Antalya da İyi bir kadın doğum uzmanı riskli gebelik için var mı

ruhu yorgun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
40
10
32
Arkadaşlar pcos olduğum için ve erken Doğumla bebeğimi kaybettiğim için tekrar bir sürece girmek istiyorum. Antalya da bildiğiniz iyi bir kadın doğum uzmanı var mı ilgili alakalı titiz. Hem devlette hem özelde önereceğiniz?

Rabbim sağlıkla bebeğinize kavuşmayı nasip eylesin, sabırlar diliyorum.. Özel prof.dr. Selahattin Kumru hocamı çok öneriyorum, perinatoloji uzmanı aynı zamanda ve riskli gebeliklerde çok iyi.. Yani ben hayatımı ona borçluyum..

Arkadaşlar pcos olduğum için ve erken Doğumla bebeğimi kaybettiğim için tekrar bir sürece girmek istiyorum. Antalya da bildiğiniz iyi bir kadın doğum uzmanı var mı ilgili alakalı titiz. Hem devlette hem özelde önereceğiniz?
Merhaba hangi hastahane olduğunu bilmiyorum ama 3 kere gebeliği sonlandirilan pkoslu arkadaşım Koray dumanın verdiği karar sayesinde ikizlerini sağlıklı bir şekilde doğurmuştu araştırın isterseniz. Hatta doğurduğu ikizlerini hem burdurda hemde Isparta'da almak istemişlerdi Koray bey aldırmayın gelin kontrol edelim diyince kalmıştı

X