Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

ARENCİELLLL SÜPERSİNNN İNANNKİ YAZDIKLARIN MORAL OLDU UMARIM BİZEDE NASİP EDER ALLAH, TEKRAR TEKRAR ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR DOĞUM VE HAYAT DİLERİMMMM ÖPÜYORUM

selamlar hemen sana yardımcı olmaya çalışayım öncelikle tüp bebek raporunu sadece ve sadece üniversite hastaneleri veriyor sanada en yakın olanı Akdeniz Üniversitesi Hastanesidir. Bir diğer konuda eşinin sperm sayısı az olduğu için senden aşılama istemezler. Direk rapor verirler. sevgiler öptm.

canım ebrudan sana hemencecik cevabı yazmış saolsun.Sperm sayısı belli bı sayı vardı onun altındaysa dırek tup bebek dıyorlar fakat akdenız unıde 3 kere 15 gun aralıklarla sperm testı yaptrımanız gerekıor dıye bılıorum.3 test tede o sayınınn altındaysa sperm sonuclarına bakan doktor tüp bebek ıcın uygundur seklınde bı kagıt yazıp verıo yada tedavı yontemı soluo olabılır onu artık test yaptırıp ogrenceksınız.
Benım esımınde sperm testını devlet hastanesınde yaptık 2 si sınır altında cıktı(yanı sayısı azdı) sonra akdenız tıpa gıttık 3 kere test istediler yaptırdık ve cok fazla cıktı bize asılama yapılabılınır dedıler ve dırek tup bebege gecemedım oyuzden rapor almadan(beklemek ve ugrasmak ıstemedıgım ıcın cunku ben 2 kere acık endımetrıozıs kıst amelıyatı oldum ve yumurtalık haznemın durumu bellı buna ragmen rapor alamadım rapor almak ıcın bı neden olmuormus endımetrıozıs dedıler akdeniz tıp tüp bebek merkezinde) kendımızı kasarak zorlansakta basladık.Iykıde böle yapmısızz cunku belkı 2 kere asılama deniyip 1.5 mılyara yakın para gıtcek tutmıycak cunku durumum bellı sonra rapor alcaz ee tup bebege gıtcek ee gorduk ılk ıgneler yaramadı bıdaha ıgne dusunun vucuduma 4 kere ust uste hormon ıgnelerı almıs olucaktım.hem gereksız yıpranma,üzüntü,hayal kırıklığı,vakit kaybı vs vs.Oyuzden durumlarınızı,sartlarınızı ıyı degerlendırıp akıllıca bu işe baslamak dıye dusunuorum.benım deneyimime göre akdeniz tıp la gelecek arası daglar kadar fark var.Akdeniz tıp tüp bebek merkezinde daha ıslemlere baslayamadan yorulmustum streslendım bu işten vazgecıcektım nerdeyse.Neyse bu konulara gırmıyım en ıyısı.Yanı beyazpembe bu sperm testının ustunde dur ve dogru degerlerı ögren benım esımde sok olduk yanı az dedık sperm ama durumlar cok farklı cıktı esımde hıc problem olmadı hatta bu yuzden ılk basta sperm dondurmamız gerekır dedı merkez sonra sonuclar deısınce spermlerıde dondurmadık ve bu konuda hıc sorun yasamadık. Allah yardımcınız olsun bezmek yok amaca ulasana kadar devamm ama kendınızı yıpratmadan.Sevgıler:CüvCüv:

ARENCİELLLL SÜPERSİNNN İNANNKİ YAZDIKLARIN MORAL OLDU UMARIM BİZEDE NASİP EDER ALLAH, TEKRAR TEKRAR ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR DOĞUM VE HAYAT DİLERİMMMM ÖPÜYORUM

canımm ebrudan cok sevındım moral olduguna sızınde(burdakı herkes)buraya benım gıbı herseyı yazıcagınıza ınaıorum böle guzel haberlerı tek tek verıcez ınsallah.Duaların ıcın tesekkur ederım bu bır surec benım ıcın ve daha tamamlanmadı umarım hersey bundan sonrada guzel devam eder ve tabıkı DOĞUM cok guzel gecmesını dılıorum Allah tan,cunku hıc kolay deıl:)eyvahedigeldismile sevgılerr:CüvCüv:

Sevgili beyaz pembe arkadaşım arcenciel ın tüm dediklerine kayılıyorum hatta bend eşöyle bir ek bilgi vereyim benim işimden üniversitede ayrıca 3 kez sperm testi istemediler çünkü bizim elimizde son 1 ay içinde 2 tanesi farklı hastaneden biriside gelecek tüpbebek merkezde yapılmış toplam 3 testimiz vardı onları verdik olur bunlar dediler. bilginz olsun. Sevgili cancazım arcenciniel seni takip ediyorum kendine iyibak güsel bebeğinede :) öpüyorum hepinşze sevgiler. :)

kızlar hepinize çok çok teşekkür ederim allah hepimiz yüzüne baksın inşallah ben 3 sperm testini duydum farklı yerlerde olabilir diye zaten gelecek tüp bebek merkezindeki bayanda yardımcı oluruz rapor almaya dedi bakalım hayırlısı stresli bişe çok korkuyorum o kadar acıyı nasıl geçecem off.ne kadar şansım olabilirki %60 diyo ama tek transfer bide.hıı bide doktorla konuşup 2 transfer dilekçesi yazıp dosyaya koymuşlar bi yere yollamadık dedi antalya tüpte kemal beyin hastası bi bayandı yazıştımda onunla.

Beyazpembe cim tekrar selamlar :) tabiki olurlar merak etme sen kendini sıkma.Neden stres yapıyorsun raporund istenilenleri belgeleri toparlıcaksın yardımcıda olcaklar raporun çıkcak sakin ol ayrıca okadar acıyı nasıl geçicem demişssin yahu sen neden korktun bukadar ne acısı acıyan bişiy yok iğnelerden mi korkuyorsun sen yoksa başka bişiymi var ? lütfen kendini böle kasma herşeye dayanırsın bişiy olmaz güçlü olsen lütfen herşey sabır bu güsel duygu için zaten canın acıyan bişiy olsa bile insan sonra hemen unutuyo :) canım benim çok öpüyorum kendine iyi bak.

EBRUDAN canım çok saol ben hazırlayamadım kendimi bu fikre bir türlü bide tutmazsa die çok düşünüyorum.ilkte çoğu tutmamış onlar canımı çok sıkıyo.bi adım atsam devamı gelir biliyorumda o adımı atamadım hayırlısı herşeyin.dünden beri eşime diyorum eğer tutarsa ben bikaç ay sonra hamilemi kalacam falan diye çok tuhaf geliyo

beyazpembe cim merhaba,

Canım ınan hıc bırseyde acı sızı yok ıgneler sınek ısırıgı gıbı,yumurta toplama desen uyutuolar hıc haberın olmuo uyanıncada bol bol su içersen hıc karın agrısıda olmuyoo.transfer yapılırken ıdrara sıkısık oluosun oda 5dk lık bı olay yıne sızı yok dusunsene o kadar asamayı gecmıssın transfer anı sıkısık olsan nolcak 10 dk,hem bebısının ana rahmıne koyulusunu gören nadır ınsanlardan bırı oluosunn.Buarada benım ılk transferım de tuttu bende genelde tutmuo nolcak dıe hep endıselendım herkesın alın yazısı kısmetı farklı oyuzden olumsuzlukları gereksız yere sakın dusunme.
Benım emrıo sayımda 2 taneydı cok az yumurtam cıkmıstı senın belkı fazla cıkar dondurursun benım öle bı sansımda olmadı.O yuzden kendını hayatın akısına bırak doktorunun dedıkelrını dınle ve eksıksız yap sagdan soldan duydukların onemlı deıl.Kendını umutlandırmadan yasantına hep guzel aktıvıteler yaparak gecır bu donemı ben öle yaptım transferımden sonra doktorumun dedıgını yaptım sureklı yatmadım(cunku halk tarafından amann yat kalkma derler o dogamıza aykırı dedı mete bey) gezdımde kendımı cok yormadan gunluk yasantıma devam ettım.Tamam mı beyaz pembe artık senı umutsuz,endıselı görmek ıstemıoruzz bak herseyımızı anlattık burda özelımız kalmadı yahuvereliniortak sevgilerr:CüvCüv:

arc_en_ciel senin adına bizde seviniyoruz biliyosun. topiğin ilk bebeği o ve en kıymetlisi olacak galiba. o kadar çok teyzeleri ver ki onun . allah yardımcın olsun canım. sana deselerdi ki miden bulandığı için sevineceksin. inanmazdın heralde. bunlar güzel zorluklar. inan hepimiz midemiz bulansın diye bekliyoruz:)) öpüyorum canım
ebrudan teşekkür ederim yazdıkların için. antalya tüp bebekte 2 deneme yaptırdım ben . üçüncüyü gelecekte yaptırdım. antalya tüp bebeği niye bıraktım. tebdili mekanda ferahlık vardır diye. önce ankara anatolia ya gitmeyi düşündüm ama sonra vazgeçtim. malum yumurta toplama biraz sancılı oluyo bende.fazlalığından dolayı. o kadar yolu çekemem geri dönerken. 4 denemeye karar verebilirsem yine mete beye giderim. inanılmaz rahatlatıcı bir enerjisi var doktorumun.umarım emekleri ve emeklerimiz boşa gitmezde bir gün evlatlarım ve doktorumla bende yan yana fotoğraf çektirebilirim.
dua edin arkadaşlar. iftar vakti duaların kabul edildiği dakikalardır. önce hayırlısını dileğin sonrada o pamuk ayakları.
sevgiler. ben ağlamaya başlamadan uzaklaşayım buralardan
öpüyorum hepinizi...

ebru hanm, baharcum hnm,beyazpembe hnm,arc_en_ciel hnm ,ressam hnm ve adı sayamadığım tüm ailem rabbime sığınıp namazlarımda hep bizler için dua ediyorum.rabbim verecek ama zamanını bilemiyoruz işte .cancazlarım kiminiz 1.denemede kiminiz 3lerde 4 lerde eskiler bilirler ki stres varya o şey başbelası işte bizi yakan hep o oldu.yeni başlayan arkadaşlarım canlarım bakınız problem ne olursa olsun verecek olan odur.bakın ben ve eşimde o kadar zor sorunlarımız vardı ki geçti.sanki sihirli bir deynek dokundu bize şimdi hiç bir sorunumuz yok ama yine çocuk yok demekki sabır demekki zamanı var ve beklemeliyiz.dert yok tasa yok cancazlarım.su akar yatağını bulur.sevgiler bol bol moreller vedeeeeeeeeeeeeee pamuk prensesler ve aslan yürekli prensler diliyorum cancazlarım öptüm ailem.

arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ederim inanıyorum hepimiz bigün isteklerimize kavuşacağız verende alanda allah.hepme hayırlı evlatlar nasip edre inşallah.arc-cen-ciel tek hamile kalan senmisin yani ayy ne güzel liste yapsak belki şans getirirsin hepimize.sen e kadar ödedin tedaviye ben raporlu yaptıracam bakalım alabilirsek raporu.hepinize bol bol şans diliyorum.uyku tutmadı baya bi ağladım içim sıkılıyo neden bilmiyorum.sabahta kalkıp işe gidecem offf çekilmez ama bebişim için şimdilik mecburum artık napıyımbirde gelecek tüp bebek laura alışveriş merkezine yakınmı alanyada gelicemde ben

kızlar ben bebeğimi kaybettim.kaybedeli 2 aya yaklaştı ama ev taşıma,yerleşme derken pek giremedim buralara.veren de Allah alan da .hayırlısı olsun...

mona rosa üzüldüm canım ama bunda da vardır bir hayır. belki nasibin ankara dadır. ben artık hiçbirşeye şaşırmıyorum. allah istemeyince parmak bile oynatamıyoruz. kendine dikkat et.

kesinlikle Allahın dediği olur canm.bundada bir hayır vardır mona rosa bizim göremediğimiz bilmediğimiz.şuan biz ne desek boş aslında..ama seni çok iyi anlıyoruz.çünkü anyı acıları yaşıyoruz cnm.bende tüp bebek tedavisine başlayalı 16 gün oldu.kontroller sıklaştı.bugün kontrole gittim.mete bey fena haberler vermedi.ama üzüldüğüm nokta sağ taraftaki yumurtalıklarım çok tembel çıktı.soldada çok fazla yok.cumartesi birdaha kontrollere gidicem.mete bey; henüz erken kesin konuşmamız için dedi.napalım Allah bizede bukadarını nasip etmiş.eğer olacaksa tek yumurtaylada olur.yumurtaya can veren yüce rabbim bizede nasip eder inşallah.dualarınızı bekliyorum kızlar:) öpüldünüz.

SEVGİLİ MONA ROSA seni eniyi anlayanlardanım sabır demekten başka çare yok hep daha iyi olacak herşey de kendi kendine çok öpüyorum seni. SEVGİLİ RESSAM07 canım hiç takma kafaya bu kaç taneydi ile olmuyor ben bunu bizzat yaşayanlardanım benim2.ci denememde 40 küsür yumurtam toplanmıştı ve hepside sağlıklı görünüyordu ama sonra toplandıktan sonra hepsi beni yarı yolda bıraktı birtanesi bile olmadı ve transferim gerçekleşmedi ama bi bakarsın 1 adet olur ama tutar hiç üsülme sakın deki hep yumurtalar iyi çıkacak sorun olmayacalk :) çok öpüyorum senide. Bende 3.cü denememe başlayacağım inşallah :) herkese bolşanslar sevgiler.a.s.

SEVGİLİ MONA ROSA CNM hiç üzülme değmiyor.bak benm 2 taneden 1 tanesi tuttu ama yavrum gelişmedi.dediğin gibi yumurtaya can veren rabbim elbette bir gün bizede bir tane yavrucuk verecek.seni anlıyorum demek kolay inan bana ben 2 kez yaptırdım her ikisindede yavrularım aniden öldü.kismet değilmiş cancazım.ressam benm her 2 tedavimdede sağ yumurtalığım çalışmadı ama tuttu dert etme cnm bnm allah büyük kerim rahim.dostlar canlarım ailem size bir sır söyleyeyim inanıp inanmamak sizi kalmış amma lakin yapın ne kaybedersiniz.benm annem bir bayandan öğrenmiş oda başka birinden öğrenmiş vede denemiş olmuş.bende denedim bakın cancazlarım 2 tane elma alıyorsunuz bu elmalara meryem süresini okuyorsunuz yada okutuyorsunuz.sonra eşiniz birini siz birini yiyeceksiniz.denenmiştir vede olmuştur.allahımızın izniyle çocuğunuz oluyormuş.hürefe yada neyse deneyin canlarım.anneme söyleyen kadın denemiş(14 yılsonra) çocuğu olmuş vede inanmayacaksınız hani derler ya ışığı gören gelmiş can dostlarım.şimdi 3 tane çocuğu varmış.bende önce inanmadım annem ;yap ne kaybedersin;deyince dün okuttum yedik artık kismet.bize yar ve yardımcı olan allahdır cancazlarım sizleri seviyorum moreller yüksek :ecrin_bebek:zemuszemus

Kızlar ben kasımda tüp yapmıştık şubatta tekrar dondurumşlarla yapıldı 4kere hasta oldum temmuz 15 den beri hasta olmuyorum kan testide yapıldı bebekte yok ne yapmam lazım mete beye gitsem şuan daha tedaviye başlamamız zor neyapmam lazım tüp bebekten dolayı olsa kasımdan beri 8 ay geçiyor son adetime kadar adetimden buyana 70 gün geçmiş neyapayım akıl verin hepinizi öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…