Annenin bedduası

englishmaster

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2020
864
1.453
22 yaşındayım anneme bir şey yapmadığım halde hep beddua ediyor bana .Psikolojik sorunları olan kadın .Anne bedduası tutuyor diyorlar . Benim bedduamı aldın sana hep beddua edicem yüzün gülmesin hayatın alt üst olsun diyor.Ömrün boyunca acı Çek kötü insanlarla denk gel gibi şeyler diyor her gün.Böyle beddualar tutar mı korkuyorum

22 yaşındayım anneme bir şey yapmadığım halde hep beddua ediyor bana .Psikolojik sorunları olan kadın .Anne bedduası tutuyor diyorlar . Benim bedduamı aldın sana hep beddua edicem yüzün gülmesin hayatın alt üst olsun diyor.Ömrün boyunca acı Çek kötü insanlarla denk gel gibi şeyler diyor her gün.Böyle beddualar tutar mı korkuyorum
Bu zamana kadarkiler tuttu mu? Hem o baba bedduası tutar. Anneniz niye böyle yapıyo ya üzüldüm

Haksız yere ettiği beddua tutmaz. Gerçekten onu üzüyor olsanız canını yakıyor olsanız neyse

Benim anneannemde öyleydi sizinde çocuklarınız var onlarda size bakmaz derdi. Oysa kızları olarak annem ve teyzelerim hep bakarlardı. Oğullari bakmazdı. Hatta anneannem bütün akrabalarına bana bakmıyorlar demiş hep 2 hafta önce vefat etti akrabaları cenazesinde hep en küçük oğlu bakıyormuş kızlar hiç bakmıyormuş diyorlardı. Anneme ve teyzemlere üzüldüm çünkü en küçük oğlu bakmıyor diye onunla çok kavga ettiler. Yine üzülen kızları oldu 😔 eğer gerçekten annenize karşı kötü bişey yapmıyorsanız içiniz rahat etsin Rabbim görüyor herşeyi.

Tutmaz. İlensin dursun. Başka işi yok belli ki.

X