Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

hayırlı haberlerini bekliyoruzz..tedavin boyunca yazılarını takip ettim Allah emeklerini boşa çıkarmasın

beyazpembe hadi hayırlısı, mide bulantısı kızımda hiç çekmedim şükür, ama diğer hamileliklerimde vardı çok zor oluyor. umarım riskli dönemi (ilk üç ayı) atlatırsın da bu bulantılar mutlu hatıralarının bir dönemi olarak kalır. ben başucumda tadından rahatsız olmadığım tuzlu galetalardan bulunduruyordum, bir de su. ayağa kalktıktan sonra su içmek bulantı yapıyordu, kalkmadan yatak keyfi yaparken atıştırınca bulantı hissi azalıyordu. bunlar geçecek ama bulantı yüzünden yemek filan yiyemiyorsan bebek için korkma, o anneden besin alıyor yeterince, senin kendi direncini düşürmemek için atıştırman gerekir. iyi olacak geçecek bu günler.

hamurr arkadaşımada haber çıkmadı ama hayırlısı olsun iyi haberler gelsin inşallah şu kadir gününde diyorum.

selam kızlar.geçen pazartesi 12.günümde kan testimi yaptırdım ve 144.96 çıktı.mete beye bilgi verdim tebrik etti hamile olduğumu ve ilk aşamayı atlattığımı güzel bir başlangıç yaptığımızı söyledi.haftaya pazartesi ultrasonum var.tekrar bir kan testi istemedi.bu benim için yeterli dedi.

Hamur hanım hayırlı olsun ne mutlu size.ah rabbim sizin yerinizde olmak için neler vermezdim.hamdosun size bir emanet (bebiş)veren allahıma.ah cancazlarım her bebek haberinde ağlıyorum.ne olurdu rabbim bizede verseydi.bebek özlemiyle yanıp tutuşuyorum.allah herşeyin hayırlısını versin cancazlarım

teşekkür ederim arkadaşım.bazen her şey yolunda gitmiyor.bir şekilde zamanı vardır herşeyin arkadaşım.üzülme sıkma canını bol bol dua et.güzel allahım gönlüne göre verir inşallah.herşey kader kısmet işi.yüzünün ve yüreğinin gülmesi dileğiyle.ayrıca iyi bayramlar:))

selam kızlar bende transferimi oldum en zor bekleme kısmı hep burası gelmiştir zaten 6 günüm var 12 eylülde kan testi umarım hepimiz yüzümüz gülerek çıkarız burdan:))

selam kızlar bende transferimi oldum en zor bekleme kısmı hep burası gelmiştir zaten 6 günüm var 12 eylülde kan testi umarım hepimiz yüzümüz gülerek çıkarız burdan:))

hayırlısı olsun arkadaşım.çok dikkat et kendine dinlen bol bol.inşallah dediğin gibi sonumuz çok güzel olur.

bu arada benimde dün ilk ultrason kontrolüm vardı.keseciği gördük çok şükür.bir tane kese oluşmuş.haftaya da kalp atışını duymak için gidicez.:))

inşallah tutar inşallah ikiz olmuştur. :) benim daha regli olmam gerekiyor onu bekliyoruz sonra igneler sonra transfer ve sonra geri sayım.. En zoru biliyroum ama bol bol uzan film izle ben öyle yapacagım allahın izni ile.. Filim izleyince hem uykun geliyor rahat uyuyorsun hem sakin geçiyor hemede zaman hemen geçiyor.

HERKEZE SELAMLAR ANCAK YAZABİLİYORUM NİHAYET CANIM OĞLUMA KAVUŞTUM ŞUANDA 1.5 AYLIK OLDUK, yaklaşık 1.5 SENEDİR burda yazıyorum kızlar ve herkezi takip ediyorum. Allah tüm isteyenlere tedavi olanlara olamayanlara tez zamanda evladına kavuştursun. beyazpembe ve hamur tebrik ederim nasel sevindim bilemessiniz diğer tedavi olanarada sonsuz şans diliyorum dua ediyorumm. hepinize sevgiler sağlıklar UNUTMAYIN HEP POZİTİF HEP OLUMLU DÜŞÜNÜN YILMAK YOK. SEVGİLER.

kızlar slm ebrudan çok sevindim.hamur senide tebrik ederim.benim yaklaşık 1 aydır kanamam var sürekli yatıyorum bebeğime bişe olmadı şükür ama risk devam ediyor

mrb kızlar.ebrudan çok çok sevindim.beyazpembe bende seni merak ediyordum.demekki yokluğun bu yüzdenmiş.umarım risk diye birşey kalmaz sende bebeğinde çok iyi olur.benim geçen salı tekrar ultrasonum vardı.çok derindende duysak kalp atışını duyduk çok şükür.doktorum şimdilik herşey yolunda dedi.son iki haftadır tek problemim mide bulantılarım.hiç bir şey yemek istemiyorum.hafif sebze yemekleri kahvaltıgibi ağır olmayan şeylerle şimdilik idare ediyorum.doktoruma bulantılarımı söyledim ama ısrarla ilaç yazmak istemedi ilaçcız bu dönemi geçirmem daha sağlıklı olurmuş.10 gün sonra tekrar kontrolüm var.şu an da 7+4 deyim.umarım hepimiz için herşey çok iyi olur.sevgiler.

sevindim canım benimde pazartesi 11haftalık oluyor.ilaç kullanıyorum ben yok hiç bişe yiyemiyorum 3kilo zayıfladım.ilaçtan bişe olmaz niye vermiyoki

herkese merhaba arkadaşlar
ben eşşimdeki morfoloji ve ileri hız düşüklüğü sebebiyle hamile kalaıyorum.
4.aşılamamı dün yaptırdım ama sayı düşük olunca pek umudum yok.
artık tüp bebek istiyoruz.
ssk raporlu tüp bebek yaptıran arkadaşlarım
ne kadara mal oldu tüp bebek
ve morfoloji ve ileri hız problemin tüp bebeğin tutma şansı nedir?

cevaplarsanız çok sevinirim.
bende 3 yıldan beri neler çekiyorum çok canım yanıyor.

meraba canım bende aynı problem yüzünden hamile kalamıyorum 12 yıllık evliyimbu zamana kadar hep sebepsiz infertilite diyorlardı en son gelecek tüp merz. merfoloji ve ileri hareketlilik sorunumuz olduğu ortaya çıktıve maalesef mete bey aşılamayla şans vermedi tüp bebek önerdi
sen 4 aşılama olduğundan raporu alabilmen kolay olabilir:26:ben 1 kere aşılama oldum ve rapor alamıyorum mete beyde olma aşılama boşuna uğraş olur diyorr:26::26sikolojik ve vücut olarak yıpratma kendini dedi:26:bakalım bizde tüpe başlıcaz inşallah en kısa zamaanda fiyatta yardımcı olacaklarını söylediler ama hayırlısı inşallahh
allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallahh

bide canım bu problemler tüp bebekte herangi bir olumsuzluk teşkil etmiyorrçünkü spermler kend gitmeyecek maalesef o yolu direk olması gereken yere doktor koyacak zatendöllenmiş olarak ayrıcatembel şeylerrr

bide canım bu problemler tüp bebekte herangi bir olumsuzluk teşkil etmiyorrçünkü spermler kend gitmeyecek maalesef o yolu direk olması gereken yere doktor koyacak zatendöllenmiş olarak ayrıcatembel şeylerrr

canım çok teşekkür ederim cevabın için.
peki ücreti ne kadar tutuyor bizim ekonomik olarakda hazırlanmamız gerek.
para da önemli yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…