Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

cnm hemen doktora git ya mete beye yada baska bı doktora cunku aysun hemsıre regl gormezsek ve bebekte yoksa ıgne yapcaklarını sölemıstı böle bı durumda yanlıs hatırlamıyorsam.Bence gecıktırme yumurtalık faalıyetlerın bozulmasın derım erteleme böle durumları.sevgılerr

CANIM ARKADAŞLARIMMM tüp bebek raporumun yenilenmiş halini bugün aldım üniversiteden :))) 11 ekimde tedavim başlıyor haydi bakalım hayırlısı hepinizi öpüyorummmmhihoyyyt

CANIM ARKADAŞLARIMMM tüp bebek raporumun yenilenmiş halini bugün aldım üniversiteden :))) 11 ekimde tedavim başlıyor haydi bakalım hayırlısı hepinizi öpüyorummmmhihoyyyt

hayırlı olur inşallah darısı benim başıma allah kalbine göre versin.ben antalya tüp bebeği araştırıyorum bu ara 2 embiriyo transferi yapıyolarmış bikaç kişi öle dedi dilekçe karşılığı.senin raporla ne kadar mal oldu canım

KIZLARRRRR MERHABA...YAZAMADIM UZUN SÜREDİR...TEDAVİ SÜRECİ OKUL DERKEN OLMADI İŞTE...BEBİŞLER YERLEŞTİ BİZİM BAKALIM KAN TESTİNİN ZAMANINI BEKLİYORUZ. NÖTR OLMAYA ÇALIŞIYORUM..ALLAHTAN OKULDA DERSE GİREREK KAFAMI DAĞITIYORUM..AMA İNANIN STRESE GELMİYOR...bugün çocuklar biraz kızdırdı beni diye kasıklarıma ağrı girdi...stresten uzak durun derken hemşireleri şimdi daha iyi anlıyorum...dualarınıza ihtiyacım var..dualarımdasınız kızlar...

canım embriyo yüzünden mi antalya tüp bebeği araştırıyorsun?

canım embriyo yüzünden mi antalya tüp bebeği araştırıyorsun?
inşallah bebeğine kavuşursun dualarim seninle canım.evet tek embriyoda okadar şansım olacağını düşünmüyoru gerçi verende alanda allah ama kafam karışık.daha önümde zaman var fakat ne yapacağımı inanki bilmiyorum.senin teste kaç gün kaldı?

2 hafta süre var...bakalım hayırlısı...kafan hiç karışmasın canım...önemli olan içine neyin ve nerenin sindiği...bir karar alırsan,bu kararınıda sorgulama...hayırlısı olacağını biliyoruz...:Saruboceq:

çok saol cnım bakalım ikisiylede yüzyüze görüşeyim içime sinen hangisi olursa karar verecem gelecek raporda falanda yardımcı oluyo öbürlerini pek bilimiyorum.birde başarı oranları nasıl geleceğin onu biliyormusun.sende inşallaaaaaaaahhhhhhhh bebeşine kavuşursun herkeste

Tşk edrim sağolasın darısı başına hayırlı ile inşallah. Neresi içine sinerse orası senin için uygundur.Ben kaç adet transfer ooluyor inanki hiç sormadım çokta takılmıyorum bu konuya çünkü oldumu oluyo olmadımı olmuyo işte neyse sen içini rahat tut. Bu benim raporumla beraber 2.denemem ne kadar tutacak bilmiyorum çünkü ialçlarım her seferinde farklı olduğu için farklı tutuyor fakat merkeze 804 tl ödüyorduk sanırım yine öyle olacak. Kendine iyi bak güsel haberlerle.a.s.

Sevgili ressam07 senide sürekli takip ediyorum demek heyecanlı bekleyiş başladı hadi bakalım rahat ol dediğin gibi gerginlikten uzak durman iyi olur. gÜZEL haberlerini bekliyorum lütfen sonucu buraya yaz çok öpüyorum buarada bir soru çok merak ettim Kaç bebiş transfer ettiler ?

ya kızlar bide bişe soracam rapor alınca ödeme yaparken ne tutarsa onumu ödüyosunuz yoksa raporsuz fiyatı ödeyip mesela 5000 devlet sonradanmı ödeme yapıyor ne kadar açık oldu bilemem.

RESSAM hanm sizin bebişiniz sizinle kalıcak bakın göreceksiniz bu defa oldu endişe etme allahım hayırlısını verir innşşallah dualarımdasınız.EBRU cnm umarım bu defa hayırlısıyla bir bebişimiz daha olur.ressam hnm , mona hnm ve ebru cnm sende dahil olmak üzere sayfamızın bir sürü bebişleri olacak umarım rabbimden.sizleri seviyorum cancazlarım.inanın her gün bakıyorum yoksa özlüyorum inanın rabbim dualarımızı kabul etsin öptüm cancazlarım sevgiler ve hayırlı haberler

ressam canım inşeallah yegenimiz sıkı sıkı yapışır canım merkeze nekadar ödediniz eyvahedigeldismile

2 tane canım...dualarını bekliyorum..:Saruboceq:

ya kızlar bide bişe soracam rapor alınca ödeme yaparken ne tutarsa onumu ödüyosunuz yoksa raporsuz fiyatı ödeyip mesela 5000 devlet sonradanmı ödeme yapıyor ne kadar açık oldu bilemem.

hayır canım sadece indirimli fiyatı ödüyorsun.ilaçlar ve merkez( tabi bu gelecekte) toplamda 2000-2300 civarı ödeme yapıyorsun.

cnm senın adına cok sevındım.Allah ım ınsallah bu sefer nolur tutsun.ınsallah olucak bu duygıyu yasıcaksın ınanıorum cnm cok ıcten dua edıorum hepınıze.ALLAH YARDIMCIN OLSUN.

Cnm hayırlı olsun ınanıorum guzel haberler alıcaksın bu seferr burada hepımızı sevndıreceksın ınsallahh...nolur hıc stres yapma salla herseyı bebegınden daha mı onemlı.sevgıler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…