Annesi böyle olan???

Annem boyle degil , olsaydi da karistirmazdim
Hatta annemle o kadar zit karakterleriz ki giyim zevkimizden muzik zevkimize hicbirseyimiz uyusmaz ama bir kere bile karistigini bilmem
20 yasindasiniz anneniz yada baskasi fark etmez karistirmayin kendinize
Bu annem oldugu icin Boyle Zaten baskasi asla karisamaz Benim hayatima bu annem oldugu icin Boyle anlayisli davranmaya calisiyorum

Bu annem oldugu icin Boyle Zaten baskasi asla karisamaz Benim hayatima bu annem oldugu icin Boyle anlayisli davranmaya calisiyorum
Sizde isler tersine dönmus normalde anneler cocuklarina anlayisli olur cocuklar annelerine degil
Belli ki cok iyi niyetlisiniz ama yavastan kendinizi kabul ettirin annenize yoksa 40 yasina da geldiginizde boyle devam eder bu

Sizde isler tersine dönmus normalde anneler cocuklarina anlayisli olur cocuklar annelerine degil
Belli ki cok iyi niyetlisiniz ama yavastan kendinizi kabul ettirin annenize yoksa 40 yasina da geldiginizde boyle devam eder bu
siz anne misiniz merakımdan sordum yanlış anlmyn

bir komşum var kışın kızı pencereden dışarı bakıyor dedim abla salsana karla oynasın bak millet aşağıda ,bana dediki ayyyyyyy hayır ben kardan nefret ederim (kızının ne hissettiği önemli değil o karı sevmezmiş)
-oradan taşınıyorum yeni eve geçeceğim bana dediki sakın demir bulaşıklık alma plastik al,yine dedim neden abla,dediki ben demir bulaşıklık sevmem
Kamu spotudur:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

herkes bir değil tabi hos benim annem o kadar değil ama benimde giydiğime karışırdı :)

bir komşum var kışın kızı pencereden dışarı bakıyor dedim abla salsana karla oynasın bak millet aşağıda ,bana dediki ayyyyyyy hayır ben kardan nefret ederim (kızının ne hissettiği önemli değil o karı sevmezmiş)
-oradan taşınıyorum yeni eve geçeceğim bana dediki sakın demir bulaşıklık alma plastik al,yine dedim neden abla,dediki ben demir bulaşıklık sevmem
Kamu spotudur:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
hımmmm yok yok o kadar değil

müziği aynı odada mı dinliyosunuz? dinlerken kapatın kapıyı o ne duyacak?

yada kıyafeti giydiniz zorla kesip atıyor mu üstünüzden? çıkarmıycaz deyin çıkarmayın.

yanlış seçimlerle alakası ne ?

Tüm kararları anne-babası tarafından alınan bir insanın kendine güveni biter ve karar alma mekanizması gelişmez. Yanlış arkadaşa, sevgiliye kanar. Yanlış evlilik yapar. Pısırık, güvensiz, korkak yaşamaya, bağımlı yaşamaya başlar. Bundan bahsediyorum.

Kızlar artık gerçekten çok yoruldum kırılmaktan üzülmekten bu konuda annemle yaşadığım bazı şeyleri içime atmaktan şimdi yanlış anlaşılmasın saygısız kötü bir yorum yazmayın annem aslında çok fedakar benim ve kardeşim ablam abim için çok fedakarlık etmiş bir kadındır ve bizi de çok sever çok da şefkatlidir hakkını yiyemem bunları söylemeliyim ama annemin bu her şeyimize karışma bizi küçük görme başkalarının yanında sürekli aşağılama azarlama huyundan bıktık anneme kaç kez anlatmaya çalıştık anlamıyo kadın kızlar ben mi abartıyorum her anne başkasının yanında çocuklarını ezer mi aşağılar mı bu kıskanmak değil yanlış anlamayın kimseyi kıskanmıyorum ama annem biz çocukları hariç herkese çok anlayışlı ve iyi hatta fazlaca iyi davranıyor. Niye böyle yapıyo bilmiyorum her anne böyle midir yoksa benimki mi böyle ?

Benim annem de öyle sayılır ama kıyafet konusunda.
Mesela bir kıyafet aldığımızda beğenmediği zaman burun kıvırır.
Kardeşim geçenlerde ayakkabı almıştı bi de severek almış annem görünce baya tepki verdi nasıl ayakkabı bu böyle falan =)
Kardeşimin de morali bozuldu ama alıştık biz yani sonradan gönlünü alıyor çünkü.
Diyeceğim o ki huyları ne olursa olsun onlar bizim annemiz. Çok rahatsız oluyorsanız kibarca söyleyin ama huylarından vazgeçmek zordur bunu da biliyoruz. Biraz da kabullenmek lazım :)

Benim annem de öyle sayılır ama kıyafet konusunda.
Mesela bir kıyafet aldığımızda beğenmediği zaman burun kıvırır.
Kardeşim geçenlerde ayakkabı almıştı bi de severek almış annem görünce baya tepki verdi nasıl ayakkabı bu böyle falan =)
Kardeşimin de morali bozuldu ama alıştık biz yani sonradan gönlünü alıyor çünkü.
Diyeceğim o ki huyları ne olursa olsun onlar bizim annemiz. Çok rahatsız oluyorsanız kibarca söyleyin ama huylarından vazgeçmek zordur bunu da biliyoruz. Biraz da kabullenmek lazım :)
Ama başkasına yapmıyolar., huyu olan herkese böyledir. Benim annem de gönül alma filan da yok bi de üstüne gider karadenizde gemilerin mi battı diye ama annem olduğu için saygı duyuyorum ama sınırlarımı zorluyor.

Ama başkasına yapmıyolar., huyu olan herkese böyledir. Benim annem de gönül alma filan da yok bi de üstüne gider karadenizde gemilerin mi battı diye ama annem olduğu için saygı duyuyorum ama sınırlarımı zorluyor.

Hımm o zaman durum farklı benim annem normalde çok yumuşak kalpli bizi çok düşünen bir insan o yüzden bu tarz şeylere göz yumabılıyoruz
Sizin canınızı çok sıkıyorsa bu durum konuşarak halletmeye çalışacaksınız başka yolu yok gibi

X