Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

mrb..ben mete beyde başlamanı tavsiye ederim.ilk tüp bebeği mete beyde yaptırmıştım mete beyden çok memnun kalmıştık ama olumsuz bir sonuç aldıktan sonra tekrar oraya gitsemm sanki yine tutmayacak diye düşünüyodum,bu yüzdn antalya tüp bebekle görüşmeye gittik eşimle doktoru sevmedik para tuzağı olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.yapılan bir operasyonumu bakıyım eğer beğenmezsek tekrar yaparız her doktorun yaptıklarını beğenmiyolarmışşşş.saçmalık yani....ayrıca raporlu ve raporsuz fiyatları arasında hiçbir fark yok.gelecek tüp bebekte raporsuz fiyatları antalya tüple aynı olabilir ama antalya tüp sonradan çok farklı şeylerle para isteyebiliyo gelecekte öyle bir sorunun olmuyo kesinlikle ...

cevabın için tşk ederim.antalya tüp bebekte kalabalık olduğu için sanırım çok bekledim yaklaşık beş saat artık ağlıcaktım o kadar sinirlendim.ama dr iyiydi ve kolay bir aday olduğumu söyledi.ama her seferde aynı dr ilgilenmiyomuş orda.sanırım bir merkezle daha görüşsem daha iyi olcak

canım bende çok memnun kaldım hangi saatte diyolarsa o saatte alıyolar ve en güzelide tek doktor olması.parasıda diğerlerine göre ucuz

kızlar geçen çarşamba transferim yapıldı.iki embriyo yapıldı.bekliyorum şimdi 12 gün sonrası kan tahlilini.bişey sorsam bugün normalden biraz fazla akıntım oldu.normalmi acaba.telaş yapmak istemedim ama yine de bilemedim.birde kasıklarımda adet öncesi ağrı gibi az ağrılar var.

jel kullanıyosan ondandır canım test yaptırana kadar bu sıkıntıları çekeceksin takma kafa ama yaz neler hissediyosun kafanda kurma

jel kullanıyosan ondandır canım test yaptırana kadar bu sıkıntıları çekeceksin takma kafa ama yaz neler hissediyosun kafanda kurma

evet jel kullanıyorum.cidden ister istemez kuruyorum biraz.o kadar ki öksürünce hapşurunca kahkahalar atarak gülünce sanki kasıklarım zorlanıyorda bişey oluvercekmiş gibi geliyor.çok kasıyorum sanırım kendimi.bugün ikinci günüm ve iki gündür sadece yatıyorum.doğrumu sence?

canım ben hiç yatmadım sadece ilk gün yattım gerekte yok zaten bence tabi yine sen bilirsin.banada hep öyle geliyodu sanki düşücekmiş gibi ama bişe olmadı tutundu bebeğim bakalım sonu güzel olsun

herkese selamarkadaşlar bende 12 yıllık evliyim ve sebepsiz infertilite olduğumuzdan kendimi çok yıpratmak istemedim.Hormonlar kullanmak istemedim ama sanırım çok zaman kaybı oldu1 kere aşılama oldum antalya tüp bebek merkezinde 6 yıl felan oldu ama onada
evett şimdi bende geleceek tüp bebekte tedavime başlıyorum ilk görüşmemizi yaptık mete beyle pazaresi günü çok memnun kaldım mete beyden de çalışanlardandabenim rapor alabilmem için 2. kere aşılama olmam lazım allah kısmet ederse bu ay aşılama oluyorum banada dua edin olurmu
bu arada aşılamayla hamiş kalan varmı bu topikte

canım ben hiç yatmadım sadece ilk gün yattım gerekte yok zaten bence tabi yine sen bilirsin.banada hep öyle geliyodu sanki düşücekmiş gibi ama bişe olmadı tutundu bebeğim bakalım sonu güzel olsun

çok ince düşünmemek gerekiyo sanırım.akışına bırakmalı.
senin nasıl gidiyor?ufak tefek belirti gibi birşeyler görüyomusun kendinde?

merhaba canım.şimdiden hayırlı uğurlu olsun tedavin.umarım çok iyi sonuçlar alırsın.benim tüp bebek ama çok başarılı bir merkez olduğunu biliyorum.

canım rapor almak zorlaşmış zaten tıp rapor vrmiyomuş bildiğim kadarıyla.benim ilk tüp denemem hamiş kaldım bakalım keseyi gördüm ama bebek varmı yokmu bilmiyorum.sende doğru tercih yapmışssın yine gidecek olsam oraya giderim çünkü ilgileniyolar.herkesi tanıyosun

çok ince düşünmemek gerekiyo sanırım.akışına bırakmalı.
senin nasıl gidiyor?ufak tefek belirti gibi birşeyler görüyomusun kendinde?

mide bulantılarım başladı dün ilaç kullanıyorum biraz hafifliyo ama halim yok yatıyorum bugün çıktım dışarı bile çıkamıyorum korkuyorum midemden biyerde uyuyup kalırım diye.kalp atışını duysak rahatlayacam hala içim çok rahat değil kimseye hamileyim diyemedim

beyazpembe çok sevindim son gelişmelere, şu anda hissettiklerin hamilelik belirtileri, hepsi belli bir süre sonra hafifleyecek, uyku, bulantı zamanla azalacak geçecek, geriye büyük bir heyecanla bebeği beklemek kalacak inşallah. bir kese görünmüş belli olmaz ikinci muayenede başka keselerde olabilir, bende öyle olmuştu. ister tek kese ister iki tane olsun yeterki en az biri sağlıklı olsun. kalp atışlarını duyarsınız inşallah. atış hızı herşeyi normal seviyelerde olur umarım, dua ediyorum allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin.

inş.ya bekleme bitmiyoki olumsuz bişe olcak diye aklım çıkıyo.duaların için saol boş gebelik falan olmaz dimi

allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucağına al canım
allah olmayanarada nasip etsin inşallah

beyazpembe umarım boş gebelik değildir. yani kese görüldüğüne göre önemli olan içinde gelişen yolk kesesinin de görülebilmesi sonrada kalp atışlarını almak. her gebelikte bir risk var, ama seninki boş gebelik olmayacak inşallah, fazla stresde iyi değil, öyle herşeyi takma kafana, kese var bulantı ve uyku halide var bence iyi gidiyor, şu mübarek ayda dilerim allahtan hep yüzünüz gülsün arkadaşlar.

beyzpembe canım arkadaşların dediği gibi herşey bizim isteidğimiz gibi sonuçlanacak sen hiç merak etmeee bebişin sağlıklı bi şekilde gelecek:)

ben yumoş geliştirme aşamasına başladım dün sabah gittim mete bey güzel bir başlangıç yaptığımızı söyledi 3 gün 150 ünite gonal f vuruldum 8mm civarında olmuşlar sağda 5-6 solda 5-6 gibi bişey dedi ama tam anlamadım pcosun en güçlülerindensiniz dedi tabi bu çok ii bişey değil pazartesi tekrar çağırdı doz ayarlaması yapalım dedi

arkadaşlar bu rapor alma işinde akdeniz tıpın baya bi sorunlu olduğunu duydum cevre illlerden tanıdık filan ayarlanamaz mı ?
mesela ben bu tutmazsa diyarbakırda oturuyorum ordan alıp gelicem 6 ay geçerliymiş rapor çok uygun fiyata geliyor ya bilseydim bu yaz tatiline gelmeden önce alır gelirdirm

tedavin hayırlı olsun arkadaşım.umarım dilediğin gibi olur herşey.
rapor çevre illerin üniversite hastanelerinden de alınabiliyor ve kullanılabiliyor diye biliyorum.tuğçe hemşireye sormuştum tedavimin başlarında öyle söylemişti.ama emin olmak için tekrar bi sor derim o na göre yönlendirirler.
benimde transfer sonrası 11.günüm bugün yani yarın ilk kan gebelik testim var.heyecan,umut,sevinç,tedirgin,korku,merak her hissi hissediyorum şu an da.

arkadaşlar günlerdir mide bulantısından yatıyorum çok berbat durumdayım.kalp atışını duyduk ama çok erken sanki lekelenmem olmuştu gittim kesenin içinde beyaz nokta halinde bebek var dedi.midem o kadar kötüki.hamur inş sonucun olumlu çıkar

canm çok haklısın mide bulantısı gerçekten kötü ama geçici bişey galete tuzlu krakerler bunlar seni hep rahatlatır yatağının başına bulundur yatağından kalkmadan bir iki tane at ağzına rahatlatıyo biraz. ben 4 ayımdayım hala ara ara bulantılarım oluyo ama bir sitede mide bulantılarının bebeğinizin yaşadığı ve büyüdüğü sinyalini verir diyordu o yazıyı okuduktan sonra ben midem bulanınca sevinmeye başlar olmuştum bebeğimin hızla büyüdüğünü hissediyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…