Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

Sorularına cevap aldığına sevindim, buarada boş konusuna gelince biraz şaşırdım ben çünkü pek rastlamadığım bi ortam hatta ctesileri genelde çok yoğun oluyorlar. Neyse bunlara takılma çok endişelisin sen :) rahat bırak kendini bence en kısa zamanda. Ben çok iyiyim yarın yada çarşamba günü transferim olucak benim heyecanlıyım :)

yok artık endişem kalmadı içim rahat ama biz saat 4e geliyodu baya geciktik ondan boştur merkez bebek resimleri falan ne hoş ya insanın yüzü gülyo en azından.seninde transferin iyi geçsin 12 gün sonra mutlu son olsun inşallah

ARKADAŞLAR BENİM TRANSFERİM OLDU :) 1 ADET EMBRİYO OLDU AMA SEBEBİ YASALAR DEĞİL SADECE KADERİMDE LABARATUAR SONUCUNDA EN İYİ KALİTE TEK BİR YUMURTAMIN KALMASI ÖNCE ÇOK ÜZÜLDÜM AĞLADIM AMA SONRA TOPLADIM KENDİMİ OLACAĞI VARSA 5TANEDE KOYSANIZ TUTMAYABİLİYOR. AYRICA BİR ÇOK MERKEZDE ÇOĞU İNSANA YASA GEREĞİ 1 ADET VERİLİYO. NEYSE ÇOK İYİYİM 2GÜNDÜR İSTİRAHAT EDİYORUM SONUCU BURDAN PAYLAŞICAM HEPİNİZİ ÖPÜYORUM VE GÜSEL TEDAVİLER GÜZEL SONUÇLAR DİLİYORUMMM. HOŞÇAKALIN.KENDİNİZE İYİ BAKINNNNNNNNNNNN :nazar::KK71:

ARKADAŞLAR BENİM TRANSFERİM OLDU :) 1 ADET EMBRİYO OLDU AMA SEBEBİ YASALAR DEĞİL SADECE KADERİMDE LABARATUAR SONUCUNDA EN İYİ KALİTE TEK BİR YUMURTAMIN KALMASI ÖNCE ÇOK ÜZÜLDÜM AĞLADIM AMA SONRA TOPLADIM KENDİMİ OLACAĞI VARSA 5TANEDE KOYSANIZ TUTMAYABİLİYOR. AYRICA BİR ÇOK MERKEZDE ÇOĞU İNSANA YASA GEREĞİ 1 ADET VERİLİYO. NEYSE ÇOK İYİYİM 2GÜNDÜR İSTİRAHAT EDİYORUM SONUCU BURDAN PAYLAŞICAM HEPİNİZİ ÖPÜYORUM VE GÜSEL TEDAVİLER GÜZEL SONUÇLAR DİLİYORUMMM. HOŞÇAKALIN.KENDİNİZE İYİ BAKINNNNNNNNNNNN :nazar::KK71:

ebrucum olsun ya dediğin gibi olmayınca olmuyo oluncada tek embriyo bile yeiyo hayırlısı senin adına bol bol dua et inş tutacak öyle hisset haberlerini mutlaka bekliyorum ama olumlu olsun allahım lütfen.hiç kendine sıkıntı yapma zaten hep bu kafaya takmalarımız yüzünden ters gidiyr herşey pozitif olmak lazım canım kendine çok iyi bak olurmu?

Ben şuan yumurta geliştirici iğne yapıyorum.uzun protokol benimki.sen ne zaman başlıyorsun?
bikaç ay sonra başlayacam inşallah.çalışıyorum zamanım yok birde alanyada oturuyorum sürekli izin almak bana zor gelir o yüzden işten ayrılacam çünkü rapor falan alıcam baya uğraştırak testler falan filan biliyosun işte fazlada uzatmamam gerek yaşım 28 çünkü

çoooook sevindim.hadi bakalım hayırlısı inşallah..senden güzel haberler alacağımıza inanıyorum..hiçbirşeyin canını sıkmasına izin verme..gündelik hayatına devam et canım..sonuç gününe kadar dua edeceğiz sizin için:)):79:

ebru cnmmm rabbim sana hayırlısını versin.dert etme bak ne olur moreller yüksek çok yüksek olsun tmm.kendine dikkat et ama bu aradada aman yatayım oturayım deme.bol bol su iç hafif yürüyüşler tmm.bak hep dua et hiç bişey yokmuş gibi düşün.yoksa kendini dineyip bu hamilelik belirtisimi yok tuttumu boşver ne kadar kafaya takmazsan o kadar iyi cancazım allaha emanet ol kib.sevgiler öptüm cancazlarm meltem hnm hoşgeldiniz

hoşgeldin meltem. hayırlı uğurlu olsun inşallah başladığın iş.
sen bize bakma . bazen olumsuz şeyler yazmış olsakta mete bey konusunda uzman merak etme biz bazı personelden rahatsızız. yoksa doktorda embriyolog da hiç bir sorun yok. önemli olanda o zaten. hatta bildiğim kadarıyla embriyologları türkiyenin sayılı embriyologları arasında. o yüzden boşver sen kendine konsantre ol. allah yar ve yardımcın olsun. kendine iyi bak.
ebru canım senin içinde hayırlı olsun inşallah kendine dikkat et. kafana takmamaya çalış( biliyorum zor ama)

ebrudan cnm Allah ım sana yardımcı olsun senın ıcın en hayırlısı ne ıse o olsunn..ınsallah guzel haberı alıcaksınn ınsallah Allah ım dualarımızı kabul eder...

kızlar nerelerdesiniz ebrudan merak ettim seni nasılsın

KIZLAR SELAMLARRRRRR SİZE GÜZEL HABERLERİM VAR SANIRIM BU 3.SEFERDE OLDU. GEBELİK TESTİ SONUCUM TEST GÜNÜ Beta HCG değerim 30 çıktı yani pozitif demek fakat bu düşük bir değer yani ne olduğumu anlayamadım çok karmaşık duygular hemenn 2 gün sonra tekrar kan testi yapıldı veeee değer 71 e yükseldi yani buda gebelik devam ediyor demek :)))) fakat Mete beyin dediği genede şu anda bir kutlama veya herkese duyurmayı yapmıyoruz çünkü hala risk var dedi doğruda söylüyor.Şimdi tam bir hatfa sonra beni muayne edecek bakalım bebişim beni bırakmadan durmaya devam ediyormu? arkadaşlar nolur dualarınızı esirgemeyinde bebişim beni hiç bırakmasın ve bende hamileyim diyebileyim. Heyecanla hafta sonunu bekliyorum. Hafta sonu ne olacak ona göre size yazacaktım ama dayanamadım. :nazar:

KIZLAR SELAMLARRRRRR SİZE GÜZEL HABERLERİM VAR SANIRIM BU 3.SEFERDE OLDU. GEBELİK TESTİ SONUCUM TEST GÜNÜ Beta HCG değerim 30 çıktı yani pozitif demek fakat bu düşük bir değer yani ne olduğumu anlayamadım çok karmaşık duygular hemenn 2 gün sonra tekrar kan testi yapıldı veeee değer 71 e yükseldi yani buda gebelik devam ediyor demek :)))) fakat Mete beyin dediği genede şu anda bir kutlama veya herkese duyurmayı yapmıyoruz çünkü hala risk var dedi doğruda söylüyor.Şimdi tam bir hatfa sonra beni muayne edecek bakalım bebişim beni bırakmadan durmaya devam ediyormu? arkadaşlar nolur dualarınızı esirgemeyinde bebişim beni hiç bırakmasın ve bende hamileyim diyebileyim. Heyecanla hafta sonunu bekliyorum. Hafta sonu ne olacak ona göre size yazacaktım ama dayanamadım. :nazar:
O kada rsevindimki anlatamam içime doğan oldu ya inşallah bırakmayacak hep dua edecem sana.hiç kötü düşünme çok mutluyum yaaaaa.kesin yaz merakla bekliyorum canım

ebrucum ah rabbim hayırlısını verir inaşşaalah canım.ah o kadar sevindimki inanamazsın.benm abiminde 3 gün önce 12 yıl sonra tedaviyle bir kızı oldu canm rabbimden ümit kesilmez çok şükür binlerce hamdolsun ki bileri teyze yapıcak.hayırlısıyla sapasağlam yumuk ellerinden cennet kokusu alacağın bir evlat bebiş nasip etsin dualarımdasın dualarımdasınız arkadaşlar.hepinize kucak dolusu sevgiler allaha emanet olunuz öptüm(ebrucum seni çok çok öptüm) :KK16: :emir_bebek:

merhaba arkadaşım yazdıklarını görünce dayanamadım ve moral olsun diye yazmak istedim.ben antalya tüp bebek merkezinin hastasıyım.benim ilk değerimde 12.gün 22 çıkmıştı ve tabi sana söylenilenler bizede söylendi.yani değerin biraz düşük olduğu ve tekrarlamamız gerektiği.şükürler olsun değerimiz katlanarak ilerledi.geçen hafta keseyi gördük ve içinde minicik bebeği.ama henüz kalp atışını duyamadık.hayırlısyla inşallah o günleride görürüz.demek istediğim benim değerim seninkinden bile düşüktü.ama kısmette varsa oluyor.ne güzel anladığım kadarıyla moralin yerinde ama yinede bunları yazmak istedim.inşallah sende bizlerde hepimiz bebeğimizi sağ sağlim kucağımıza alırız.allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguları.

ayyy ebrudan okadar ıcımden gelerek dua ettım kı senın ıcın ınsallah bebeğin olur ve bu guzel duyguyu yasarsın sımdı ezanda okunuorr Allah ım sen arkadasımızı sevındır en hayırlısıylaaa...ınsallah ınsallahh

ebrudan canım benimmmm çoooook sevindim..ne diyeceğimi bilemiyorum...demekki şimdi dua zamanı senin için dua edeceğim...rabbim değerlerin artmasını nasip etsin hayırlısıyla inşallah...:KK19:

X