Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

Pembenaz hanım öncelike merhaba, bu yazmış olduğunuz cevabı tam anlayamadım biraz açarak anlatabilirmisiniz acaba ? polistik over ne demek beta hcg sayısımı ? Tekrar çok çok geçmiş olsun diliyoırum ve tedavinizde başarılar diliyorum. Umarım en kısa zamanda bebeğinize kavuşursunuz. yerimseniben

hayır canım hcg değil mesela benim 30 kadar yumurtam oluştu bunlar çok zor büyüdüler yani küçük küçük oluyorlar onun için iğnede çok kullndım yani benim yumurta büyümeme sorunum var ama tüp bebekten çok ümitlenmiştim nasip allah hepimize verir inşeallh

ibrahim saraçoğlunun soğan kürü. hergün bir orta boy soğanı 6 ya 8 e bölerek bir bardak suda 5 dakika kaynatıyorum. günde iki kere içiyorum bu suyu sıcak olarak. taze taze yapılıyor. etrafımda var birkaç kişi bu yöntemle hamile kalan. hatta biri yengem. laparoskopi ameliyatından 10 ay sonra içti bu sudan ve aynı ay hamile kaldı. bakalım işte. umut kapısı. bu suyun rahimin içindeki tıkanıklıkları açtığını duymuştum. reglin 5. günü başladım 15 gün içeceğim. bu arada hamile kalsan bile bi zararı yokmuş. ibrahim saraçoğlu küre devam ederken adet görseniz bile kürü kesmeden tamamlayın diyor.

bahar hanımcım cevabınız ve tarifiniz için çok tşk ederim. Gayet iyi anladım bende demeyeceğim. Fakat şimdi benim 2.tüp bebek denemem nisan ayında olacak kısmetse ama tam tarihi tabi bilemiyorum adet zamanlarına göre belli olacak. Sizce ben bu kürü ne zaman uygulamaya başlıyayım ? nasıl daha iyi olur ? CADIARZU

hayır canım hcg değil mesela benim 30 kadar yumurtam oluştu bunlar çok zor büyüdüler yani küçük küçük oluyorlar onun için iğnede çok kullndım yani benim yumurta büyümeme sorunum var ama tüp bebekten çok ümitlenmiştim nasip allah hepimize verir inşeallh

Merhaba pembenaz hanımcım anlıyorum cevap için çok tşk ederim. En kısa zamanda inşallah dileğiniz gerçek olsun. Sabırla çabalıyoruz. Kendinize iyi bakın. a.s.

ebrucum eğer geç kalmadıysan mart ayında ki adetinde başlayabilirsin. mart ayındaki adetinin beşinci günü eğer kaçırdıysan 15. günü başla. ibrahim saraçoğlu böyle anlatmış bende sitesinde okudum. 15 gün içiyorsun. içebilirsen sabah akşam , yada öğlen akşam, yada akşam işten gelince ve gece yatarken. günde iki defa . taze olarak yapılmış.
nisanda tüp bebek yaptırsan bile bi zararı olacağını düşünmüyorum. çünkü bu kür adetleride düzene sokuyormuş. sen nisanda iğne mi kullanacaksın, yoksa donmuş embriyolardan transfermi yapılacak.

ebrucum cancazım benmde büyük ihtimalle nisanda nakilim olur diye düşünüyorum.bu ayın 21 de merkeze gidicem.ebru cnm senn emriyo naklinmi olacak yoksa tekrar ilaçlaramı başlayacaksın.ebru cnm bak ilk denemen başarısız olunca hastaneler ikinci denemeye fiyatı düşürüyorlar haberin olsun.ben ilkinde merkeze 3250 verdim.şimdi ise 2 bucuğa anlaştım.bak pazarlık yap ne kadar maddi sıkıntın olmasada bu tedavi biz çiftleri maddi açıdan çok sarsıyor.umarım nakilde geldiğimizde tanışırız.allaha emanet ol cnm s.ç.s hep dualarımdasın opuyorumnanaktan :ecrin_bebek:.baharcum hanım sitemize hoşgeldiniz.size bir sorum var benm adetim biteli 4 gün oldu yazdığınız bu kürü yapmaya başlasammı acaba diyorum?yani şimdi adetim bitti diyelim bittikten 15 gün sonra başlasam olurmu?
bütün arkadaşlar allah yardımcımız olucak eminim dua edin canlarım başarısız denemeler önemli değil canımıza bişey olmasın.dert etmeye değmez inanın bana.moral moral moral canlarım :emir_bebek:

ebrucum eğer geç kalmadıysan mart ayında ki adetinde başlayabilirsin. mart ayındaki adetinin beşinci günü eğer kaçırdıysan 15. günü başla. ibrahim saraçoğlu böyle anlatmış bende sitesinde okudum. 15 gün içiyorsun. içebilirsen sabah akşam , yada öğlen akşam, yada akşam işten gelince ve gece yatarken. günde iki defa . taze olarak yapılmış.
nisanda tüp bebek yaptırsan bile bi zararı olacağını düşünmüyorum. çünkü bu kür adetleride düzene sokuyormuş. sen nisanda iğne mi kullanacaksın, yoksa donmuş embriyolardan transfermi yapılacak.

Bahar hanımcım bilgiler için çok tşk ediyorum.Bu arada bendede şöyle bir bilgi var, incir kürü bu kürün yumurta kalitesini yüksek derecede arttırdığını söylüyorlar. size yarın tarifini yazacağım. Ben ikinci denememde evet normal yine önce doğum kontrol hapı sonra iğneler aynı tedaviyi görücem, yani kısmetse allahtan başka bişiy çıkmassa diyelim. şimdilik hoşçakalın.a.s.

ebrucum cancazım benmde büyük ihtimalle nisanda nakilim olur diye düşünüyorum.bu ayın 21 de merkeze gidicem.ebru cnm senn emriyo naklinmi olacak yoksa tekrar ilaçlaramı başlayacaksın.ebru cnm bak ilk denemen başarısız olunca hastaneler ikinci denemeye fiyatı düşürüyorlar haberin olsun.ben ilkinde merkeze 3250 verdim.şimdi ise 2 bucuğa anlaştım.bak pazarlık yap ne kadar maddi sıkıntın olmasada bu tedavi biz çiftleri maddi açıdan çok sarsıyor.umarım nakilde geldiğimizde tanışırız.allaha emanet ol cnm s.ç.s hep dualarımdasın opuyorumnanaktan :ecrin_bebek:.baharcum hanım sitemize hoşgeldiniz.size bir sorum var benm adetim biteli 4 gün oldu yazdığınız bu kürü yapmaya başlasammı acaba diyorum?yani şimdi adetim bitti diyelim bittikten 15 gün sonra başlasam olurmu?
bütün arkadaşlar allah yardımcımız olucak eminim dua edin canlarım başarısız denemeler önemli değil canımıza bişey olmasın.dert etmeye değmez inanın bana.moral moral moral canlarım :emir_bebek:

Ceydacım ya selam nerelerdesin sen nasılsın iyimisin, 21martta gidicem demişssin 21indemi başlıyo tedavin yoksa ara kontrolmü? anlat bende merak ediyorum sen ne aşamadasın?. Beni sormuşssun hemen anlatayım şuanda biliyosun dinlenmedeyim yeniden tedaviye başlamak için martın bitmesini beklicez sonra bende nisanda tedaviye başlıcam işte önce doğum kontrol hapı ardından iğneler derken benimde sanırım transferim mayısta olur. Tabi inşallah herşey yolunda gider. Bu arada ben mart ayı içinde halletmem gereken testler var ilkinde denemesi negatif olanlar bazı değişik kan testleri , ayrıca eşlere yapılan genetik tarama testi bunları yaptırıcaz. Birde bana histereskopi yapılacak buay sonunda. Birde beni fiyat konusunda bilgilendirdiğin tşk ederim aklımda olsun çok haklısın sonuçta gene maddi bir yükün altına gireceğiz. Buarada sana bi soru daha tüp bebek fiyatı zaten 2.950 değilmiydi neden 3.250 dedin sen ? öpüyorum çok bana yaz gene cvplarını bekliyorum.a.s.

opuyorumnanaktanebru cnm ben çok iyiyim tşkrlr bebişim.ben martta tekrar doğum kontrol haplarına başlıycam.ebru cancazım sen testler demişsin.hangi testler benm anladığım gen testi üniversitelerde 6 ay gün verilen düşüğün eşlerin genlerinden kaynaklanıp kaynaklanmadığına bakılan bir test.ha bide bu testleri sebebi belli olmayan çok düşük yapan bayanlara yapılan bir test.ayrıca kalp,tansiyon vesaire hastalıkları olan bayanlara yaptırılıyor.yanlışım varsa düzelt cnm ha ben 3250 dedim ya bana rahim ağzı kanser testi yapıldı eşime test yapıldı.hepsi içinde cnm. histereskopi nedir cnm sağlıkcıyım ama inan anlamadım rahim filmi değilmi?rahimde jel çok birikmedimi ki hemen tedaviye başlıyorsun?biraz dinlen kendine mola ver bak bu tedavi biliyorsun ki kolay bişey değil kolay atlatılmayacak rahatsızlıklar veriyor.hala benm rahimde sertlik var deri altında su keseçikleri oluştu.kendine dikkat et cancazım allaha emanet ol sevgiler cnm

Ceydacım ya selam nerelerdesin sen nasılsın iyimisin, 21martta gidicem demişssin 21indemi başlıyo tedavin yoksa ara kontrolmü? anlat bende merak ediyorum sen ne aşamadasın?. Beni sormuşssun hemen anlatayım şuanda biliyosun dinlenmedeyim yeniden tedaviye başlamak için martın bitmesini beklicez sonra bende nisanda tedaviye başlıcam işte önce doğum kontrol hapı ardından iğneler derken benimde sanırım transferim mayısta olur. Tabi inşallah herşey yolunda gider. Bu arada ben mart ayı içinde halletmem gereken testler var ilkinde denemesi negatif olanlar bazı değişik kan testleri , ayrıca eşlere yapılan genetik tarama testi bunları yaptırıcaz. Birde bana histereskopi yapılacak buay sonunda. Birde beni fiyat konusunda bilgilendirdiğin tşk ederim aklımda olsun çok haklısın sonuçta gene maddi bir yükün altına gireceğiz. Buarada sana bi soru daha tüp bebek fiyatı zaten 2.950 değilmiydi neden 3.250 dedin sen ? öpüyorum çok bana yaz gene cvplarını bekliyorum.a.s.

ebrucum teslerden banada istediler nerede yaptırcaksın fiyat nekadar dediler bana bir yerde 900 istediler birde histereskopi niçin istediler ben daha önce normal tedavide olmuştum

Ceydacım slm cnm hadi bakalım hayırlısı olsun sana bolbol şans ve dualarımı yolluyorum bu sefer herşey sonuç iyi olacak bence :). Beni sormuşssun bida şöyle anlatayım sana , ben nisanda tedaviye tekrar başladığımda zaten 2ay aravermiş oluyorum buda iyibir ara , zaten önemli olan verilen aradeğil moral ve güç olarak hazır olmakmış Mete beyde böyle diyor.Bu sorduğun histereskopiyi hemen söyliyim, bu rahim içine direk kamera ile girilerek bakılması demektir. ıçeride düşüğe ve biyokimyasal gebeliğe neden olan bir polip yada miyom varmı diye bakılıyor varsa hemen yok ediliyor. Yani önemli birşey. Aslında yurt dışındaki tüp bebek merkezlerinde bir bayana bu daha ilk denemesini yapmadan bakılıyormuş.Fakat bizim ülkemizde hem maddi açıdan hemde baştan psikolojik olarak çekinilen bişiy olduğundan genelde 2.deneme başlamadan bakılıyormuş. Bu konuyu çok araştırdım. Genetik teste gelince evet doğru biliyorsun anne ve baba adayından kan alınarak kromozomlarına bakılıyor. Bu test özelde pahalı olduğu için ben devlet hastanesinde yaptırdım orda ücretsiz olarak yaptırabiliyorsun. ışte böyle :).
Ceydacım ben bişiyi çok merak ettim demişsinki rahimimde sertlik var ve deri altında su kesecikleri oluştu :KK43: bu ne demek nasıl anladın bunları anlat bana ? Çok öpüyorum kendine iyi bak.zemuszemus

Son düzenleme:
pembenaz hanımcım selamlar, benden istenilen tüm testleri hepsini önce devlet hastanesine gittim ve bana burdaki listeden hastanenizde olanların hepsini yapın dedim sadece 4 tanesi yokmuş diğer tüm hepsini orada yaptırıyorum. Kalanları özelde yaptıracağım mecbur. Histereskopiyi ise gelecek tüp bebek merkezinde olacağım. Neden istendiğini bir üstteki yazımda bulabilirsin. Siz daha önce nerde oldunuz histereskopiyi ? bişiy çıkmışmıydı ?

ebrucum cnm benm anlatmak istediğim rahim içine bebek gelişsin ve düşmesin diye sabah akşam jel kullanıyorduk ya işte o baya rahimde birikdi.o yüzden şişkinlik oluştu deri altında ise eklem bölgelerimde hafif ağrı veren ceviz büyüklüğünde su keseleri oluştu.belkide bunların sebebi 12 ganol iğnesini 450 ml,4 tane diğer iğnenin tüm dozunu vurulmam galiba.ben gerek iğneler gerekse doz bakımından en yüksek doz kullanmamdan kaynaklanıyor olmamdı bence.neyse cancazım duaların için tşrklr allaha emanet ol kib sevgiler cancazım :ecrin_bebek: opuyorumnanaktan

Anladım ceydacım doğru dozdan dolayı olabilir sen rahat ol hepsi geçicek sen şimdi yeni denemeye konsantire ol herşey yolunda gidecek merak etme :). Bakalım 2.denememizde ne olcak diğimi inşallah bu sefer gebeliğimiz hayırlısı ile gerçekleşir. Kendine iyi bak çok öptüm gene burdan arada yazışırız gelişmeleri. Hoşçakal. sevgiler :nazar:

ceydacım, ibrahim saraçoğlu sitesinde adetin başlamasından 15 gün sonrada bu küre başlayabilirsiniz diyor. tarih yanlış değilse 1 martta adetin bitmiş. ayın 14 ünde bu küre başlayabilirsin. kür bitmeden adet görürseniz kürü kesmeyin diyor i. saraçoğlu. birde bu arada gebelik oluşursa bi zarar vermiyormuş. gebe kalanlarda var çünkü sitede yazmışlar. daha önce dediğim gibi bence başlamakta bi zarar yok . nasıl olsa bekliyoruz. sonuçta verecek olan yaradan. tüp bebek tedavisi sırasında kendiliğinden gebe kalanlarda var. denemekten bir şey çıkmaz. hem kendiliğinden gebe kalamasak bile belkide embriyonun yerleşeceği zemini sağlamlaştırmış oluruz. allah yardımcımız olsun . görüşürüz.

baharcum cvp verdiğin için çok teşekkürler.umarım rabbim gönlümüzdekini verir allaha emanet olunuz cancazlarım sevgiler öptüm a.s.

slm kızlar bende bugün gelecek tüp bebeğe ön görüşmeye gittim.herkezz çok güleryüzlüydü martın 25 de antalya tüp bebeklede randevum var ama gitmeyi düşünmüyorum gelecekde tedaviyi başlatacam inşallah allah inşallah hepimizin gönklüne göre verir...sizlerde gelecek tüp bebekden memnunsunuz değilmi.alkisalkisalkis

X