Anormal Vajinal Kanama

ojelimuhendis

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2014
361
378
Herkese merhaba,

Normalde düzenli sayılabilecek şekilde regl olurum. Geçtiğimiz ay olması gereken zamanda normal şekilde regl oldum. Reglim bittikten 9 gün sonra kanamam başladı ve 11 gündür devam ediyor. Doktor ultrasonda bişey görmedi her şey normal görünüyor dedi. Tiroid veya dış gebelik gibi durumlardan şüphelendi fakat kan değerlerim normal. Sadece şu an smear sonucu bekliyorum. Enfeksiyon yok. Belki aranızda bu şekilde bir durum yaşayan vardır diye konu açmak istedim. Artık fenalık geldi gerçekten.

Bir kist oluşmuş ve patlamış olabileceğini söyledi ama kanama dışında bir şikayetim yok. Kist patlaması durumunda bu kadar uzun süren bir kanama olması mümkün mü, bilgisi olan yazabilirse sevinirim.

Benimde kanama şikayetim vardı bi doktor biyopsi olmalısın rahim agzı kanserınden suphelenıyorum dedı baska doktora gittim pcossun yumurtlama bozuklugun var dedı ki dediği gibi de oldu düzenli 3 aydır cok sukur

Temmuzun 20 den beri kanama yaşıyorum... ultrason kan tahlili hepsi temiz cildiricam..Dr duphaston vermiş ama bu adet söktürücü kullansam mi sizce ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…