Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

inşallah herşey yolunda gider ve yüzünüz güler... allah bizimde bebek isteyen tüm herkezin yüzünü güldürür inşallah...

İNCİ hanımcım selamlar tekrar, allah yardımcınız olsun herşey yoluna girer merak etmeyin.Mikro tese ameliyatı ile ilgili hiç bir bilgim malesef yok olsa inanın biildiğim yeri hemen yazardım. İnternettende yardım almaya çalışın. En kısa zamanda planlarınız yoluna girer ve sonundada bebeğinize kavuşursunuz. Sevgiler.

CEYDA cımmmmm ayyyy ptesi yani yarınnn geliyosun hadi allahım vallahi bende heyecanlandım. ınşallah bolbol sağlıklı nefis güçlü yumurtalar elde edilir ki zaten öyle olacak merak etme sen. Senin için dua edicem. Kendine iyi bak gene yazzzzz çok iyi gidiyorsunnn. Öpüyorummmmmmmmmmm.

saol ebrudan hanım allah herkezin yardımcısı olsun...evet baya bir araştırdım internetten bu konuları fakat kafam o kadar karıştıki fakat ankara tıp fakültesinde bir doktor varmış erkek kısırlığı konusunda çok iyi diyorlar bakalım oraya gidip görüşelim diyoruz HAYIRLISI İNŞALLAH dediğm gibi ALLAH yardımcımız olsun...

Ebru cum slm cnm yarın antalyaya geliyoruz çarşamba günüde toplama yapılacak.cumaya allahım kismet ederse nakil olucam.inci hnm,pembenaz hnm,baharcum hnm ve diğer arkadaşlarım ;rabbimin yanında herşey bol çok istediğine verir istediğini ise esirger o herşeyi ne güzel bilendir.rabbim ol derse herşey olur o ne kudretli bir rab dir;meryem süresi.bakın dostlar ne güzel anlatmış kitabımız.dayanın güvenin cancazlarım.hepinizi öptüm allaha emanet olunuz sevgiler :ecrin_bebek:

ceyda hanım ne güzel yazmışsın...evt çok haklısın o büyük allahım isterse neler yapmazki bak tek emriyo yasası çıktı haklı olarak hepimiz ayağa kalktık fakat kaç tane hamilelik haberi aldım ALLAHIM isterse ne olursa olsun veriyor...

merhaba arkadaşlar.sormak istediğim bir şey var size benim eşim geçenlerde posta gazetesinde yeni bir yöntemle embriyonun gelişmesi esnasında tüm hücrelerin yaptığı gibi dışkı çıkardığını ve bu dışkının incelenmesiyle genetik bozukluk ve hastalıkların önceden teşhisinin artık mümkün olduğunu ve bu yöntemin çok yakında türkiyeyede geleceğini okumuş sizden bu konuda her hangi bir bilgisi olan varsa bilgi verirseniz sevineceğim.

buradaki doktorum sadık kükrer. beni burada o takip ediyor. çünkü iğneler sırasında sürekli antalyaya gidemem. sağolsun doktorum beni kırmadı ve takip etmeyi kabul etti.

benimde ilk denememde takibimi sadık bey yapmıştı.ama sana tavsiyem tüp bebek merkezinde yaptırman.daha sıkı takip oluyor ve bazen hormon tetkiklerine bakmak istiyorlar.ikincisinde öyle olmuştu benim ve birde doktorların yorum farkı oluyor.

CEYDA CIMMMMM dualarım seninle bence herşey cok güsel olucak hiç merak etme sevinçli haberlerini okucaz burdan.Yarın yapılacak transfer heyecanlandım bende burdan yaz gene tamammı merak ediyorum. Kendine cok dikkat et iyi bak canım benim hadi bakalım hayırlısı olsun. Öpüyorum.a.s.

ebrucum cancazım dün nakil oldum tek yumurta ümit seviyem aşağıya düştü.şansım %20 imiş mete bey benim ümitlerimi yerle bir etti lakın mete beyin ne suçu var ki?neyse morelim ne iyi ne kötü işte pekte umrumda depşl yani.sevgiler cancazlarım bütün arkadaşlarım hepinizi öptüm allaha emanet olnuz sevgiler:ecrin_bebek:

canım teşekkür ederim ama antalyaya gidip takip yaptırmam çok zor. sözleşmeli olarak çalışıyorum ve iznim kısıtlı. ama dediklerinin doğruluğuna yüzde yüz katılıyorum ben gelecek ay başlamayı düşünüyorum. bakalım hayırlısı.

ceydacım, gebeliğin tek embriyo çift embriyo ile alakalı olmadığını biliyosundur senle. tamamen allahın taktiri. tek yumurta tek embriyo ile hamile kalan çok var biliyosun. o yüzden ümidini yitirme sakın . moral çok önemli.

arkadaşlar gelecek tüp bebekte histereskopi yaptıranınız var mı acaba. bana bu gidişimde histereskopi yapalım dedi. SGK ile anlaşmaları yokmuş daha . bana histereskopiyi SGK karşılamaz dediler merkezden ama forumlardan okuduğum kadarıyla başka hastanelerde karşılıyor.bilgisi olan var mı??

ceydacım hiç canını sıkma benim 30 yumurta toplandı 3er 4er nakil oldu sonuç bildiğin gibi bu nasip işi ama senin inşeallah tutacak bebişin sana sım sıkı sarılırda bırakmaz inşeallah kendine bebişe iyi bak canım

baharcum hnm ve pembenaz hnm ben herşeyin hayırlısını istiyorum.çifti teki önemli değil allahım herşeyin iyisini hayırlısını versin.cancazlarım rabbim bizimle umutluyum içim huzurlu ve umarım sizlerde umutlu ve huzurlu olursunuz.çocuk olmaması dünyanın sonu değil allahım hepimize yardım etsin.allaha emanet olunuz sevgiler cancazlarım öptüm :ecrin_bebek: opuyorumnanaktan.

henüz daha amerikada bile rutin kullanıma geçmemiş bir yöntem..araştırma aşamasında...olumlu sonuçlar çıkarsa amerikada rutin kullanıma geçecekmiş ama daha çok zamanı var galiba benim anladığıma göre...

Slmlar canlarım nerelerdesiniz hiç kimse yok işlerle boğuldunuzmu cancazlarım.sizlerde hiç gelişme yokmu ?sizi çok seviyorum canlarım.öptüm allaha emanet olunuz cancazlarım opuyorumnanaktan

ceydacım nasıl gidiyor antalyadamısın aydındamı kendinde bir gelişme varmı tes günün nezaman öptüm kendinize iyi bakın

pembenaz hnm ben şuan nazillideyim.nakilim bu ayın 25 de oldu.tahlilim nisanın 5 inşaallah ama ben bişey sorucam şimdi benm diğer kısa hamileliğimde gördüğüm belirtilerin hemen hepsini görüyorum.ama işin tuhafı bu kez erken başladı.dün akşamdan beri başım ağrıyor,iç çekiyorum(sanki dayak yemişimde çok ağlamışım gibi),belim ağrıyor,başım dönüyor s,zce bu kez oldumu

canım ben hiç bir belirti yoktu ve tutmadı inşeallah tutmuştur yeğenimiz onun için seni rahatsız ediyordur annesi hayi öptüm canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…