Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

ay cnm cok sevındım ılk gunlerım aklıma geldıııı cok guzel duygular bunlar Allah dıger arkadaslarada tattırır ınsallah bu duyguları.ebrudan cnm hamılelık belırtılerı baslamıs anladıgım kadarıyla mıde bulantısı koku hassasıyerı halsızlık bunların hepsı bendede oldu 4 ay bıttı ole gecmıstıı,ama bölesı en guzelı bılıomusun herseyın cok ıyı gıttıgını gosterıo bence.Benım kızım olucak adı da Eylül.ben Yasam Hast.Cemıl beye devam ettım kalp atısını duyduktan sonra.cunku mete bey yogun olduklarını sadece tup bebek hastalarına yogunlasmak ıstedıgını solemıstı ama tabı ısrar edersem onda devam etcegımı soledı ama ben 20 tl kontrole gıdıorum 100tl vermekten cok daha ıyı oldu buda benım ıcın ayrıca cemılbeyde tup bebek doktoruymus haberın olsun ben cok memnunum tavsıye ederımm..cnm crınone jel kullanıorsun deılmı bende bı kutu fazla var eger ıhtıyacın varsa sana vermek ısterım.sevgılerr

kızlar iyi olmanıza çok sevindim darısı bana.ben adet olunca gel dedi ordaki hemşire muayene içn eşim içinde 1 hafta perhiz dedi ne bilim ya bu ay sonu bakalım gidicem heyacan falan hiç bişe yok açıkcası çok farklı herşey.benim merak ettiğm beslenme olarak özel bişe yaptınızmı?

arc_en_ciel hnm ebrucum her ikinizide rabbim kazasız bir şekilde bebişlerinizi kucağınıza almayı nasıp etsin.tabi darısıda bizlerin başına.bizde dünden beri keçiboynuzu kürüne başladık allahım hayırlısını versin.her ikiniz için kendi adıma çok seviniyorum.beyaz pembe hnm sizde rabbim çok tontiş şirin yumuk yumuk minik elli bir bebiş verir sabır cnm sabır.yazdıklarınızı hep okuyorum ama bende pek bişey olmadığı için yazmıyordum.hepinize sevgiler allaha emanet olunuz sevgiler.

cnm guzel dıleklerın ıcın tesekkur ederımm.ınsallah sızde yasıcaksınız bu duyguları ama zamanını beklıo gelmesı ıcın bebısınızz.sende esınde bıldıgınız kurlerı yapın bencede ama unutmayın vucut bunlara tepkıyı 3ay ıcınde verıomus yanı alt yapıyı 3 ay sonrası ıcın hazırlıomus haberınız olsun hanı olmazsa dıe hemen umutsuzluga dusmeyın..sevgıler

Canım ya sağolasın öle valla allahtan hayırlısı günleri geçiriyoruz. İnşallah benimde bulantılarım en kısa zamanda biter çok zor ama değer tabiki yeterki bebiş sağlıklı olsunda. Kızın olacakmış çok sevindim bu ay duyduğum 3cü kız haberi valla kızlar atağa geçmiş desene Allah hayırlısı ile kucağına sağ sağlim ulaştırsın. Sağlıkla sıhhatle. Evet ben hala mete beye devam ediyorum aynı şeyleri bizde konuştuk ama bu 12 ocakta ilk kez artık normal kadın doğumcuma dönücem bende aradada mete beye gidicem yine. Benim kadın doktoru medicalpark da sanem hnm zaten beni mete beye gönderende kendisidir. Yanlız medicalde ücret 35 TL seninki çok uygunmuş.Ben sgk lıyım yaşamda nasıl bu 20tl içinde katılım payıda varmı? jelimi kullanmaya devam ediyorum elimde var tşk ederim sağolasın. Ha buarada sen jeli ne zamana kadar kullandın?

sevgili beyazpembecim selamlar hadi hayırlıısı olsun seninde burdan güzel haberlerini alacağız en kısa zamanda. Heyecan olmasın zaten hep sakin hep relax ol en iyisi bu. Beslenmeyi sormuşssun özel bir şey yapmadım ben hiçbir denememde, ama hep sağlıklı beslenmeye çalıştım, sigarayı bıraktım daha tedaviye başlamadan. Alkol hiç içmedim. BolBol yeşil sebzeler yedim. Mete beyede danışabilirsin içini rahatlatmak adına.öpüyorum çok. soruların olursa herzaman sorabiirsin. sevgiler.

cANIM ceydacım nasılsın, herzamanki gibi güsel dileklerin için sağolasın Allahım en kısa zamanda sanada bu mucizeyi yaşatsınnn. Kendine çok iyi bak çok dikkat et canım benim sevgiler. Hep dualarımdasınız.

canlarım bebişler iyi herhalde çok sevindim iyi bakın kendinize ve bebişlere bana gelince ne yapcamı bilmiyorum para durumuda iyi değil birde benim 4 ayda hasta oldum onuda ilaçla oldum mete bey olabilr normal plikistlikovrde dedi şuanda 2ay oldu yine yok birde tıp fakültesine gitmemide öneriyorlar sizce neyapayım:18:

EBRUDAN sana bişey sorcam sen merkeze gidip geliyosunya hamilelik oranı nasıl konuşma fırsatın oldumu hiç kimseyle merak ettimde canım

EBRUDAN sana bişey sorcam sen merkeze gidip geliyosunya hamilelik oranı nasıl konuşma fırsatın oldumu hiç kimseyle merak ettimde canım

VALLA ben Mete beye yani gelecek merkezine yaklaşık 1.5 senedir gidiyorum. Başarı oranları çok iyi maşallah diyim gebeleri iyi. Benim ayrıca gözlemlediğim mete beyin başarısı duyuldukça dahada çok yoğunlaştı hatta en son gidişlerimde artık çalışma saatleri bile uzamıştı baya. Benim biliyorsun 3.cü denememde oldu. Hiç yılmadım ama ben mete beye çok güvendim harika bir insan hiç yılmadım oda hiç yılmadı herşeyi sabırla yaptık sorunları sabırla düzeltmeye çalıştık. Şunu sakın unutmaki en önemli şey başlamadan önce senin ve eşinin doktorunu sevmeniz güvenmeniz içinize sinmesi herşey ancak oşekilde güsel gidiyor. Ama sen illada ben başarıda yüzde oranı istiyorum kaç dersen bilmiyorum gittiğin zaman sorabilirsin. Kendine iyi bak.

canım merhaba
Ben de esımden sgk lıyım sadece 20 tl ödüyoruz her gıttıgımızde.sımdı zamanı gelınce 2li 4 lü testlerde istenıcek onlarıda arastır hastane olarak öle yaptır derımm ama cok ta yorma kendını.ben jelı yanlıs hatırlamıosam 3ay kullandım yanı ya 10 hafta ya 12 hafta mete bey solemıstı su zamana kadar kullansan yeter die.Allah kolaylık versın canım su 4ay bıtsın daha keyıflı olcak hersey benden sölemesı ya hafta hafta yada ay ay karnının fotoğrafını çek zamanla nasıl buyudugune sasırıcaksın.buarada 5 aya kadar bebısın cok fazla besıne ıhtıyacı yokmus sakın yemege asılma 5aydan ıtıbaren zaten yemen artcak ve kılo alıcaksın yoksa sımdıden bebege yarasın dıe 2 kat yersen fazla yaglanırsın cunku son aylarda kılona dur dıyemıorsun fazla kıloda bebısı ve senı rıske atıor.oyuzden dıkkat cok yeme faydalı seyler az ve öz ye bunu doktorum hep soledı ıykıde solemıs saolsun haklıymıs gercekten.bende onun dedıgını yaptım kızımın masallah boyu 4 hafta önde gıdıor 5ay(dahıl) 4 kg aldım fazla bıle almısım demıstı doktorumm dusun 10kg alanlar vardı sımdı 8ayda 20-25 kg dalar sakın cnmm bu cok onemlı bı konu sadece fızıksel görunus acısından degıl tansıyon,ödem vb.. neyse cok uzattım galıba.sevgılerrrrr

Güzel bilgierin ve cevabın için çok tşk ederim. Bakalım ben şimdi bi sanem hanıma gidiyim diyorum bi gebelik kontrolünüde göreyim memnun kalırsam devam ederim ama buarada mete beyi bırakmıycam arada gidicem ona içim rahat etmez yoksa. :) buarada kiloya gelince ben biliyosun tehlikeler atlattım 3ay dolmak üzere ama hala istirahat zorunluluğum var benim eee süreklide yatarsan tabiki kilo aldım 3 kilo kadar nerdeyse.ama hiç takmıyorum artık bakalım ne olcak kilolar. HA bide son bişiy 2li 3lü testler demişssin testleri biliyorumda onuda ayrı biyere değil medicalde yaptırıcam ben labratuarı çok iyi çünkü, sen ne diyosun kendi hastanenden başka yerdemi yaptırıcaksın ?

canım kıloyu bencede dert etme doktor ne dıosa o,benım demek ıstedıgım 2 kısılık asla yeme sen kendın ıcın ye bebıs zaten alıomus senden alıcagını.cnm bende yasamda yaptırdım 2 lı 4 lu testlerı yanı doktorum yazdı ordada yaptırdım.sende öle yaparsın olmadı hanı dedım medıcal cok fıyat cektı yasamdada yaptırabılırsın.cnm allah kolaylık versınn.bende bu pers kontrole gıdıcem 36.hftdayım yanı azıcık kaldı burdan yazarım ınsallah Allah saglık versın hepımıze yeterki..sevgıler

slm kızlar umarım hepiniz iyisinizdir.bişey sorcam neden adetin 2.günü muayeneye gidiliyo bilgisi olan varmı?ordaki hemşire 2.günü gel muayne ediyim dedi birde testler verdi hormon falan eşimemede banada bunu hangi bölüme yaptırıyoruz

slm kızlar umarım hepiniz iyisinizdir.bişey sorcam neden adetin 2.günü muayeneye gidiliyo bilgisi olan varmı?ordaki hemşire 2.günü gel muayne ediyim dedi birde testler verdi hormon falan eşimemede banada bunu hangi bölüme yaptırıyoruz

:) doğru haklısın evet yemeği az yiyorum. Ha şimdi anladım fiyat bakımından bilgi verdin anladım cnm, peki bişiy sorucam yaşam hastanesinde 2li test nekadar? fiyatı acaba bana yazabilirmisin. Benimde 22 ocakta yapılacak 2li testim. Cevap yazarsan sevinirim tşkler. Buarada evet senin azıcık kaldı negüsel sağlıklı güsel doğumlarını bekliyoruz

2ci yada 3cü gidi gidiliyor çünkü bunun tedavi yöntemi bu dünyada böyle yani adetken yumurtalıklarını kontrol altına alıcaklarki daha sonra iğne tedavinin devamında takip edebilsinler kontrol edebilsinler . Hormon testi dediklerin yanlış hatırlamıyorsam bende birsürü test olmuştu ben uygun fiyatlı diye hepsini Antallya Hıfzı Sahada yaptırmıştım. Sanırım hatta hiç ödeme yapmamıştım.

çok saol canım bu ay sonu gidecem bakalım atık

hamile kalan arkadaşlar dondurulmuşlamı hamile kaldınız yoksa uzun tedavi sonrasımı?

hamile kalan arkadaşlar dondurulmuşlamı hamile kaldınız yoksa uzun tedavi sonrasımı?

Dondurulmuş ile değil benim. 3cü tedavimde hamile kaldım. Benim yumurta rezervim çok ii olmasına rağmen toplandıktan sonra nerdeyse hepsi beni terk ediyordu. İlkinde elimizde çokta süper olmayan 4 adet embriyo oldu transfer ettiler biri tuttu hemen haftasına düştü. İkincisinde hiç transfer olamadan ortada kaldım çünkü yumurtalarım beni yarıyolda bıraktı 3.cü tedavimde ise busefer herşey dahada yolunda iken 4 adet iyi kalitede olan embriyom transfer edileceği gün 3ü gitti ve 1 adet iyi kalite kaldı transfer oldu ve hamileyim :) .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…