Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

kımse yok muu herkes nerdeee bı zamanlar ne cok sey konusulurdu burda,arkadaslarrr ınssallah en ıyısı olucak hepınız ıcın...

arkadaşlar ben en son ağustosta transfere gittim. üçüncü denememdi 3 tane embriyo tarnsfer etti mete bey. biliyorsunuz yasa var ama doktor gerekçe göstererek birden fazla embriyo transfer edebiliyor bildiğim kadarıyla.

arkadaşlar ben en son ağustosta transfere gittim. üçüncü denememdi 3 tane embriyo tarnsfer etti mete bey. biliyorsunuz yasa var ama doktor gerekçe göstererek birden fazla embriyo transfer edebiliyor bildiğim kadarıyla.

canım çok saol sırf 2tane transfer ediliyo diye antalya tüp bebeğe yaptırmayı düşünüyodum .ama içimede sinmiyodu gelecek daha aklıma yatıyo.sizin sorun neydi

Tşk edrim sağolasın darısı başına hayırlı ile inşallah. Neresi içine sinerse orası senin için uygundur.Ben kaç adet transfer ooluyor inanki hiç sormadım çokta takılmıyorum bu konuya çünkü oldumu oluyo olmadımı olmuyo işte neyse sen içini rahat tut. Bu benim raporumla beraber 2.denemem ne kadar tutacak bilmiyorum çünkü ialçlarım her seferinde farklı olduğu için farklı tutuyor fakat merkeze 804 tl ödüyorduk sanırım yine öyle olacak. Kendine iyi bak güsel haberlerle.a.s.
ebrudan rapor almak için çok uğraşıyomusun zormuş diolarda gerçi merkez yardımcı olyo sanırım.ilaçların ortalama ne kadar tutuyo çünkü fiyat farkı çok oluyoda kafamda netleştirmem lazıminşallah bu kez bebeğin sana sımsıkı tutunur hiiiiiiiiç bırakmaz.sizin sorun neydi hep okudumda inanki unuttum.bizim erkek sorunu bakalım artık.

Sevgili Beyazpembecim hemen sorularını cevaplamaya çalışayım, rapor almak hiçç çok uğraşmıyorsun zaten merkezden yardımcı oluyorlar sen sadece istenilen evrakları toparlıyorsun.Raporu aldıktan sonra herşey dahada kolay rapor sayesinde merkeze 804 TL Ödüyorduk en son arttı ise bilemem sonrada eczaneye iğneleri ödüyosun ordada raporun sayesinde uyguna geliyor burda sana fiyat söyleyemiyorum çünkü herkesin iğnesi adetleri farklı ama en az 300 en fazla 1000 TL tutabilir kendine ona göre ayarla. Güsel dileklerin için sağolasın bu sefer olacak inşallah bu benim 3.denemem olacak :) sorunumuz eşimin sperm sayısının az olmasıydı. Çok öpüyorum seni kendini sıkma hiç a.s.

ebrudan çok saol cevapların için ben raporu olmazsa alıyım ilaçlar için 1 aylıkmış sanırım ilaçları alır evde tutarım.çünkü alanyada gidecez eşimin işten izin alması sorun olur.yavaş yavaş halladeriz artık parada biriktirmem lazım.senin neden tutmadı yaşın kaç acaba.erkek sorunu olunca daha çabuk tutuyo diolar aslında ama hayırlısı

ebrudan çok saol cevapların için ben raporu olmazsa alıyım ilaçlar için 1 aylıkmış sanırım ilaçları alır evde tutarım.çünkü alanyada gidecez eşimin işten izin alması sorun olur.yavaş yavaş halladeriz artık parada biriktirmem lazım.senin neden tutmadı yaşın kaç acaba.erkek sorunu olunca daha çabuk tutuyo diolar aslında ama hayırlısı

rica ederim elimden gelidiğince cvplamaya çalışıyorum, şimdi şöyle bir bilgi vereyim, almış olduğun raporun çıktığı günden itibaren ilaçları almak için 20 günün var 20günü geçerse ilaçları alamazssın ona çok dikkar etmen lazım.Allah yarımcı olsun inşallah biran önce maddi durumu ayarlarsın bol şanslar diliyorum. Benim sölediğim gibi sorunu biliyosun yazmıştım.bu benim 3denemem olucak, valla neden tutmadı ilk 2sinde bilmiyorum valla kısmet diyelim tutmadımı tutmuyo işte :) hayırlısı inşallah bu sefer olur tek duam budur. öptm.a.s.

rica ederim elimden gelidiğince cvplamaya çalışıyorum, şimdi şöyle bir bilgi vereyim, almış olduğun raporun çıktığı günden itibaren ilaçları almak için 20 günün var 20günü geçerse ilaçları alamazssın ona çok dikkar etmen lazım.Allah yarımcı olsun inşallah biran önce maddi durumu ayarlarsın bol şanslar diliyorum. Benim sölediğim gibi sorunu biliyosun yazmıştım.bu benim 3denemem olucak, valla neden tutmadı ilk 2sinde bilmiyorum valla kısmet diyelim tutmadımı tutmuyo işte :) hayırlısı inşallah bu sefer olur tek duam budur. öptm.a.s.

saol canım bu kez tutar banada öyle geliyo.benim sorun aynı bu sitede 2 kişi var hamile sanırım dimi.işten falanda ayrılacağım için parayı fazla biriktirip en azından ilki tutmazsa 2,yede zaman kaybetmeden başalayım istiyorum.inşallah öle bişe olmaz ilkinde tutarda.

nasıl hissediyosun kendini

aslına bakarsan ruh halim dengesiz..olumlu veya olumsuz hiçbirşey düşünmemeye çalıştıkça daha beter oldum.okulda birgün durgun birgün neşeli hallerim başladı...bazen konuşmalar manasız geliyor ve sonrasında kendime çekiliyorum.yalnız kalma isteği oluştu bende..dersim biran önce bitsin de eve gideyim diye 4 gözle bekler oldum.mete bey normal hayatınıza devam edin dedi ama içimden bir ses keşke çalışmasaydın diyor.bu denemem başarısız olursa şayet ki inşallah olmaz:) 2. denememde istirahat isteyeceğim.ister istemez çok yoruluyorum okulda inşallah durumumu kötü etkilememiştir.
bu arada merak etmeyin inşallah sizi haberdar edeceğim.tahlil günü haberdar edemesemde, 2.günü yazarım size. yanlış anlaşılmasın : sonuç negatif çıkarsa o gün evde ağlıyor olurum ki 1 gün sonra kendime gelirim:) ,sonuç pozitif çıkarsada sevinçten yazmayı unutabilirim.dualarınıza ihtiyacım var şu birkaç günde..bu arada bebişler için ümrede başlattığım kuran-ı kerim hatmini tamamladım.duasınıda dün yaptık inşallah.duasında sizlerde yer aldınız ALLAHIM KALBİNİZDEKİ MURADINIZI KABUL ETSİN VE ONUDA HAYIRLI EYLESİN...öpüyorum kızlar sizi...:lepi:

ALLAHHHH HADİ YARABİM YA yüzünü güldürsün valla ne diyim mutlu haberi alıcaksın bence :)))) öpüyorum ve takip ediyorum a.s.

sağol canım.günler azaldıkca iyice heyecan bastı valladelikafadulden....3 aşılamadan sonra, tüp bebek başarı oranı yüksek olsada insanın kafasında yine de ya buda olmazsaları çok oluyor doğrusu.bilmiyorumkismile

aslına bakarsan ruh halim dengesiz..olumlu veya olumsuz hiçbirşey düşünmemeye çalıştıkça daha beter oldum.okulda birgün durgun birgün neşeli hallerim başladı...bazen konuşmalar manasız geliyor ve sonrasında kendime çekiliyorum.yalnız kalma isteği oluştu bende..dersim biran önce bitsin de eve gideyim diye 4 gözle bekler oldum.mete bey normal hayatınıza devam edin dedi ama içimden bir ses keşke çalışmasaydın diyor.bu denemem başarısız olursa şayet ki inşallah olmaz:) 2. denememde istirahat isteyeceğim.ister istemez çok yoruluyorum okulda inşallah durumumu kötü etkilememiştir.
bu arada merak etmeyin inşallah sizi haberdar edeceğim.tahlil günü haberdar edemesemde, 2.günü yazarım size. yanlış anlaşılmasın : sonuç negatif çıkarsa o gün evde ağlıyor olurum ki 1 gün sonra kendime gelirim:) ,sonuç pozitif çıkarsada sevinçten yazmayı unutabilirim.dualarınıza ihtiyacım var şu birkaç günde..bu arada bebişler için ümrede başlattığım kuran-ı kerim hatmini tamamladım.duasınıda dün yaptık inşallah.duasında sizlerde yer aldınız ALLAHIM KALBİNİZDEKİ MURADINIZI KABUL ETSİN VE ONUDA HAYIRLI EYLESİN...öpüyorum kızlar sizi...:lepi:

inşallah tutar ikinciye gerek olmaz.çok zor bi psikoloji vallahi ben işten ayrılacam tedaviye başalayınca çok stresli bi insanım zaten çekemem işi.evde olmak istiyorum herkes ne kadar basit anlatsada zor bi süreç allah yardımcımız olsun ne deyim güzel haberlerini bekliyorum canım bol şans

ne yazıkki olmadı kızlar:KK43:(((
eşimle birsüre üzüldükten ve ağladıktan sonra kendimize geldik..durmuyoruz ve yılmıyoruz.herşey allahtan..belkide sabrımızla sınav oluyoruz...biz mete beyden çok memnunuz.merkezle ilgili bir sıkıntımız yok ama busefer son rapor hakkımızı başka biryerde yaptırıcaz sanırım...erken alınmış bir karar değil bu bizim için..öncesindede düşündüğümüz birşeysi..psikolojik olarak bukadar negatif bir sonuçtan sonra sıfırdan bizi takip edecek biryere başlamamız gerektiğini düşünüyoruz...allah hepinizin yardımcısı olsun..haberleşiriz...

eşimle birsüre üzüldükten ve ağladıktan sonra kendimize geldik..durmuyoruz ve yılmıyoruz.herşey allahtan..belkide sabrımızla sınav oluyoruz...biz mete beyden çok memnunuz.merkezle ilgili bir sıkıntımız yok ama busefer son rapor hakkımızı başka biryerde yaptırıcaz sanırım...erken alınmış bir karar değil bu bizim için..öncesindede düşündüğümüz birşeysi..psikolojik olarak bukadar negatif bir sonuçtan sonra sıfırdan bizi takip edecek biryere başlamamız gerektiğini düşünüyoruz...allah hepinizin yardımcısı olsun..haberleşiriz...

canım çok üzüldüm dünden beri sana bakıyorum.hayırlısı olsun 2.de olur takmamaya çalış geneliikle ilkinde olmuyo dikkat ettiysen.bu sayfada sadece 2 kişi hamile merkez iyi güzel fakat oran çok az.kemal özgürün hastaları sayfasınada bi bak.herşey allahtan elden bişe gelmiyoki bol bol dua etmekten başka bişe yok sanırım kib

canım seni en iyi anlayanlardanım geçmiş olsun biliyorsun benimde 2tane başarısızlığım var ama sen benden daha güçlü hissediyorum ki oyle olmanı temenni ediyorum kısmetimiz böyleymiş bende kararsızım herşeyin hayırlısı öptüm opuyorumnanaktan

canım çok üzüldüm dünden beri sana bakıyorum.hayırlısı olsun 2.de olur takmamaya çalış geneliikle ilkinde olmuyo dikkat ettiysen.bu sayfada sadece 2 kişi hamile merkez iyi güzel fakat oran çok az.kemal özgürün hastaları sayfasınada bi bak.herşey allahtan elden bişe gelmiyoki bol bol dua etmekten başka bişe yok sanırım kib

canı kemal beyin hastaları 2sayfa görünüyor nasıl gircez bir bilgi verirmisin opuyorumnanaktan

X