Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

Kamer hanım hoşgeldiniz. Çok tşk ederim inşallah Allah en kısa zamanda sizede nasip etsin. sİZE başarılar ve iyi tedaviler diliyorum. Kendinizi rahat bırakın. Herşey gönlünzce olsun inşallah. sevgiler.

canlarım ya ınsallah herkesın dılegı kabul olcak ama sırayla heralde:))belkıde Allah sabrımızı denıyordur nolur dualarınızı eksık etmeyın ve hep olumlu dusunmeye calısın.Buarada bende havuc suyu ıcmıstım baya ama bebek tutsun dıe deıl ıbrahım saracoglu cok yararlı dedıgı zamanlarda yanı tedavı oncesınde..belkı yan etkıde yapabılır bunu ıyı arastırmak lazım dıe dusunuorum.sımdı hamıleyken rezene,adacayı,yesılcay,ıhlamur,ahududu receli,cayı, fazla maydanoz,2 bardaktan fazla cay kahve,ısırgan otu yasak olan seyler.erken donemde düşüğe sonrakı donemde erken doguma sebep oluoo.Ebrucum canım bol bol semızotu,roka ye cok faydalı bunlar.Ama sakın asırı yemek yeme ılk donemlerde bebısın hıcbırseye ıhtıyacı yokmus senden alıormus herseyı öle soledı doktorum.cunku ınan 5.aydan sonra baya bı hızlanıoo kılo alımın sonraya sakla lımıtını ben öle yaptım.Kalp atımıyla ılgılı hıc bı bılgım yok canım umarım cıddı bı sorun deıldırr yaaa ınsallah bıseycıkler olmıcakk.üf cok zor surecler bende her kontrolde tam sevınemıordum adım adım ılermek su 3 ayı atlatmak hıc kolay deıl Allah sabırlar versın cnm.Herkese sevgılerr.(Buarada elımde 1 kutu Crınone jel mevcut fazla kaldı ıhtıyacı olan arkadas varsa özelden mesaj atsın)

ebrudan canım inşallah herşey çok güzel devam edeck senin yazlarını okuyunca okadar mutlu oluyorumki anlamam canım.sonunna kadar çok güzel olacak buna inan canım senin adına çok mutluyum darısı benim ve herkesin başına:))

Son düzenleme:
kamer sende hoşgedin canm inşallah hayırlısı olur senin adına ben yakın zamanda mete beyle görüştüm insann içi rahatlıyor allahtan bi mani çıkmazsa ben ocak gibi başlayacam inşallah bakalım.sanada bol şans bi görüş derim yaşın kaç ve sizin problem neydi acaba

bizim anlaşılamayan kısırlık yani hiç bir problem yokken gebe kalamıyorum. İşte bunun için kendimi hırpalamak istemiyorum .çünkü kullanılan ilaçlar malum çok deforme ediyor vücudumuzu.Ama bu durum inanınki çok zor en azından ne olduğunu bilen kişiler o probleme yoğunlaşarak tedavi oluyor,bende bundan dolayı çok gitmedim doktora güvenemiyorsun çünkü.sebep araştırması yapmak için laparoskopi ameliyatı dahi oldum ama bişi yok kesin tüpbebek bundan sonraki aşama.Hayırlısı inşallah arkadaşlar hepimiz için herkese bol bol şans diliyorum

Son düzenleme:
beyazpembe yaşım 29 olmak üzere istiyorum ki 30 olmadan bende bir bebiş alıyım kucağıma.allah ım yardım etsin hepimize

tüp bebek yaptıran arkadaşlar bana yardımcı olun lütfen.Tedaviye başladığınız ay kaç kere gittiniz doktora ve son aşamaya kadar ne kadar zaman gidiyor bunlar benim için önemli .özel çalışıyorum izin almam çok zor.kendimi ayarlayıp konuşmam lazım iş yerimle kabul edecekleri şekilde,onlarıda zorlamayan kısa izinler alabilirsem bu iş olur,aksi taktirde işten çıkmam gerekecek dolayısıylada ssk bitecek.Lütfen cevaplayın çok ihtiyacım var.

hoşgeldin kamer
tedavine başladığın ay yani iğnelerine başladığında 2 güne 3 güne iğnelerin sonuna doğru hergün gidiyorsun. ama bu gidişlerinde muayenen uzun sürmüyor. 5 dakikalık bir işin var. işten çıkmana falan gerek yok yani. akşam üstlerine ayarlayabilirsin. yada işyerin çok uzak değilse 1 saatlik izinlerle halladebilirsin bu işi. transferden sonrada çok ağır bir işte çalışmıyorsanız 3-4 gün sonra işinizin başına dönebilirsiniz yada çalışmayabilirsiniz diyorlar. bu sana kalmış birşey.sen kendini nasıl rahat hissedersen. tüp bebekte en istenmeyen şey bu. STRES. o yüzden herşey olur. çok takma kafana. 3 kere tüp bebek denemesi yaptırıp başarısız olmuş biri olarak konuşuyorum ki BOŞVERRRRR.

canım ya teşekür ederim
işimde evimde çok yakın gelecek tüp bebek merkzne 3 4 km kadar yürüyerek gidilecek mesafede nerdeyse :79:

işimde çok yoğun bir iş deil zaten bu iş kolay olacak benim için sanırım senin problemin nedir peki benimki sebepsiz kısırlık laparoskopi oldum arkasında 1 sene kadar sonrada 1 kere aşılama oldum ama tutmadı 11 yıllık evliyim olsun artık istiyorum.Ama maliyeti çok yüksek napalım bekleye bekleye bu gü geldik bundan sonrasına bakmak lazım şimdide demi.
ama sende pes etme denemeye devam et ben çok heyecenlı sabırsız ve ağrasif biriyim bakalım nolcak çok merak ediyorum allahtan hayırlı evlatlar dileyelim nşallah hayırlı ve sağlıklı veriri bizede en azından 1 er tane

sevgili arkadaşlarım cazcağızlarım gelişmeleri size hemen yazmak istedim ben şuanda 6 hafta 3 günlük oldum :) bu sabah kontrolümüz vardı ama dün akşam küçük bir kanamam oldu sakin olmaya çalıştım hemen mete beyi aradık sabahta hemen gittik zaten herşey yolunda allahıma şükürler bişiy olmamış bebiş çok iyi büyümüş kalp atışlarını yükselmiş ve duydukkkkk güp güp güp Allahım hepinize en kısa sürede hemen bu duyguyu yaşamanızı nasip etsin aminnn. şimdi bana istirahat var genelde hep yatıyorum anlayacağınız. Herşeye razıyım Allahın izniyle herşey yolunda gidicek . Hepinize tekrardan sevgiler ve sağlıklı pozitif tedaviler diliyorum öpüyorum.

ebrudan canım nasıl gıdıor??hersey yolundamı canım bı sorun olursa mutlaka yazz bende 33 haftalık oldummm gııttıkce yaklasıor zaman bugunlerın tadını cıkar:)

bende bakıyorum kimse kalmadı.ebrudan iyi olmana çok sevindim.ressam sen ne durumdasın.bakalım allahtan bi mani çıkmazsa bu ay sonu ilk adetimde gidecem merkezi hayırlısı artık.

beyazpembe07 iyiyim canım..bende bir değişiklik yok..dinlenmdeyiz...biliyorsun eşim ve bende bir sorun yoktu zaten..ama olmuyordu...benim gibi 1 arkadaşım daha vardı...onlarında 2 yılsır sebepsiz yere çocukları olmuyordu..dr. herhengibir engel yok demiş..eşine keçi boynuzu kürünü uygulamış..eşinin hareketli sperm sayısı 3 ayda tavan yaptı...hamile kalma olasılıklarını arttırdı tabi..veee hamile kaldı..kendiside inanamıyor..bizde bu zaman aralığında boş durmuyoruz..yeni başladık küre bizde hayırlısı inşallah...sizede tavsiye ederim..tüp bebek dahi olsa spermlerin kalitesi çok önemli....öpüyorum seni..haberlerini bekliyorum tatlım..dualarımdasın..:79:

biz denedik kürün çok etkisi oluyo gerçekten eşimin sayı 0 çıkmıştı 2.testi deneyecektik 1hafta kullandı 6 milyon olmuştu ama yeterli olmuyo bize yaşım 30 olmadan bişeler olması lazım canım gerçi veren allah her türlü veriyor arkadaşın adınada çok sevindim bende öptüm seni

ebrudan canım nasıl gıdıor??hersey yolundamı canım bı sorun olursa mutlaka yazz bende 33 haftalık oldummm gııttıkce yaklasıor zaman bugunlerın tadını cıkar:)

SELAMLAR arcenciel ve diğer tüm kızlarrrrr Ben çok iyiyim sağolun 10.haftamdayım herşey yolunda gidiyor istirahat zorunluluğum devam ediyor 3 aylık olana kadar dikkat edeceğim annem geldi o herşeyimi yapıyor. Halsizlik ve koku hastalığı çok oldu bende aşırı derecede. Ama azalarak bitecek inşallah. Arcenciel maşallah diyorum sana çok az kalmış hayırlıyla kucacığına alacaksın bebeğini cinsiyeti ne ?. Ben en son durumumu yazmıştım hergün baktım sürekli fakat hiç yazan olmadı sonra şimdi bi bakayım dedim yazılar gelmiş :) Umarım herşey yolunda gidiyordur yazın arkadaşlar sorularınızda olursa lütfen yazın Hepinzi öpüyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…