok dedi. Tıpta kadın doğumdan randevu aldım. Amh düşük tüp bebek tedavisi görmüşsün bizden ne bekliyorsun dedi doktor. Tekrar muayene olup görüşlerinize göre hareket etmek istiyorum dedim. Muayene etmeye gerek yok bizlik bir durum yok tüp bebeğe gidin direkt dedi. İlginç doktorlar var. Tüp bebekte murat hocaya gittik randevumuz olmamasına rağmen beklesinler bakayım demiş. Bekledik görüştü. 120 km uzaktan geliyoruz dedik. Regl olunca 8.30da gelmeye çalış ancak hizli gelme sakin sakin gel kaza yapmayın kazanın çaresini bulamayız falan dedi. İnsani yaklaşımı da hoşuma gitti. Kötü bir tablo yok önümüzde içini ferah tut dedi

Piezzo varsa olabilir de , sizin içinize sinmiş gibi anladığım kadarıyla , bi denersiniz ,Allah işinizi rast getirsin

Piezzo varsa olabilir de , sizin içinize sinmiş gibi anladığım kadarıyla , bi denersiniz ,Allah işinizi rast getirsin
Şafak hocadan da randevu almıştım aynı gün ama iptal ettim. Laboratuvarin çok fark ettiğini bilmiyordum. İkinci denememiz olacak ama hala çok acemi hissediyorum

Şafak hocadan da randevu almıştım aynı gün ama iptal ettim. Laboratuvarin çok fark ettiğini bilmiyordum. İkinci denememiz olacak ama hala çok acemi hissediyorum
Bende hala nereye gideceğimi bilmiyorum ,benim de 3 olacak .Daha gelişmiş bi yer arayışındayım

Arkadaşlar tıpın laboratuvarları iyi değil diyen olumsuz sonuç alanlar mı acaba ? Yani bu iş herkesin deneyimleriyle anlatılacak olursa , herkes Memorialdan olumlu sonuç mu alıyormuş ? Ben 3 kez opu yaptırdım. İlk ikisi Şafak Olgan'la olumsuz oldu. ( Transfere aşamasına geçemedik) 3.kez de Murat Özekinci ile sıfırdan başladık ve çok şükür olumlu oldu. Yaşadığım süreç çok uzun. Her detayını maalesef burdan yazamam. Ama Şafak Bey ve Murat Beyle geçen 4 senemde çok tecrübe kazandım. Siz soru sorun ben cevapliyim

1)Murat hocada tedaviye başlamadan önce kaliteyi artırmak için beslenmenizde dikkat ettiğiniz şeyler nelerdi ,takviye kullanıldı mı
2)Murat hocanız kaç doz kullandırmıştı iğneleri
3)Embriyo oluşturulurken kullanılan farklı yöntemler var mıydı lab’da
4)Embriyo transferinde doğal siklus mu ,ilaçlı mı oldu , Kullandıysanız hangi ilaçlardı
5)Rahim kalınlığınız kaç mm di transfer edilirken?
6)Hsg ,histeroskopi yapıldı mı

Sigarayı bıraktım. Beslenmem çok iyiydi zaten. Düzenli ve sağlıklı beslenme alışkanlığım var . Şafak hoca eşime takviye vermişti, Murat hoca ikimize de öyle bi tavsiyede bulunmadı. Murat hoca daha düşük doz kullandı Şafak hocaya göre. Embriyo transferi ilaçlı oldu . Hsg 2022 yılında yapılmıştı ve tüplerde sıkıntı yoktu.
Kullandığım ilaçlar ( meriofert, gonal f 900, estrofem) transfer sonrası progestan+prolutex

Ayrıca transfer sonrası normal rutinine devam et demişti Murat hoca ( beslenme, günlük yaşam vs )
Kendimi kısıtlamadım

Günlük kaç doz kullandığınızı hatırlıyor musunuz, yüksek doz da kaliteyi düşürüyor çünkü , beslenme çok etkiliyor o yönden de embriyolarınız kalite çıkmış .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…