Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

pembenaz hnm ben şuan nazillideyim.nakilim bu ayın 25 de oldu.tahlilim nisanın 5 inşaallah ama ben bişey sorucam şimdi benm diğer kısa hamileliğimde gördüğüm belirtilerin hemen hepsini görüyorum.ama işin tuhafı bu kez erken başladı.dün akşamdan beri başım ağrıyor,iç çekiyorum(sanki dayak yemişimde çok ağlamışım gibi),belim ağrıyor,başım dönüyor s,zce bu kez oldumu

CEYDACIMMMMMM :) anca yazabildim internetimiz yoktu ama varya hem aklıma geldin acaba ne yaptı diye, herşey yolunda gitmiş bence sen hiç merak etme tek embriyo olduğu içinde lütfen moralini bozma. bak düşünsene bunun aslında diğer arkadaşlarımında dediği gibi sayıyla alakası yok gerisi allaha kalmış bence hayırlısı olsun.Ve sonucun güsel olacak hep böyle olumlu düşün, olan belirtileride çok dinleme ama bencede bu belirtiler güzel içerde güsel bişiyler oluyo sanırım :))) çok öpüyorum kendine iyi bak dikkat heyecanla 5 nisanı bekliyorum canım benim.a.s.:nazar:

arkadaşlar gelecek tüp bebekte histereskopi yaptıranınız var mı acaba. bana bu gidişimde histereskopi yapalım dedi. SGK ile anlaşmaları yokmuş daha . bana histereskopiyi SGK karşılamaz dediler merkezden ama forumlardan okuduğum kadarıyla başka hastanelerde karşılıyor.bilgisi olan var mı??

Bahar hnm selamlar, ben mart başında gelecekte histereskopi yaptırdım. Evet anlaşmaları yok doğru. Fakat diğer bir çok hastaneyede ben sormuştum anlaşması olanlar bile verdikleri fiyat zaten gelecekteki fiyatla nerdeyse aynı idi.Devlet hastanesine ise güvenmediğim için gitmedim. Ayrıca bu konuda düşüncem şöyle sonuçta bu konu ile ilgili operasyonuda benim tüp bebek tedavimi yapan doktorumun yapması en mantıklısı diye düşünüyorum. Siz neye karar verdiniz ?

slm ebru, gelecek tüp bebek SGK ile anlaşmasını yapmış. haftasonu gazetede ilanları vardı. ben ne düşündüm inanın bilmiyorum. biraz yoruldum bu süreçten galiba. ama tedaviye nisan ayında başlayacağız. artık histereskopiyide nisan ayı adetimde yaptırırız. mayıs ayında da nakil olur inşallah. histereskopinin günü varmıydı. yada doğum kontrol ilacına başlamış olma şartı varmıydı. bilginiz varmı.? sevgiler...

arkadaşlar bu gelecek tüp bebk merkezi dokumaki değil dimi yeni açılan tüp bebek merkezi değilmi. giden varmı nasıl memnunmusunuz

slm ebru, gelecek tüp bebek SGK ile anlaşmasını yapmış. haftasonu gazetede ilanları vardı. ben ne düşündüm inanın bilmiyorum. biraz yoruldum bu süreçten galiba. ama tedaviye nisan ayında başlayacağız. artık histereskopiyide nisan ayı adetimde yaptırırız. mayıs ayında da nakil olur inşallah. histereskopinin günü varmıydı. yada doğum kontrol ilacına başlamış olma şartı varmıydı. bilginiz varmı.? sevgiler...

Bahar hanımcım selamlar, öncelikle verdiğiniz sgk bilgisi için çok tşk ederim. Tüp bebek tedavisi için anlaşmalarını yapmışlar diğimi doğrumu anladım acaba ? , buarada sanırım sizinle aynı zamanlarda başlıcam bende.benimde nisan ayında adetimle başlıcak tedavim mayıs ayındada transferim olcak :) . Histereskopi bilgisini hemen vereyim, bu operasyon adetin hemen bitiminde yapılıyor yani adetiniz bittikten birkaç gün sonrada olabilir ben bittikten 3 gün sonra olmuştum.Ama siz aynı zamanda sanırım tedaviyede başlıcaksınız başlayınca aynı zamanda hisreteskopide oluyomu malesef bilmiyorum ama önemli bir soru gerçekten mete beye danışmanız en iyisi olur. kendinize iyi bakın yine yazın :) a.s.

mona cım ben gelecekte iki kez denedim.ilkinde 3 emriyo nakil edildi bebek gelişmedi.ikicisinde daha gün sayıyorum.6 nisanda hamilemiyim değilmiyim öğreneceğim.ben mete beyden ve hemşire hanmlardan çok çok memnunum özellikle meral hemşire çok iyiler.ben memnunum allahım hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin cancazım allaha emanet olunuz sevgiler öptüm opuyorumnanaktan :emir_bebek:

mona cım ben gelecekte iki kez denedim.ilkinde 3 emriyo nakil edildi bebek gelişmedi.ikicisinde daha gün sayıyorum.6 nisanda hamilemiyim değilmiyim öğreneceğim.ben mete beyden ve hemşire hanmlardan çok çok memnunum özellikle meral hemşire çok iyiler.ben memnunum allahım hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin cancazım allaha emanet olunuz sevgiler öptüm opuyorumnanaktan :emir_bebek:

canım en son olanda tek mi 3 embriyo mu verdiler?sizin sorun neydi?bu kaçıncı denemen?
umarım iyi sonuçları veririsin buradan:CüvCüv:

mona cım ben 2 kez denedik her ikisinide gelecekte yaptırdık.ilkinde 3 emriyo ikincide 1 emriyo nakil oldum.sorun cnm eşimde sper sayısı düşük normal yolla olmaz dendi.mikroenjeksiyona başladığımızda ise malesef sorunu en büyüğü bende çıktı.bnm sağ yumurtalığım ilk seferde çalıştı ama keseler boş yada değersiz yumurtalar verdi.ikincide ise sağ hiç çalışmadı.soldan ancak 2 yumurta alındı biri öldü diğerini ise nakil oldum.şansım çok düşük ümidim yok umutlanmıyorum.çünkü ilk denemede bebeğimi hissettim o yüzden bu kez önemsemiyorum üzülmekten korkuyorum.neyse başını ağrıtmayayım biz daha yolun başındayız.allahım cümlemize hayırlısını versin umarım evlat sahibi oluruz cancazım allaha emanet olunuz sevgiler :hulya:

slm ebrucum nasılsın,ne durumdasın?ben gün sayıyorum cnm sevgiler cancazım öptüm:) opuyorumnanaktan

Ceydacımmmmm iyiym canım sen nasılsın , evet az kaldı senin sonucuna heyecanla bekliyorum bende az kaldı iyi sonuçlar olucak merak etme zaten rahatsın busefer biliyorum güzel düşün :) Hayırlı sonuçlarını bekliyorum dualarım senle öpüyorummmmm canım.a.s.

arkadaşlar bu gelecek tüp bebk merkezi dokumaki değil dimi yeni açılan tüp bebek merkezi değilmi. giden varmı nasıl memnunmusunuz

Selamlar, hayır değil gelecek tüp bebek merkezi laradaki özgürlük bulvarında. Laura alışveriş merkezi tarafından gelirseniz eğer yolun sol tarafında kalıyor. Doktorumuz Mete bey harika bir doktor. Merkezin telefonu 324 2526. Ben çok memnunum. Tavsiye ediyorum. Kendinize iyi bakın.

ebru merhaba . evet sgk ile anlaşmalarını tüp bebek için yapmışlar. sgk çok bi miktar karşılamasada karşıladığı kardır bizim için. o yüzden nisan ayını bekledik biz. çünkü benim sigortam karşılıyordu. belki karşılaşırız merkezde kim bilir.

bu arada ceyda dan haberi olan var mı?? bu gün testi vardı. hayırlı haberlerle gelir inşallah.

baharcum hanm ve ebru hnm yine elim boş yine aynı hikaye negatif.ben bittim arkadaşlar evliliğimde ailemde bittim.allah hep hayırlısını verir diyorum ama bu ikinci kez neresi hayırlı ki?neyse boşverin rabbim sizin yüzünüzü güldürsün sevgiler allaha emanet olunuz.boshayallersmile

ebru merhaba . evet sgk ile anlaşmalarını tüp bebek için yapmışlar. sgk çok bi miktar karşılamasada karşıladığı kardır bizim için. o yüzden nisan ayını bekledik biz. çünkü benim sigortam karşılıyordu. belki karşılaşırız merkezde kim bilir.

bu arada ceyda dan haberi olan var mı?? bu gün testi vardı. hayırlı haberlerle gelir inşallah.

Bahar hnm selamlar tekrar, evet bende görüştüm fakat haber bekliyorum merkezden, çünkü sgk nın karşılayabilmesi için istediği raporları ve prosedürleri hazırlıcam, bana liste verecekler bakalım neler yapacağız. Kesin zorlayıcı olcak uğraştırmak için. Buarada siz demişsinizki çokbi miktarını karşılamıyor fakat öyle değil benim bilgim çünkü toplamda tüp bebek operasyonu ,ilaçlar, iğneler yaklaşık 6milyar tutuyosa bu sgk dan yararlanabilirsek eğer 2 milyar falan harcıyacağız. Hayırlısı olsun emeklerimize değisin inşallah. kendinize iyi bakın. a.s.

baharcum hanm ve ebru hnm yine elim boş yine aynı hikaye negatif.ben bittim arkadaşlar evliliğimde ailemde bittim.allah hep hayırlısını verir diyorum ama bu ikinci kez neresi hayırlı ki?neyse boşverin rabbim sizin yüzünüzü güldürsün sevgiler allaha emanet olunuz.boshayallersmile

Ahhh ya ceydacım nasıl üzüldüm anlatamam, lütfen sakin ol. Yine aynı negatif derken biyokimyasal gebelikmi oldu ? yada bir açıklama yapılmıştır sana nedir bu sonuç ? valaha panik oldumya :KK43: . Tabiki hayırlısı dicez ama öyle lütfen herşey bitti deme :KK43:((a.s.

ebru hanm bu kez biyokimyasal gebelik bile olmadı.hemşiremiz aysun hnmla görüştüm çok üzülmüşlermiş güya mete bey beni arayacak direktif verecekmiş güya kaç saat oldu daha arayacak.ben bittim ne sözler işitiyorum biliyormusunuz?neyse ben hayat bu işte allaha emanet olunuz mafoldumben

Ceydacımmm allah yardımcın olsun sabırlı ol lütfen kendini salma bak senin sağlığın canın daha önemli, eğer çevrenden ve ailenden moral bozacak şeyler duyuyorsanda sakın takma açıklamaya çalış olmadı gitsinler mete bey onlara anlatsın :KK43:. demek biyokimyasal olmadı peki direk negatifmi dediler sonucu aldıktan sonra mete bey hemen konuşuyodu hastayla sen konuşmadınmı ? sinir oldum bak şimdiya ayrıca yapılacak son bişiyler varsa neden aramadılar seni ? valla sinirlerim bozuldu benimde sen ara ceydacım sağlık bu sonuçta sen ara mete beyi lütfen cebi yoksa ben sana yazayım olurmu : 0554 2149493. gene yaz tamammı ? bakıcam ben arada

ebrucum çok tşkrlr mete bey dün baya geç aradı sebebi ise çok üzgünmüş ve rahat rahat konuşmak istemiş.baya bir uzun konuştuk 45 dakika falan beni rahatlattı.mete beyde çok üzülmüş çünkü pazar günü ben baya bir hasta oldum işte baş ağrısı kusma falan mete beyi aradık oda ümitlenmiş hamileyimde belirtilerim erken oldu sanmiş.mete bey bana ;resmen yıkıldım çiğdem hanm ,ben sizden neredeyse kesin hamilelik bekliyordum;dedi.işte ben artık düşünmüyorum bu kez kesin kararlıyım.maddi açıdan bittik hiç bişeyimiz kalmadı.yüzüğüme kadar sattım.şimdi iş bulup çalışıcam tezgahtarlık bile yapmaya razıyım.allahım hepimize yardım etsin çok tşkrlr ebrucum beni düşündüğün için sağol cnm allaha emanet ol kendine dikkat et yine yaz olurmu.çünkü dayanacak gücüm kalmadı inan bana evliliğim bitmek üzere son ümidimdi biliyormusun neyse başını ağrıtmayayım cnm sevgiler öptüm senağlama

ceydacım bak şimdi okudum yazdıklarını inanki sana çok üzüldüm gerçekten insan ne diyeceğini şaşırıyor. demekki allah vermeyince vermiyo verincede veriyo ceydacım bak öle herşey hayatım bitti falan deme gerçekten öle dersen eğer allahın çok gücüne gider biliyomusun :KK43:. Bak şimdi yılmak yok tamammı sadece ara vermek var. Bu ara uzun olabilir hiççç üzülme sen , allahım inşallah maddi açıdan da herşey yolunda gider ve rahatlarsınız. Sonra yine denenir.Hem bak sana bişiy diyimmyi sen diğer sayfaları okudunmu yazıştığımız. Geleceğin sgk ile anlaşması olmak üzere biçok kişi onu bekliyo anlaşması kesinleşince raporu alcaz sonra para ödemesine gelince iş 6milyar nerdeeee 2 milyar nerdeeee düşünsene ne güzel olucak. Bende onu bekliyorum yoksa bizimde durumlar çok zor yani. Ben şimdi doğum kontrol haplarını içmeye başladım bakalım inşallah bana devletle anlaşma yetişir yoksa benimde tedavi yarıda kalabilir. Gene yazıcam sana dediklerimi unutma, kendine iyi bak öpüyorum sevgiler.a.s.

X