Antalya havalimanindan, Belek'e ulasim nasil? Yardim kizlar!

Kedicikk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
282
-1
Selam arkadaslar,

Aralikta balayina gidecegim otel Belekte..
Antalya havalimanindan oraya ulasim nasil? Taksi baya yuksek ucret tutar bence.. Otobus fln kalkiyormu??

Dolmus varsa ideal, yoksa ilk once sehir merkezinemi gitmeliyiz onu merak etmistim..

Taksi ne kadar tutacagini bilmiyorum, fikriniz varmi? gidenler yani..

Otelde kalacaksanız havaalanından sizleri belirli bir ücret karşılığı arabayla alıp otele getirip götürürler istersneiz kalacağınız otelle görüşün bu durumu...

Balayini MaxxRoyalde dusunuyoruz.. Tsk ederim oteli bir ariyim ben bilgi icin..

bende balayında belek i tercih ettim ama hava alanıyla belek arasında oldukca uzun yol var biz araba kiralamıştık öyle olmasına rağmen uzun sürdü tur şirketiyle gidiyorsunuz servis düzenliyolar belekte belediye otobüsleri ve minübüslerini gördüm ama sanırım öncelikle antalya merkeze gitmeniz gerekir diye düğünüyorum

Merhaba,

Biz balayında Belek'teydik. Önce havaalanının önünden kalkan bir otobüse bindik ve Belek'e gitmek istediğimizi söyledik. Onlar bizi bir durakta indirdiler, ordan dolmuşa bindik. Dolmuş otele yakın bir duraktan geçiyordu.. Ordan da otele kadar taksi tuttuk... fiyat olarak daha uygun oluyo tabii ki böylesi ama biraz da yorucu tabii.. Seçim size kalmış...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…