Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

inci hanım fiyat nekadar dediler

pembenaz hanım benim iş biraz uzun olduğundan fiyat artı tabiki benim eşim azosperm ilk başta eşim ameleyat olacak yani tüp bebek fiyatının yanında birde ameleyat ücreti verilecek toplam 7 küsür tutuyor bizimki ama peşin ödersek 1 milyon düşeceklerini söylediler 6 küsüre gelecek yani bizim tedavi fakat dediğim gibi bizimkinin içinde ameleyet ve eğer canlı sperm çıkarsa dondurma işlemide var.yanlış hatırlamıyorsam sadece tüp bebek 3 küsür olması lazımdı.siz tedaviye başladınızmı yoksa araştırma içindemisiniz.

inci hanımcığım ben 2denemem oldu başarısız tabii ben size sormamın sebebi raporlu zannettiğim için ben sonrakini rapporlu düşündüğüm için nasıl rapor çıkarılıyor onu sorcaktım inşeallah senden iyi haberi duyarız ha buarada benimde 6 yı buldu

ebru slm cnm nasılsın?ben dün gelecekteydim 14 günlük tedavi verdi.14 gün sonra yumurta toplanacakmış. mete bey bu kez daha çok ilgilendiler ve şansınız daha yüksek dedi yani ümit verdi.inci hanm pembenaz hnm bakın mete bey çok iyi,ekip iyi yani bu sefer kesin gözüyle bakıyorum.allah hepimize yardım etsin hayırlısını versin.dualarımdasınız arkadaşlar sevgiler cancazlarım öptüm cümleten opuyorumnanaktan

allah inşallah hepimizin gönlüne göre verir.sizde başlarsanız eğer tedaviye gelecekdemi başlayacaksınız.

ceyda hanım iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.allah sizinde gönlünüze göre versin inşallah.evet dediğiniz gibi mete bey ve orada çalışanlar bana çok sıcak geldi antalya tüp bebeğe görüşmeye gidecektim vaz geçtim.hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun sizde kocaman öpüldünüz belki gelecekde tüp bebek merkezinde karşılaşırız yerimseniben

inci hanım neyap camızı hiç bilmiyorum negatifler yeni olduğu için tekrar denemek nekadar doğru olur bilmiyorum sizce neyapmam lazım

ceydacım senin kaçıncı olyor önceki transferi nerde yapmıştın belki yazmızssındır ama şuanda aklımda değil inşeallah busefer yüzün gülr dualarım sizlerle

pembenaz hnm benm 2.ci denemem ilkide gelecekte yaptık ama şansımız çok düşüktü.gerek bende gerekse eşimde sorun vardı.%20 şansla tedaviye başladık çok şükür biyokimyasal gebelik oluştu.buda(biyokimyasal gebelik) bnm için artı şans demekmiş.yani ikincide şansım %50 ve 60'larda çok şükür.hepinize slmlar arkadaşlar öpüldünüz rabbim hepimize hayırlısını verir inşaallah olumunekankayizsmile :CüvCüv:

nerdesiniz kızlar?ne olacak bu yeni tüp bebek yönetmeliğiyle(

sevgili mona rosa selamlar, evet bende televizyon gazete internet heryerden takip etmeye çalışıyorum. Devlet burnunu bu işede soktu sonunda tüp bebeğe destek olmadıkları gibi birde şimdi anneye tek bir adet embriyo koyma yasası çıkardılar ve yasa 6 martta resmi gazetede yayınlandı kabul edildi. Allah hepimizin yardımcısı olsun, şansa daha çok ihtiyacımız var şimdi , siz nasılsınız ne durumdasınız ?

İnci hanım hoşgeldiniz :) , öncelikle hayırlııs olsun şansınız bol olsun. Bende gelecekteyim gerçekten memnunum ilgililer. İkinci denememide yine gelecekte nisan ayında başlıyacağım. Benimde ilk denemem ceyda hanım gibi biyokimyasal gecelikle sonuçlandı. Ama napalım moral bozmak yok sabırla denemeye devam. kendinize çok iyi bakın soracağınız bişiy olursa burdan bizede yazabilirsiniz. Kendinize iyi bakın. yerimseniben

Ceydacımmm iyiyim canım sende iyisindir umarım. Ben uzun süredir giremedim ondan yazamadım hiçkimseye.bende ptesi günü ordaydım :) histereskopim yapıldı. Çok şükür tertemiz çıktı. Şimdi nisan ayında adet olmayı bekleyeceğim. ozaman başlıyorum tedaviye. İnşallah dediğin gibi 2ci denememizdede ilki gibi çok ilgilenirler. Bencede şansın çok yüksek bu sefer olucak bence :) sende hep böyle pozitif ol ki iyiyi getirelim. Arada geşilmelerini yaz kendine çok iyi bak öpüyorum.opuyorumnanaktan

inci hanım neyap camızı hiç bilmiyorum negatifler yeni olduğu için tekrar denemek nekadar doğru olur bilmiyorum sizce neyapmam lazım

Pembenaz hanım merhaba, siz neden bukadar kendinizi saldınız lütfen bırakmayın kendinizi negatif sonuçlar almak biliyorum çok zor nasıl bir duygu olduğunu yaşadığım için biliyorum dünya yıkılıyo gibi oluyo.İnsan bir daha denemeye güç bulamıyo haklısınız ama siz genede lütfen güçlü olmaya çalışın. Negatif sonuçlar yeni olduğu için derken ne demek istediniz ben anlayamadım ? siz şuanda ne aşamadasınız ? kendinize iyi bakın a.s.

ebru cnm benm ben umutluyum ve mutluyum allahım bu kez sanada banada yardım edecek ve umarım bütün arkadaşlarımıza yardım edecek umutluyum.pembenaz hanm yanlış düşünüyorsun bakın negatif biz infertilite tedavisi gören bayanlar için ölümden beter.ama bak iyi düşün ki iyi olsun cancazım allahım her işinde bir hayır olduğunu unutmanı istemez ve allahım bize sabır verir,güç verir.biz tedavi gören arkadaşlar güçlü olmazsak eğer kusura bakmayın ama kendi zayıflığımız bizi yener ve ne olursa olsun bu yolda dağlar kadar altında harcasak boş boş boş.arkadaşlar bakın bu tedavi bize hem maddi hem manevi hemde vücudumuzu bitiriyor.her zaman için dua dostlarım dua,süper ümit,süper morel başkada bişey demiyorum cancazlarım.ebrucum çok ama çok iyiyim hiç umrumda bile değil,dert etmiyorum hayırlısı canm.sadece iğneler baya ağır geliyor kolumu bile kaldıramıyorum.neyse cnm sevgiler allaha emanet ol dualarımdasın öptüm opuyorumnanaktan

canlarım benim ilk 24 kasım ikinci 25şubat da sonuçları aldık telefonda doktor tes istedi daha gitmedik birde bana çok ümid vermişdi doktor bey kendisi bile çok şaşırdı ikinci denememi dondurulmuşlarla yapmışdık canlarım dediniz kadar salıvermedim şuanda daha iyim sizlerle yazışmak iyi geliyoropuyorumnanaktan

slm kızlar bende yarın gidiyorum gelecekle ön görüşmeye. inşallah hakkımızda hayırlısı olur. buradaki doktorum ankara anatolia tüp bebekle de görüş öyle karar ver dedi. bakalım ama ankara ya gitmek istemiyorum sanki. çok zor oluyo çünkü, yumurta toplama transfer sonrası. bi gideyim bakayım geleceğe. sonra karar vereceğim. allaha emanet olun.

buradaki doktorun kim ?burdur merkezde misin,ben de ilçesindeyim.nisan ayında da ben gideceğim görüşmeye.tek embriyo çok kötü oldu :uhm:
ben de takipli hastaydım 1. denememde.yamama gibi hissetmiştim kendimi.baştan sona tek doktor diyorumalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile5

kusura bakmayın size hemen cvp yazamadım pembenaz hanım ben ne desem boş bu konularda daha yeniyim bende sudan çıkmış balık gibiyim kafam o kadar karışık ki ama arkadaşların dediği gibi kendinizi çok salmayın bu konularda moral çok önemli bende geleceğe başlayacağımı söylemiştim size ama antalya tüp bebeği herkez çok tavsiye ediyor inanın yakında bende kafayı üşütecem konu eşim olduğundan daha çok araştırma yapmam gerekiyor mikro tese ameleyatı olacak tıpda yaptıralım dedik ameleyat söz konusu olunca oradada sperm dondurma işlemi yokmuş eeeee ya çok sperm çıkarsa ben seneye birdaha denemek istersem eşim bir dahamı ameleyat olacak yaa seneye ameleyetda çıkmazsa birdaha canlı sperm offff inanın bende çok kötüyüm tüp bebek merkezlerindede bu ameleyat konusunda en tecrübelisini aramaya çalışıyorum şimdide... arkadaşlar bana ne olur akıl verin ne olur çevrenizde veya sizlerde eşleri mikro tese ameleyatı olan varmı tüp bebek merkezlerinde bu konuda hangi tüp bebek merkezi çok iyi ne olur bana yardımcı olun....

hoşbulduk ebru hanım evet gelecekde gerçekten çok ilgililer ama kafam çok karışık benim eşim mikre tese ameleyetı olacak acaba bu konuda ne kadar iyiler bilmiyorum orada bu işlemi yaptıran kimseyide bulamadım daha offff inanın ne yapacağımı bilmiyorum ARKADAŞLAR EŞİNDEN DOLAYI SORUN OLUPDA ORADA TEDAVİ OLAN VARMIIIIIIIIIIIIIII NE OLUR BANA AKIL VERİNNNNN....

inci hanm şimdi bizim sorunumuz hem bende hem eşimde cnm ama bizden tese istemediler.eşimin sperm sayısı çok düşük ama yeterli dediler.allahım yardımcımız olsun cancazım öptüm sevgiler saygılar cancazlarım allaha emanet olunuz.ebru cnm ben galiba pazartesi günü yumurta toplamaya antalyaya geleceğim.öptüm cnm sevgiler olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan

buradaki doktorum sadık kükrer. beni burada o takip ediyor. çünkü iğneler sırasında sürekli antalyaya gidemem. sağolsun doktorum beni kırmadı ve takip etmeyi kabul etti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…