Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

Selam, canim!
Ne yaptin? Sonucun belli oldu mu? Merkta bekliyorum, insallah pozitif olur

merhaba Yuyo. öncelikle tebrik ederim Allah hayırlısıyla tamamına erdirip sağlıkla kucağına almak nasip etsin.. World07 geçenlerde başka forumlarda gezinirken mesajını görmüştüm . sanırım tedavisi olumlu sonuçlanıp bebişine hamile. Nne güzel bir bir sevindirici güzel haberler alıyoruz. Darısı bizim başımıza. Sen de Mete Bey'in hastasıydın değil mi ?

evet canım sonuç pozitif inşallah hayırlısıyla devamı gelir inşallah.şu an panik halindeyim.Darısı isteyem herkese..ben de mete beyin hastasıyım sen den de güzel haberler bekliyoruz.

evet canım sonuç pozitif inşallah hayırlısıyla devamı gelir inşallah.şu an panik halindeyim.Darısı isteyem herkese..ben de mete beyin hastasıyım sen den de güzel haberler bekliyoruz.

hayırlı olsuuun .seninle daha önceleri mesajlaşmıştık.....
Allah tamamına erdirsin.
biraz bilgi verirmisin canım
senden kaç yumurta toplandı ?
kaçıncı kalitedeydi. ?
kaçınıc gün embryoso kondu bir de....?
çok sordum galiba.

merhaba arkadaşlar ben pko hastasıyım temmuzda evliliğimin ilk yılı dolacak. rahatsızlığımı bildiğim için tedavime başladım ilk ilaç denemem başarısız 2. ye dozu artırarak bugün başladık. bu kez de başarısız olursa aşılamaya geçecek doktorum. bende burda uğraşmayıp antalyaya gelmeyi düşünüyorum. hangi merkezi ve hangi doktoru önerirsiniz??

Merhaba, Gayem! Cok teşekkür ederim, darısı senin basına inşallah sen ne zaman tedaviye başlıyorsun?
Zaten Gelecekte bildigim bir tane doktor var, o da Mete bey:)

Merhaba, Gayem! Cok teşekkür ederim, darısı senin basına inşallah sen ne zaman tedaviye başlıyorsun?

günaydın Yuyo, güzel tememnnilerin için teşekkür ederim .. ben merkez olarak sormuştum doktorun Mete Bey mi diye sormuştum canım Allah hayırlısıyla tamamnına erdirsin arkadaşım ... Hamilelilerin duası kabul olurmuş bizleri de unutmayın dua etmeyi ..

tebrik ederim arkadaşım tekrardan .. Allah senin ve tüm hamile olanların hayırlısıyla tamamına erdirip bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin ... bence sakin olup hamileliğinin tadı çıkart canım ... bizler hamile kalmak için apayrı uğraşlar veriyoruz... hele bu zorlu mücadelede emelini buluşmayı nasip ettiyse Allah'ım senden mutlusu olmaz sanırım...
inşaallah bizlerde hayırlısıyla bir gün sizler gibi bebeklerimize kavuşuruz...

world07 çok sevindim canımmmm maşallahhh diyelim inşşallah allah tamamına erdirsin

gayem07 mesajını okudun canım herzaman sizlere dua ediyorum ama inanki onunda bir vakti zamanı var ben 12 yıl sonra bu mutluluğu tatttım diliyorum allahım isteyen herkese versin

kızlar biz 22 haftalık olduk 2 oğlum olacak inşallahhhhh sağ sağlim kucağımıza almayı rabbim nasip etsin
benim ev taşıdığım için internetim uzun süredir yoktu yeni bağlattık bundan sonra arada sizi ziyaret ederim
ihtiyacınız olan şeylerde de yardımcı olmaya çalışırım

ben hala mete beye gidiyorum kontrollerimizi o yapıyor çok memnunum imkanım olsa doğumumuda o yaptırsın isterim ama maalesef o kadar maddi olanağım yok
hayırlı allahtan sağ sağlim doğsun yavrularım önemli değil

kızlar ben çıktım arada gelirim hepinizi çok öpüyorummmmm

günaydın Laracım... Allah hayırlısıyla sağlıkla önce kucağına almayı sonra da sağlıkla sevgiyle huzurla büyütmek nasip etsin canım...
arada bir forumları gezinirken haberlerini alıyorum canım.. yeni evinde de güle güle otur canım benim..
dikkat et kendine... tekrar görüşmek üzere..

Merhaba herkese,

Ben de kismetse dr mete bey yardimi ile tup bebek deneyecegim... Baska bir hastanede 21 haziranda reglimin 8ci gunu (en uygun tarihmis bu islem icin ) HSG denilen histerosalpinografi yani rahim ultrasonu cektirdim ve sag tupum tikali gorundu ve doktorum adenomyozis olabilir bu sebeple HS yani Histerografi cektirmenizi oneririm dedi ve yasim 40 oldugu icin ovulasyon indiksiyonu ile normal yoldan ve asilama ile oylanmayin direk tup bebege gecmeniz gerek dedi ve dr mete isikoglu nu tavsiye etti bana... Ben de dr mete isikoglu na gittim ve kendisi de ayni tavsiyede bulundu ve reglimin 13. C gunu genel anesteziyle operasyonel histerografimi yapti... Daha once rahim mr imda ve hsg de tahmin edilen adenomyozis degil rahim ici yapisiklik yani Asherman Sendromu soz konusuymus ve bu yapisikligi mumkun olabildigince temizlemis operasyon esnasinda... Daha snra filmimi de alip izledim grcekten temizlik yapilmis... Yapisikligin tekrar olusmamasi icin hormonlu spiral tamis islem esnasinda bana... Sonrasinda ginera dogum kontrol hapi, elevit vitamin ve 2 kutu duocid verdi.. Smdi ilaclarimi aliyorum ve 10. Gun antibiyotigim bittiginde kontrole gidecegim... Bu ilaclarla ahmi tup bebek asamasina hazirliyorum dedi...

Ayrica hsg de genel anestezi oldum ve agrim cok cok az oldu, sonraki gunlerde hic hissetmedim ama HS den sonra bugn 7ci gunum halen agrim var ama regl agrisi gibi ponstan forte iciyorum cok agrim olunca, az agrida minoset iciyorum ki tavsiye edilen minoset veya aprol...

Bunlari paylasmak istedim zira ben de oncesinde bu sitedeki sizlerin yazdiklarindan cok faydalandim ve bilgilendim... Tesekkur ederim paylastiklariniz icin... Selamlar :)

merhaba
peki şimdi ne durumdasınız.başladınız mı tedaviye.?

arkadaşlar fikirlerinizi almak istiyorum

ben perşembe günü mete beyle görüşmeye gittim. fsh değerim yüksek ve erken menopoz riskim var durumumla ilgili çok olumsuz konuşmadı. eşinle berebr gel eşine test yapalım seni muayene edelim bir kez aşılama deneyelim olmmazsa tüp bebek denemeliyiz dedi. doktor hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz ?

Biz tekrar tedaviye başlıyoruz cancazlarım. A ma bu kez farklı olacak.mikroenjeksiyon tedavisini dktr uygun görmedi.çünkü azosperm sorunumuz vardı.şuan sorunumuz çok daha iyi durumda.bazı bitkisel şeyler ve sağolsun bir dktr bize verdiği hiç bir yan etkisi olmayan (devlet karşılamıyor.) ilaç verdi.onların sayesinde sper sayımız çok ama çok yükseldi.normal ilaç tedavisi uygulanacak.dktrm 5 bilemedin 6 ayda hamile kalırsın diyor.çok ümitliyim arkadaşlar inşallah bu kez kismetse olucaktır.eylülün 9 gibi başlıyoruz kismetse.ya nasip diyorum.azosperm problemi olan arkadaşlara tavsiyem keçi boynuzu (pekmezi değil)kürünü denesinler biz çok yararını gördük.birde siyah çekirdekli siyah üzüm,bal (yada üzüm pekmezi),antep fıstığının içi veya ceviz içi,bamya tohumu, kendir tohumu, çörek otu bunları attarlarda iyice çektirin evde balla harmanlayın.sabah akşam bir yemek kaşığı yenince erkek bayan problem kimdeyse inanın süper birşekilde değerler tavan yapıyor.allaha emanet olunuz cancazlarım.birbirimize dua edelim.sevgiler.

merhaba özge, ben de 1 seneye yakın Mete Bey'in hastasıyım. benimde fsh ve yumurta rezerv azlığım sorunum var..mete Bey ile peşpeşe 2 kez tüp bebek denemesi gördüm ... sonuçları olumsuz olsa da ben Mete Bey'den çok memnunum... Antalya'da tek içime sinen doktor diyebilirim .. hastalarıyla birebir yakından ilgileniyor.. ve sorduğun her soruya sıkılmadan bir sonraki hastasının randevusunu dikkate almadan tüm kafandaki soru işaretlerini sorana kadar sabırla yanıtlıyor. şu an tedaviye ara verdim hala kontrollerime kendisine gidiyorum..tabii 3. denemem istanbul ve antalya ararsı kararsızım. ama mete bey daha ağır basıyor şu an ..

aynı sıkıntılar bendede var umarım olumlu sonuçlar alırsın bu kez. ne zor bir süreçmiş allah yardımcımız olsun.bilgi verdiğin için çok teşekkürler en iyi seçim mete bey bencede vakit geçirmeden tedaviye başlayacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…